dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecamy! super mieszkanie 1pokojowe do wejścia Z miejscem postojowym! ruczaj! Posiadamy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na ul. Chmieleniec - dzielnica Ruczaj. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Makowa

Lipnica,dolnośląskie

597 000 zł88 m² 6 808,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Opiekun oferty tel. Nowoczesny dom parterowy w Lipnicy komfort, przestrzeń i natura! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych domów parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa cena: 499 000 zł 2 pokoje z potencjałem | ul. Gajowa | Krzyki Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta łączy świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Łęczna,lubelskie

715 000 zł1 357 m² 526,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, ładna działka w mieście, naprzeciwko Biedronki przy ul Szkolnej , dobry dojazd, liceum w pobliżu, wszystkie przyłącza w działce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł150 m² 19 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wilanów - Zawady, osiedle Bruzdowa Vill Metraż: 150 m Liczba kondygnacji: 3 (parter i dwa piętra) Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

679 000 zł110 m² 6 200,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loftowy!parterowy! wolnostojący! przy pkp, duża działka super lokalizacja Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom składa się z: 1 wiatrołap - garderoba 3,5 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł72 m² 24 198 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stylowe wykończenie | Gotowe do zamieszkania | Prestiżowa inwestycja | Piękna okolica nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 72,32 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł76 m² 20 354,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 549 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 580 000 zł173 m² 9 150,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszam Państwa do Józefosławia, podwarszawskiej miejscowości z bogatą infrastrukturą, tuż przy Lesie Kabackim, gmina Piaseczno, 2 km do ul. Puławskiej. Blisko przystanek autobusowy linii 739.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50 m2. Mieszkanie znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Opole,opolskie

478 000 zł59 m² 8 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w zielonym Śródmieściu Opola ul. Robotnicza - Cisza, zieleń, a jednocześnie Śródmieście- przestronne 58,61 m- gotowe do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferuję wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł96 m² 16 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szukasz miejsca, gdzie zieleń spotyka się z miejską wygodą? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, ciszę i możliwość stworzenia domu marzeń od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

361 082 zł36 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ceradz Kościelny

Ceradz Kościelny,wielkopolskie

1 290 000 zł129 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Funkcjonalny i nowoczesny 5-pok. dom z 2019r., zlokalizowany na dużej działce w podpoznańskiej miejscowości Ceradz Kościelny! Posiada duży ogród z licznymi nasadzeniami, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśne Echa

Jabłonna,mazowieckie

3 800 000 zł9 961 m² 381,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9961 m , zlokalizowana w zielonej części Jabłonny, przy ul. Przylesie, w sąsiedztwie lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

489 000 zł42 m² 11 721 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,72 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu Domino Park w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

2 199 900 zł160 m² 13 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wolnostojący Dom z 2016 r. w Korytowie. Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom o powierzchni całkowitej około 150 m. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Dąbrówka,pomorskie

1 680 000 zł230 m² 7 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dom wolnostojący w otulinie lasu w miejscowości Dąbrówka k. Wejherowa, w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino o powierzchni całkowitej 230 m2, a użytkowej 175 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sikorskiego

Trzcianka,wielkopolskie

139 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem i ogródkiem! Trzcianka, ul. Sikorskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

782 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie 39,10 m, 1 piętro, kamienica 1947 r., Metro Stare Bielany, piękna zielona okolica! Na sprzedaż jasne i wyjątkowo ciche mieszkanie o powierzchni 39,10 m, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 125 544 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sobótka,dolnośląskie

355 000 zł44 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w samym centrum Sobótki, przy ul. Mickiewicza, w kameralnej kamienicy o niskiej zabudowie. Cena: 355 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 247 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

760 600 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 76,06 m znajduje się w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł53 m² 17 117,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania z balkonem wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 52,52m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł65 m² 11 470,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

W ofercie na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

1 949 000 zł84 m² 23 341,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Jędrychowo

Jędrychowo,warmińsko-mazurskie

1 950 000 zł14 329 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mazurska działka z potencjałem i domem nad jeziorem - Jędrychowo Są miejsca, które pozwalają złapać oddech i poczuć prawdziwy spokój. W Jędrychowie, zaledwie 150 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł224 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Mazur, w miejscowości Łukta - nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, usytuowany na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

250 920 zł2 091 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 2 091 m , położona w Nasielsku, w powiecie nowodworskim, woj. mazowieckie z bezpośrednim dojazdem od ul. Marszałka J.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł88 m² 15 323,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Мы также говорим на русском! ul. Raciborska, dębniki, kraków. Obok ulica: kobierzyńska, bobrzyńskiego, szuwarowa, chmieleniec, drukarska. Vibe home oferuje przepiękne, widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

1 479 000 zł90 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 5-pokojowej nieruchomości z dwiema łazienkami o powierzchni 90 m2, idealnej dla dużej rodziny ceniącej sobie przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż odświeżone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

540 000 zł43 m² 12 471,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 przy ulicy Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą oraz parkingiem podziemnym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hrubieszów

Hrubieszów,lubelskie

169 000 zł150 m² 1 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Sprzedam dom 150m2 oraz działkę 1410m2 w miejscowości Hulcze Cena 169.000,00 zł do negocjacji KUPUJĄCY NIE PŁACI ŻADNEJ PROWIZJI! SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA! OPIS DOMU Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Działkowiczów

Rędziny,śląskie

299 000 zł19 105 m² 15,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu działkę budowlano-rolną zlokalizowaną w Rędzinach w odległości ok 10 km od Częstochowy. Działka o powierzchni 1,9105 ha składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sąsiedzka

Kraków,małopolskie

939 000 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe miejsce do życia - 3 pokoje, balkon i spokój, którego szukasz Nie musisz czekać na lepszy moment. To mieszkanie możesz zobaczyć dziś i wkrótce w nim zamieszkać. Wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palmowa

Jaszkotle,dolnośląskie

756 000 zł53 m² 14 326,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.