dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dawno temu drogą wędrowały trzy szlachetne drzewa: dąb, jodła i Śliwa. Każde z nich szukało miejsca, w którym mogłoby w końcu zapuścić swoje korzenie. I tak trafiły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spręcowo - miejsce, w którym plany wreszcie nabierają kształtu. Projektowane działki od 3000 m 2 - idealne pod Twój przyszły dom lub inwestycję. Są takie chwile, kiedy człowiek czuje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:474 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

500 000 zł489 m² 1 022,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

989 672 zł66 m² 15 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Letnica Letnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uwaz any za jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 979 000 zł81 m² 24 432,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż apartament położony 200m od plaży i 300m od Monciaka atuty nieruchomości Doskonała propozycja do zamieszkania, jako second home lub inwestycja w samym sercu kurortu. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie we francuskim stylu, na warszawskiej Białołęce. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze, 3 piętrowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

769 000 zł80 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny/bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach.Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

649 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji! Atuty: gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładówfunkcjonalny układ z trzema niezależnymi pokojamiwidok na zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowegocicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pola

Krosno,podkarpackie

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Krosna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bytom,śląskie

189 900 zł65 m² 2 941,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! 64,56 m2 na poddaszu do własnej aranżacji bez prowizji dla agencji sprzedającej! Na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się przy ulicy Józefczaka 37 w Bytomiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy mieszkanie 1- pokojowe z oddzielną jasną kuchnią (36m2) - ul.Jana Sas-Zubrzyckiego dzielnica: Wola Duchacka. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 11- piętrowym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Balewo

Balewo,pomorskie

299 999 zł41 m² 7 324,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 963 m²

: biuro nieruchomości arkadia : Oferta sprzedaży domku letniskowego nad Jeziorem Balewskim w miejscowości Balewo Urokliwy domek letniskowy z kameralnym ogrodem Urokliwy domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makuszyńskiego

Częstochowa,śląskie

1 490 000 zł2 761 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 761 m w Częstochowie, w dzielnicy Wierzchowisko, na skrzyżowaniu ul. Kornela Makuszyńskiego z ul. Brata Alberta. Teren przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Szydłowiec,mazowieckie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Sprzedam Dom, ( projekt domu dandys) nowy w stanie deweloperskim z działką budowlaną o pow. 760 m2 w Szydłowcu przy głównej trasie. Dom o powierzchni 155m2 wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

221 000 zł138 m² 1 600,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż: powojenny dom jednorodzinny z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 140 m (wraz z poddaszem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Pińczów

Pińczów,świętokrzyskie

4 800 000 zł1 223 m² 3 924,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:39

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy obiekt hotelowy w trakcie budowy, położony bezpośrednio nad brzegiem zalewu idealna lokalizacja pod kątem wypoczynku, turystyki i rekreacji. To doskonała okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 680 000 zł160 m² 10 505,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę do 10-01-2025 i zakup ekskluzywny dom w relacyjnej cenie! oferta od dewelopera bez prowizji od kupującego I podatku pcc 2%! To prestiżowa inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

279 000 zł45 m² 6 144,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny gotowego do wprowadzenia? A może szukasz gotowca inwestycyjnego pod wynajem? tylko W naszym biurze! Oferta wyremontowanego mieszkania z niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł500 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: UWAGA: Wszystkie działki zostały zarezerwowane. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Informacja podstawowe: działki inwestycyjna o pow. 500 m2 przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem

Dylągówka,podkarpackie

2 750 000 zł1 600 m² 1 718,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

W ofercie biura Rzeszowskie -nieruchomości, mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż zakład produkcyjny wraz z halą oraz budynkami przemysłowymi. Nieruchomość znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Północ, powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

580 000 zł61 m² 9 508,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

432 989 zł37 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

569 000 zł71 m² 8 053,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,65m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 239 840 zł61 m² 20 385,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w opcji premium plus położonego w najatrakcyjniejszym regionie Trójmiasta, na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Plaże Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł50 m² 13 047 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamienice

Zamienice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż jedną z czterech działek budowlanych o pow. 1250 m2 usytuowaną w Zamienicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, usytuowana w pobliżu m.in. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi

Będzin,śląskie

329 130 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Ekspozycja Południowa. Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

496 584 zł54 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Bytom Miechowice zadzwoń do nas | oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,38 m położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Grabnica,zachodniopomorskie

52 000 zł3 234 m² 16,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawą propozycję dla miłośników dzikiej przyrody i spokoju. Na sprzedaż jest działka rolna o powierzchni 3234 m2, znajdująca się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł84 m² 11 296,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (21,26 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

940 000 zł92 m² 10 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Krosna - Zawodzie, zaledwie 10 minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł37 m² 11 901,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m2, z osobną kuchnią, położone na 5. piętrze w budynku przy ul. Ślicznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatów Polnych

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 390 000 zł154 m² 9 050,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Oferuję na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn). Dom o powierzchni 153,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

870 000 zł63 m² 13 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4/2 w segmencie narożny - południowy - - apartament z własną klatką schodową z parteru, piętro 1, duży balkon, taras na dachu. Osiedle 12 apartamentów ul. Spacerowa to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

660 000 zł74 m² 8 947,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Sprzedaż 4-pokojowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, umiejscowionej w samym centrum miasta. Jest to mieszkanie, które doskonale łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł30 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.