dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skarszewy,pomorskie

479 000 zł76 m² 6 281,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okazja! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na Osiedlu Piękny Zakątek - zaledwie 1,5 km od centrum Skarszew. Mieszkanie jest w doskonałej lokalizacji bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 783 816 zł63 m² 28 167 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz apartamentu usytuowanego blisko przyrody w zielonej enklawie z widokiem na jezioro. Inwestycja Azylium jest jest właśnie dla Ciebie. Kameralna plaża, prywatny pomost jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

599 211 zł38 m² 15 616,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat do 12%! zapraszam do kontaktu! Brak Podatku pcc, brak prowizji dla Biura. Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł64 m² 7 732,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ładnie położone mieszkanie na Kalinie- z pięknym widokiem na panoramę miasta! Najwyższe, 4 piętro ocieplonego bloku z 1970 roku w os. Kleeberga. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 799 900 zł169 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący położony w wyjątkowo zielonej, spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom wolnostojący o pow. 169,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł69 m² 20 122 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jedyne takie mieszkanie we Wrocławiu! Biały kruk wśród nieruchomości, dzięki lokalizacji w ścisłym centrum i widokowi z 16. piętra. Lokalizacja: ul. gen. W. Sikorskiego 3h (atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

950 000 zł4 900 m² 193,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema nieruchomości Oferuje Państwu działkę zlokalizowaną w Wierzchowisku przy ul.Długiej. Nieruchomość przestronna o imponującej powierzchni 4900 m2. Jęj wymiary ok 83 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stacze,warmińsko-mazurskie

480 000 zł4 569 m² 105,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieda;eko jeziora. Super cena: 105 zł/m2 okazja! Przepiękna, duża działka nad urzekającym jeziorem Stackim. Znajduje się ona w malowniczej miejscowości Stacze, gmina Kalinowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

849 000 zł56 m² 15 163,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz rodzinnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Chcesz mieć na miejscu niezbędne sklepy i usługi? Zależy Ci na dobrej komunikacji i spokojnym osiedlu? Sąsiedztwo placów zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

48 000 zł14 m² 3 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"Home-Service" pilnie sprzeda! Miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. św. Jerzego 51. Nowy blok. Dobre położenie- miejsce usytuowane w głównym ciągu komunikacyjnym, graniczy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górowo

Górowo,dolnośląskie

120 000 zł1 580 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieś Górowo geograficznie znajduje się w obrębie Równiny Prusickiej, pomiędzy Wzgórzami Trzebnickimi a Doliną Baryczy. Obszar gminy Prusice leży w strefie najwyższych temperatur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 640 000 zł246 m² 10 731,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Sadybie w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego. Na sprzedaż przestronny segment położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

439 000 zł48 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 2. piętrze w bloku z cegły z 1964 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł27 m² 17 527,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 27,1 m . Mieszkanie emanuje ciepłem dzięki naturalnym odcieniom drewna na podłodze, drzwiach i blatach kuchennych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

4 708 066 zł166 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

166,3 m || 4 pokoje || 16 piętro z 16 || Miejsca w hali || Komórki lokatorskie Zapraszam do kontaktu tel. Doradca ds. Nieruchomości Numer licencji zawodowej: 31548 Niniejsze ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

349 000 zł59 m² 5 874,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną dużą kuchnią oraz spiżarnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 59,41 m2. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł32 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nieruchomość w poszukiwanej przez Klientów lokalizacji, stary Mokotów, ul. Wiktorska. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,68 m w kamienicy z 1957 roku, z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

990 000 zł80 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej części Krakowa Krowodrza, ul. Józefa Friedleina. Opis mieszkania Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 689 900 zł204 m² 8 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom w malowniczym i cichym rejonie Międzyborowa. Dom o powierzchni 204m2, usytułowany na działce 1700m2. Rozkład pomieszczeń : - garaż 40,9m2 - garderoba 4,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

655 046 zł46 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości tradehouse Nieruchomości, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena 35c. . Mieszkanie N30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

452 330 zł52 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

557 011 zł43 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z antresolą w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

695 000 zł45 m² 15 437,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje Z balkonem! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położna w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Włoska. Lokalizacja charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

550 000 zł23 m² 24 207,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baczków,lubelskie

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentuję Państwu dwupoziomowy komfortowy dom z 5 pokojami, położony w miejscowości Baczków (24km od Garwolina) o powierzchni użytkowej 170m2. Nieruchomość usytuowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

276 000 zł55 m² 4 990,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie w centrum Mysłowic. Niski, czteropiętrowy blok po termomodernizacji. W skład mieszkania o powierzchni 55,3 m2 wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

386 500 zł31 m² 12 548,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Trimare nowoczesne apartamenty na Mierzei Wiślanej (sztutowo) Szukasz bezpiecznej inwestycji second home nad morzem albo kompaktowego apartamentu pod wynajem? Trimare łączy kameralną skalę zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

800 000 zł40 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal połozony w dwuletniej inwestycji w świetnej lokalizacji - w samym centrum a zarazem przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Salawy

Siepraw,małopolskie

210 000 zł1 300 m² 161,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Sieprawiu. Gaz i prąd po drugiej stronie ulicy, woda , kanalizacja do doprowadzenia /koszt ok. 30 tys.- wycena z listopada 2025/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

1 369 000 zł200 m² 6 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej, malowniczej miejscowości Jaśkowice, tuż obok Pyskowic. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błędna

Zamienie,mazowieckie

998 000 zł81 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i nowoczesny charakter. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bukowno

Bukowno,małopolskie

479 000 zł115 m² 4 165,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 533 m²

NA sprzedaż - dom Z potencjałem | bukowno - przymiarki | 25 arów zieleni | 115 m powierzchni użytkowej Cena: 479 000 pln Na sprzedaż wolnostojący dom położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migdałowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł156 m² 12 816,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

265 000 zł38 m² 6 919,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnesowa

Łódź,łódzkie

639 000 zł224 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Szukasz nieruchomości, którą odmienisz według własnej wizji? Ta oferta to idealne rozwiązanie zarówno dla rodziny marzącej o dużym domu z ogrodem, jak i dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

849 000 zł81 m² 10 432,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 81,38 m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks. Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a w oddali.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij