dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

1 499 000 zł39 700 m² 37,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka rolna nr 225/2 o powierzchni 39 700 m2 (3,97 ha) w otulinie lasu w Obrębie : Bukowina, gmina: cewice W sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

123 469 zł1 739 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł632 m² 1 264,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Sprzedam wyjątkową inwestycję - dom weselny, karczmę, restaurację, hotel, wynajem sal konferencyjnych, sklep z osobnym wejściem, basen na dużej działce, duży parking - wszystkie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

613 500 zł36,11 m² 16 989,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokoje z oddzielną kuchnią | Stara Ochota | balkon | świetna komunikacja Oferuję do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Starej Ochocie w pobliżu Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parterowa część domu położonego w miejscowości Brodnica. Oferujemy część przytulnego domu (cały parter) położonego w miejscowości Brodnica. Dom jest zadbany i idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 282 m² 21,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 233m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Księcia Janusza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

980 000 zł143 m² 6 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wolnostojący Dom w Cichej Części Mosiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

799 000 zł270 m² 2 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:93 m²

Nie czekaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji zakupu. Budynek ten oferuje szerokie możliwości wykorzystania, od prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, przez zapewnienie.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł48,50 m² 7 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje | 48,5 m | balkon typu loggia | 2 piętro | Słupsk, ul. Romera Os. Niepodległości Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118,44 m² 6 332,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze. Oferta tylko W metrohouse! Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,97 m² 14 272,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży apartamentu wypoczynkowego położonego w nowoczesnym kompleksie Enklawa Białowieska - wyjątkowej inwestycji na skraju Puszczy, w gminie Hajnówka.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł112,70 m² 31 499,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu eleganckie, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż w znakomicie usytuowanym apartamentowcu Puławska 111a w prestiżowej lokalizacji Starego Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 904 m² 296,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Strefie Ekonomicznej w Mnikowie. Działka w mpzp oznaczona jako 4mnu2 - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł671,50 m² 6 999,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Numer oferty W biurze: sbvcm8511 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przedwojennej kamienicy wybudowanej około 1900 roku. Nieruchomość położona jest w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł145 m² 1 148,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do zakupu nieruchomość gruntową o powierzchni 3222 m , zabudowaną domem 145 m (do kapitalnego remontu) oraz starą stodołą 110 m2. Całość daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 738 m² 137,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy( Pozwolenie na budowę w trakcie) w Głębocku na wzniesieniu, z widokiem na Śnieżkę

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Urowo

Urowo,warmińsko-mazurskie

640 000 zł154 m² 4 155,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomość ta jest dobrą inwestycją z uwagi na możliwość powiększenia areału poprzez zakup sąsiadujących działek siedliskowo-rolnych, co daje łączną powierzchnię do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 574 m²

Na sprzedaż niebanalna nieruchomość przy ul. Górnośląskiej (w drugiej linii zabudowy) w Kaliszu. Na działce 2574 m2 znajduje się dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł195 m² 8 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację kępno / piękny / spokojna dzielnica / funkcjonalny rozkład Polecam piękny dom wolnostojący usytuowany w spokojnej dzielnicy Kępna. Budowa została.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,70 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zadbane, przestronne i elegancko wykończone mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Piłsudskiego. Na powierzchnię 48,9m2 składają się: przestronny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 310 zł36,45 m² 15 810,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł222,20 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku! Urokliwie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,40 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41 m² 13 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe na nowych właścicieli. Bez stresu, bez dodatkowych kosztów. 3 lata temu przeszło gruntowny remont wymieniono okna, instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 185 zł44,31 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł252 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Oferta na zasadach wyłączności podana łączna suma powierzchni (252 mkw.) DOTYCZY JEDYNIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH DODATKOWO NALEŻY DOLICZYĆ SUMĘ POWIERZCHNI POZOSTALYCH BUDYNKÓW (OK.: 430 MKW.) OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,44 m² 14 874,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 60,44 m | wysoki standard | garaż Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł709 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - szarwark Oferta na wyłączność w knc Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Szarwark - w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,50 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3 piętrze w niskim, 10 piętrowym bloku z 1980 roku w pożądanej części Rzeszowa ul. Świadka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł41 m² 19 975,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Rytm Mokotowa przy ul. Antoniewskiej Mieszkanie o pow. 41 m z balkonem 8 m składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł245 m² 8 159,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o charakterze inwestycyjno-mieszkaniowym, położona na granicy Milanówka na działce o powierzchni 850 m. Budynek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Na sprzedaż całoroczny dom w nadmorskim Kopalinie Zapraszamy do zakupu urokliwego domu położonego w malowniczym Kopalinie-Jackowie, w otoczeniu dzikiej przyrody i spokojnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 170 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działka ok. 3170 m2 przy jeziorze Dadaj i lesie Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 3170 m2. Działka zbliżone kształtem do prostokąta, płaska z dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 140 zł67,46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej, w podwyższonym standardzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 67,46 m2, do mieszkania przynależy duży ogród 123,77 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,60 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,6 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze w niskim bloku trzypiętrowym. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł61,34 m² 19 872,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Wyjątkowa lokalizacja - trzypokojowe mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, narożne z trójstronną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij