dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

4 599 000 zł1 440 m² 3 193,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowy 1440 m + garaże i budynki gospodarcze 220 m | działka 1472 m | pełne media | rampy/doki | 2 niezależne zasilania | Mińsk Mazowiecki. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90,20 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,73 m2 z bardzo dużym balkonem 8 m2. W niskim bloku z 2010 roku. Mieszkanie mieści się w nowej części topowego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł22 500 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikalna działka siedliskowa z linią brzegową jeziora Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka z wielkim potencjałem o powierzchni 2,25 ha z 75 metrową linią brzegową jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 200 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z fundamentem domu pracowni Dobre Domy - Elsa (z indywidulanymi zmianami) - Rzeszów Biała, prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł122,30 m² 2 820,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 122,3 m2 położony w malowniczej miejscowości Golcowa w powiecie brzozowskim.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł3 418 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W bieszczadach - brzozowiec / zagórz Widok na lasy i góry | Rzeka Osława i naturalny strumień | Przestrzeń i cisza Mam ogromną przyjemność prezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł395 m² 8 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł4 587 m² 24 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod inwestycje w .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,93 m² 9 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Hot oferta! tylko W pepperhouse! została tylko prawa połowa! Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji. Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55 m² 17 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy al. Komisji Edukacji Narodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł98 m² 25 510,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż - Poznańska 16, warszawa | 98 m | parter | prestiżowa kamienica Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z wyjątkowym ogródkiem 60 m Twoja prywatna strefa relaksu pod Warszawą! Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie.

Szczegóły ogłoszenia

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa tarasy o powierzchni 12 i 17 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,90 m² 18 340,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, azory - ul. Stachiewicza opis mieszkania Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 22,90 m2 położone na parterze w 10-piętrowym budynku wybudowanym w 1970 roku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość położona w Nisku, powiat Niżański. Działka położona jest w kompleksie stawów , powierzchnia działki to 64,35 ara kształt.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom wolnostojący na działce 4900 m2. Wybudowany w 1960 r. z cegły, ocieplony, dach pokryty onduliną falistą, okna drewniane. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

3 390 000 zł870 m² 2 136,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 873 zł29,30 m² 12 930,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 30 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł150 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w samym centrum Przeworska, o powierzchni około 150 m , usytuowany na działce o powierzchni 2,03 ar. Nieruchomość idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48 mkw. położony na 10. piętrze budynku jedenastopiętrowego przy ul. Starodąbrowskiej w Tarnowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł952 m² 850,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad morzem w zachodniej części Dziwnowa, położona bezpośrednio przy zejściu na plażę. Brak warunków zabudowy, jednak zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż solidny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na dużej, 17-arowej działce w miejscowości Wykroty. To nieruchomość, która oferuje ogromną przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł137,30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 472 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubajny,warmińsko-mazurskie

639 000 zł69,76 m² 9 159,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne od ręki | Bez prowizji | Nowe 2-poziomowe z ogrodem 75 m Lubajny k. Ostródy Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 69,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 500 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wydzieloną część działki o powierzchni 5500 m2, zlokalizowaną w miejscowości Łabędzie w gminie Drawsko Pomorskie. Na gruncie znajdują się fundamenty po starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 650 zł62,20 m² 10 477 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie 3 pokoje w inwestycji "flow", w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz idealne miejsce do życia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 4 pokoje z balkonem | 65,8 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł121,60 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: duża ilość zieleni, taras czy altanka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Turzno

Turzno,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment atrakcyjne działki budowlane Z wz W trakcie - turzno K. Torunia Bez Prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło generalny remont, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł1 113 m² 600,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone na zurbanizowanym osiedlu mieszkaniowym. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Działki o powierzchniach 1064 m2, 1113m2, 1248 m2, 1114 m2, 1113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku. Budynek po termomodernizacji. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mazury | 2 pokoje | balkon | działka Szukasz miejsca na spokojne życie, weekendowy reset albo taniej inwestycji na Mazurach? Ta oferta trafia dokładnie w punkt. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Gotowe do wykańczania. Nowy blok. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 55000zł i komórka lokatorska w cenie 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , zlokalizowane na 1. piętrze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł187 m² 5 240,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny składający się z aneksu kuchennego połączonego z salonem , sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie, środkowe ciepłe ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij