dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

245 000 zł2 133 m² 114,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2133m2 położona w Kruszynie Krajeńskim (gmina Białe Błota). Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

689 200 zł68 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,07 m2 z indywidualny garażem przy ul. Tkackiej. Apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

733 521 zł67 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 087 814 zł70 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogród 51m Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Planowany termin zakończenia inwestycji: listopad 2025 r. / klucze -możliwy jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

733 000 zł42 m² 17 263,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

513 000 zł43 m² 11 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okolice Psiego Pola. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Niska zabudowa, tylko 2 mieszkania na klatce. Cicha i zielona okolica, z licznymi ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł46 m² 15 733 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

757 831 zł132 m² 5 729,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Gotowy dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem. Jeśli szukasz spokojnego i zielonego miejsca w rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do Wrocławia - ta opcja może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rynek

Recz,zachodniopomorskie

1 790 000 zł227 m² 7 899,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z 4 osobnymi lokalami centrum Recza, cena 1 790 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyremontowany, 4-mieszkaniowy budynek położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Liniewko Kościerskie

Liniewko Kościerskie,pomorskie

2 200 000 zł55 124 m² 39,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate prezentuje unikatowy grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 55 124 m , położony w miejscowości Liniewko Kościerskie, gmina Nowa Karczma. Oferta skierowana jest przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jastrzębia

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

185 380 zł806 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#żołędowo idealna działka czeka na ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

755 000 zł62 m² 12 270,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2 %! Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilcza Wólka

Wilcza Wólka,mazowieckie

13 076 000 zł46 700 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywna Inwestycyjna Posiadłość - Wilcza Wólka / Gmina Prażmów ? oferta sprzedaży gruntu O wielkim potencjale Powierzchnia: 46 700 m (4.67 ha) Wymiary (przybliżone): 54 m X 865 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł254 m² 13 170,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Styl, przestrzeń i komfort w unikalnym wydaniu. Ta wyjątkowa nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które cenią jakość, estetykę i funkcjonalność. Zamiast powielać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł56 m² 12 303,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 56m2 na 6 pietrze z pięknym widokiem na las i morze. Lokalizacja: gdańsk Morena, piecki- migowo, ulica Wileńska. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,śląskie

56 916 zł1 581 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej, spokojnej wsi wśród lasów w ekologicznej gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś (powiat częstochowski, woj. śląskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł37 m² 11 850,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

299 900 zł50 m² 6 053,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny w ścisłym centrum Kielc ul. Jana Pawła II.ROI ok. 15% doskonała okazja inwestycyjna pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Opcje aranżacyjne: 1. Dwupak inwestycyjny 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

320 000 zł800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana z mpzp - Jastrzębie k. Konstancina/piaseczna Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł56 m² 7 455,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł35 m² 13 569,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest piękne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gdańsku. Nieruchomość przeszła generalny remont została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

500 000 zł41 m² 12 059,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie położone na Osiedlu Nowe Miasto ulica Św. Jerzego, na parterze w kameralnym bloku z cegły, po termomodernizacji. Powierzchnia lokalu 41,46 m2, posiada balkon i piwnicę. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

849 000 zł45 m² 18 989 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, kameralne mieszkanie na Woli Justowskiej | Piotra Borowego 35a Real Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

401 146 zł34 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

64 900 zł769 m² 84,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Dziemionnie gmina Nowa Wieś Wielka. Działki są położone w urokliwej okolicy blisko las.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

423 781 zł41 m² 10 443,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań na sarnik stoku najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękny, gustowny dom w stylu amerykańskim, położony w cichej i spokojnej części dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia użytkowa 220 m2. dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kępa Okrzewska

Kępa Okrzewska,mazowieckie

1 300 000 zł5 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Proponujemy działkę rolną w Kępie Okrzewskiej Trzeba wystąpić o wz warunki zabudowy W pobliżu zabudowa jednorodzinna Piękne tereny w okolicy stadnina koni Gmina Konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

660 000 zł51 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe mieszkanie w Jabłonnie, o pow. 50,88 m2, usytuowane na parterze, w 3 piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie rozkładowe, ustawne, w stanie do lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 600 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł5 470 m² 859,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren idealny dla inwestora! Oferujemy działkę budowlaną zlokalizowana w malowniczej okolicy tuż pod Lasem Kabackim. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafera

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł162 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji- oferta na wyłączność biura. Szukasz luksusowego apartamentu w cichej okolicy, niedaleko centrum Wrocławia- zapraszam na prezentację. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł46 m² 23 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Siekierkach na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Wiślany Mokotów, przy ulicy Dywizjonu ak "jeleń. Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej części Starych Bielan. Zieleń za oknami i dobra infrastruktura. Kilka szczegółów: dwustronne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

960 422 zł74 m² 12 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

950 000 zł123 m² 7 715,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom gotowy do wprowadzenia! Wysoki standard, pełne wyposażenie, spokojna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesny, wykończony pod klucz dom o powierzchni użytkowej 112,48 m (+ docieplony strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 023 570 zł67 m² 15 277,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzyńskiego

Kraków,małopolskie

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij