dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

353 350 zł40 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł66 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w doskonałej lokalizacji Karłowice. . Mieszkanie po generalnym remoncie Układ mieszkania Salonu z wyjściem na dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lachowice

Lachowice,małopolskie

170 000 zł1 654 m² 102,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, malownicza okolica, mpzp, przysiółek polanki - lachowice Polecam uwadze atrakcyjną nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1654 m2 składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 926 zł38 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

404 586 zł32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

980 000 zł51 m² 19 077,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków - dzielnica krowodrza, ulica bronowicka, apartamentowiec villa verona oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Parkowa

Piekary Śląskie,śląskie

4 522 000 zł150 000 m² 30,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga: powierchnia całkowita działki to: 237990 m2 czyli 23,799 ha (w głównej pozycji nie dało podać się większej niż 150000m2) Sprzedam nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podłęcze

Podłęcze,mazowieckie

555 000 zł15 869 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Podłęczu gmina Góra Kalwaria. Idealne miejsce do prowadzenia : - działalności rolniczej - tresura psów - zabawy sportowe - przystań rowerowa Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

627 879 zł54 m² 11 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodnicza

Mnich,śląskie

90 440 zł1 064 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 1064 m2 ., umiejscowiona w miejscowości Mnich (obok Chybia). Działka znajduje się przy ul. Ogrodniczej na wysokości domu 39. Na ostatnim zdjęciu czerwonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker To oferta dla kogoś, kto szuka złotego środka między mieszkaniem w bloku a domem wolnostojącym. 72 m to optymalna powierzchnia tania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

415 119 zł51 m² 8 162 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

399 630 zł38 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 38,50 m położone w Lublinie na osiedlu Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy. Mieszkanie do własnej aranżacji, do odświerzenia. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroń

Dobroń,łódzkie

490 000 zł223 m² 2 195,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz domu, który dopasujesz do swoich marzeń? Oto wyjątkowa nieruchomość w malowniczej i spokojnej okolicy, która daje ogromne możliwości aranżacyjne! Przestronny dom parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stępin

Stępin,dolnośląskie

980 000 zł139 m² 7 050,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Stępin, długołęka, okolica kasztanowej dom jednorodzinny, parterowy 139 M2, działka 1000 M2 Przedstawiam Państwu dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 139 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Ozorów

Ozorów,mazowieckie

43 900 zł1 700 m² 25,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1700 m kw. ( 1000 + 700 m kw ) woj. Mazowieckie, pow. Siedlecki, gm. Skórzec, miej. Ozorów Wymiary działki 113 m x 15 m Działka niezabudowana. Przylega do brzegu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 599 800 zł239 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Kielce

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł72 m² 9 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: salon - z wyjściem na balkon typu loggia kuchnia - z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

459 000 zł44 m² 10 503,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Nowym Centrum Łodzi - wykończone, umeblowane i wyposażone 3 pokoje w inwestycji N23 przy ul. Narutowicza 23 w sąsiedztwie Dworca Łódź Fabryczna i zaledwie 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoka,dolnośląskie

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem przy ul. Cztery Podkowy. Mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

557 612 zł55 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

452 119 zł53 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataja

Katowice,śląskie

899 000 zł66 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z balkonem położony na osiedlu premier park! Zielona okolica, osiedle Witosa ul. Henryka Szwana! Mieszkanie o pow. 66 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prażmów

Prażmów,mazowieckie

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, duża i szeroka działka budowlana o powierzchni 3000 m.kw., położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Świetna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 490 000 zł216 m² 16 157,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w sercu Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł58 m² 11 673,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż, komfortowo wykończone i wyposażone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2004 roku - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w zielonej części Sopotu przy ul. 23 Marca. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

775 000 zł82 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ustawne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny w terminie od zaraz. Piętro: 0/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

172 000 zł1 120 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1120 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Dąbrowa Chełmińska. Nieruchomość posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Ignatki

Ignatki,podlaskie

4 765 000 zł13 618 m² 349,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - powierzchnia 13618 m2 w jednej części (10 działek), zlokalizowana w Ignatki-Osiedle, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Przeznaczenie: usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

473 388 zł53 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

553 457 zł29 m² 19 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 29,03m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 29,03 m2 Najważniejsze informacje: -lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i miejski styl życia. Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o pow. 56,7 m , położone na 6. piętrze w odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 535,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowa oferta Tylko w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z widokiem na morze, położonego w atrakcyjnej części Gdyni Redłowo. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mosina

Mosina,wielkopolskie

590 000 zł64 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Dariusza Janiaka osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki lokal mieszkalny.