dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jabłoniowa

Rędziny,śląskie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o pow 1000 mkw , szer 37 m zlokalizowana na nowo powstałej ulicy. Jabłoniowej w Rędzinach. W sąsiedztwie same nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plastusia

Kraków,małopolskie

593 800 zł47 m² 12 696,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddany do użytku budynek! Kup mieszkanie i zacznij wykańczać od zaraz! Zamieszkaj w nowoczesnym i kameralnym budynku położonym w zielonej części Krakowa! Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł48 m² 11 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i tarasem - Gdańsk, ul. Wieżycka Powierzchnia: 48,07 m atuty bardzo dobra lokalizacja - w najbliższej okolicy żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościuki

Kościuki,podlaskie

255 000 zł77 m² 3 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu o powierzchni 77m2, położonego na działce o powierzchni 1250m2, usytuowanym w malowniczej miejscowości Kościuki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 000 zł37 m² 9 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe (37,07m2) na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Praska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 000 zł98 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne, gotowe do wprowadzenia 4 - pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobra,zachodniopomorskie

430 000 zł1 243 m² 345,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego położona w Dobrej. Znajduje się w cichej i zielonej okolicy wokół niskich zabudowań. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem, utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł51 m² 5 035,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone w obrębie Pełcznicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 44 m2 składają się dwa niezależne pokoje, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

324 714 zł36 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

386 175 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

!okazja! Mieszkania od 9500 zł/m2 Netto + Vat 8%! Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 40,65 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł52 m² 10 940,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinie, ul. Kutrzeby, pogodno Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze kameralnego budynku na spokojnym osiedlu Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 713 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z możliwością aranżacji na 2 osobne pokoje o powierzchni 27,91 m . Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł26 m² 21 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż niewielkie, dobrze zaplanowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone w samym sercu Warszawy - w rejonie Placu Unii Lubelskiej. To doskonała propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

607 411 zł32 m² 19 065 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 31,86m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 31,86m2 Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

473 561 zł42 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

1 350 000 zł119 m² 11 388,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:865 m²

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z wygody i szybkiego dojazdu do miasta? Poznaj ten dom w Piątkowisku tylko 10 minut samochodem od Łodzi! Lokalizacja to ogromna zaleta tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nieruchomość na sprzedaż mieści się w cichej i spokojnej części Górnego Sopotu, przy ulicy Armii Krajowej w kamienicy z 2003 roku. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł34 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana na osiedlu Barwinek, w spokojnej i zielonej części Kielc. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

569 000 zł65 m² 8 814,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 m²

Bliskość Trójmiasta, dom W zabudowie szeregowej z własnym ogrodem to oferta, której nie możesz przeoczyć. Domy położone na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roweckiego

Karczew,mazowieckie

675 000 zł72 m² 9 428,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny - 71,59 m (w tym komórka lokatorska) | ul. gen. "Grota" Roweckiego Lokalizacja: ul. gen. Stefana "grota" Roweckiego Powierzchnia: 71,59 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Mysłowice,śląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: pilna sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powsin, na granicy dzielnicy Warszawy - Wilanowa i Konstancina - Jeziornej. Ekskluzywne wille oferują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oświęcimska

Mysłowice,śląskie

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł64 m² 11 362,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie 2 stronne z bardzo dużym balkonem. Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

525 587 zł41 m² 12 819,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

336 500 zł26 m² 12 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Warszawa,mazowieckie

1 265 400 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, włochy, ul. B.Chrobrego 40 Metraż: 68,4 Piętro: 3/3 Rok budowy: 2019 Winda: Tak Stan prawny: Lokal stanowiący odrębną własność Cena: 1.265.400 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m z balkonem. Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Kaliny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł71 m² 16 951,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i słonecznego mieszkania położonego w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk - Brzeźnie. Lokal o powierzchni 70,73 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,75 m przy ul. Andrukiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: przestronne, funkcjonalne mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

420 000 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na IV p.bloku IV piętrowego. Mieszkanie przeszło kapitalny remont ok. 5 lat temu. Układ bardzo funkcjonalny, idealny jako mieszkanie dla młodych lub pod wynajem.Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje z balkonem - spokojna część miasta Dokładne wymiary i układ mieszkania dostępne są na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia. Bez pcc Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdów

Gdów,małopolskie

740 000 zł117 m² 6 305,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Możliwość wydzielenia dwóch osobnych mieszkań. Jedno na parterze z ogrodem. Drugie na piętrze z 3 balkonami. Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 485 000 zł149 m² 9 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Reprezentacyjny Dom w Gdańsku Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paszkowskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62m położone na parterze 1 i 2 piętrze kameralnych budynków w pobliżu Toni. w Krakowie. - jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 519 000zl obowiązuje tylko do 31.sierpnia! Od 1 września cena 539 000zl. Szukasz jasnego mieszkania w zielonej atrakcyjnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

568 000 zł92 m² 6 189,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

452 015 zł69 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie Tarasy realizowaną na ulicy Ks. Duszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij