dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

446 800 zł41 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

411 434 zł37 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko w Makler! Biuro Makler poleca serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkania w tej lokalizacji i wygodnym metrażu dla rodziny z dziećmi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

496 733 zł26 m² 19 434 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 25,56m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 25,56m2 Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

589 000 zł40 m² 14 608,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

TA oferta W naszym biurze Z kluczami 4 przystanki od Uniwersytetu Rolniczego 8 przystanków od agh 30 minut od Centrum Miasta - Prądnik Czerwony - meiera 20g Koniecznie Zobacz.2009 rok OGLĄDANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, osobnym wc i potencjałem aranżacyjnym Pruszków, ul. Andrzeja 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł63 m² 15 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Pawłokoma

Pawłokoma,podkarpackie

51 900 zł7 100 m² 7,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna częściowo porośnięta lasem na uboczu możliwość przeznaczenia pod rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

399 110 zł37 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_k.lokatorska Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szymanowskiego

Oława,dolnośląskie

390 000 zł62 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oława 3 pokoje_ii piętro_rozkładowe_parking_okolice mcdonald's mieszkanie zarezerwowane Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Oława pl. Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe, 46m2, II piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Sosnowiec,śląskie

309 000 zł46 m² 6 732,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Pileckiego, same centrum miasta jednak w otoczeniu zieleni i ciszy. Znajduje się ono na parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł131 m² 11 442,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 113,4 m2 Kamienica Kamienica posadowiona jest na ogrodzonej działce 364 m2, wybudowana w latach 30-tych, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zamkowy

Oława,dolnośląskie

499 000 zł57 m² 8 691,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na drugim piętrze w 3 piętrowej kamienicy Kamienica po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja centrum miasta Wysoki standard Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

1 109 403 zł73 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 72,51m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł54 m² 11 169,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Wrocław, ul. Poleska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m , zlokalizowane na 8. piętrze budynku z windą, przy ul. Poleskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 270 000 zł187 m² 6 780,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł52 m² 15 173,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | 52M | nowe budownictwo | klimatyzacja | taras | garaż | dla pary | inwestycja Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł127 m² 10 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Reprezentacyjny Dom w Gdańsku Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława,dolnośląskie

487 080 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokoje Oława ulica Chabrów 7 Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Kameralny budynek w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława,dolnośląskie

492 525 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Łódź,łódzkie

505 000 zł65 m² 7 735,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący Zwolniony Z pcc ( sprzedający wystawia fakture) Do lokalu przynależy miejsce postojowe na platformie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

381 900 zł46 m² 8 302,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł58 m² 11 604,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, położone jest na II piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym wykończeniem części wspólnych. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

230 000 zł2 352 m² 97,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w spokojnej, zielonej części Brzezin. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława,dolnośląskie

419 081 zł42 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokoje Oława ulica Chabrów 7 Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Kameralny budynek w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Kobylej Góry! Kontakt: biuro Nieruchomości grabowscy tel. Na sprzedaż oferuje Państwu ostatnie trzy działki budowlane w miejscowości Kobyla Góra Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Oława,dolnośląskie

493 020 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokoje Oława ulica Chabrów 7 Mieszkanie Oława 3 pokoje-Ip-49,80m2-balkon-klimatyzacja-winda gotowe Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szydłowiecka

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

285 000 zł57 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 57,4m2 przy ul. Szydłowieckiej z kw. Mieszkanie własnościowe, położone na 1 piętrze. Blok po termomodernizacji zamykany na domofon, klatki czyste, zadbane, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł45 m² 8 797,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,90 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Słonecznym. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

83 000 zł682 m² 121,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój, obręb glinica. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

770 000 zł106 m² 7 231,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie 5 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym budynku mieszkalnym stanowice k/oławy 55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania - 106.48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szafirowa

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł211 m² 7 331,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż Wielka Nieszawka, ul. Szafirowa Wyjątkowa oferta w zielonej lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta idealna dla osób poszukujących oddechu od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Omin

Omin,warmińsko-mazurskie

361 800 zł3 015 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania piękna częściowo zalesiona działka rekreacyjna nad jeziorem Omin Wielki , niedaleko od jeziora Mielno, w gminie Grunwald. Dojazd od trasy S7 ok 7 km i 8 minut. Na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gutowo

Gutowo,warmińsko-mazurskie

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym lasami i w pobliżu licznych jezior? To siedlisko może być Twoim wymarzonym miejscem! Lokalizacja: warmińsko-Mazurskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

770 000 zł107 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie 5 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym budynku mieszkalnym stanowice k/oławy 55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 A Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Lublin,lubelskie

450 000 zł8 631 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę Nr.121/4 o powierzchni 8.631 m2 położoną w Świdniku na bezpośredniej linii granicznej z Lublinem , dzielnicą Felin i Lubelską strefą Ekonomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Częstochowa,śląskie

147 000 zł29 m² 5 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedazy atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca w centrum miasta. Lokal posiada doskonałą lokalizację w pobliżu intensywny ruch pieszy i samochodowy, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szamotuły,wielkopolskie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ujeździec Mały

Ujeździec Mały,dolnośląskie

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie - sprzedaż działki budowlanej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , zlokalizowana tuż przy granicy Krajobrazowego Parku Doliny Baryczy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

820 000 zł115 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym budynku mieszkalnym stanowice k/oławy 55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita.