dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 7. piętrze w budynku z windą w zielonej części Żoliborza. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 318 000 zł84 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, 2 mieszkania dwupokojowe na 1 księdze wieczystej. Co zyskujesz? Około 200tys oszczędności. Kupienie jednego mieszkania 40m2 w tej lokalizacji to najczęściej wydatek 750tys+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Piechowice,dolnośląskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz bazy wypadowej w góry, ale zatłoczona Szklarska Poręba nie jest dla Ciebie To polecam CI to mieszkanie jako ciekawą - dużo tańszą alternatywę - położoną w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

4 900 000 zł1 120 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:10 164 m²

Okazja! Jeśli marzysz o prowadzeniu biznesu turystycznego z własną tawerną i dużą bazą noclegową, a może dodatkowo szukasz odpowiedniego terenu do prowadzenia hodowli koni? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Binino

Binino,wielkopolskie

770 000 zł80 000 m² 9,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o nr 14/4 w miejscowości Binino w gminie Ostroróg , powiat szamotulski , w woj. wielkopolskie. Działka o powierzchni 8,0000 ha klasy: riiia pow.2,8015 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54,70 m2, piętro 7/12 z nową windą, w budynku z 1976 r., Bielany Chomiczówka. idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

753 185 zł60 m² 12 658,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie skorzystaj Z wielkich promocji na koniec roku! Limitowana oferta świąteczna, w tym także na miejsca postojowe w hali garażowej! Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Tuchów,małopolskie

247 500 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe w Tuchowie ul. Władysława Reymonta. Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 45 m , położone w Tuchowie przy ul. Władysława Reymonta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nakło Śląskie,śląskie

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w stylu nowoczesnej stodoły w okolicy jeziora Nowe Chechło sd: 579 000 zł brutto Powierzchnia zabudowy: 52 m2 Powierzchnia użytkowa: 104 m2 Dom drewniany o powierzchni 104 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Katowice,śląskie

399 900 zł43 m² 9 235,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Ostatnie dostępne mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika Bardzo kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Konstantynów

Konstantynów,mazowieckie

1 500 000 zł77 000 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek bezpośrednio sąsiadujących -> Oferujemy ponad 120.000m2 (~13 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha Beskidzka,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Nie przegap takiej okazji! obiekt noclegowy - cena 1.150.000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! Szukasz miejsca pod pensjonat lub dom wczasowy? Szukasz idealnej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

588 000 zł80 m² 7 390,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Blachowieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

495 000 zł38 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, 10-piętrowego bloku z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnie kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł1 055 m² 331,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną. Teren o lekkim nachyleniu Nieruchomość położona w drugiej lini zabudowy , w sąsiedztwie starego parku oraz innych zabudowań Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

249 000 zł92 m² 2 700,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 92 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

521 348 zł65 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sowia Wola

Sowia Wola,mazowieckie

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 444 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego zwanego Zielonymi Płucami Warszawy. To unikalny obszar, objęty programem natura2000, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jedna Z najatracyjniejszych ofert W rejonie łomianek dolnych cena 1 300 000 zł bez prowizji ze strony osoby kupującej. Powierzchnia domu : 140m2 500 m2 działka! Dom w Łomiankach Dolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

1 199 000 zł245 m² 4 890,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z ogrodem w malowniczym Lądku-Zdroju - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w jednej z najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

466 415 zł40 m² 11 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze już w lutym 2026! | 40 m | 2 pokoje z balkonem | Szybko dojazd do centrum Poznania! ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 125 zł27 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie 405 m Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość (całe piętro domu wraz z poddaszem) po kapitalnym remoncie, zlokalizowaną w kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 350m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

100 000 zł19 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 19 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz gniazdka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł148 m² 6 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom dwurodzinny w świetnej lokalizacji blisko wkd i pełnej infrastruktury! Na sprzedaż oferujemy solidny, piętrowy dom typu kwadrat, idealny zarówno dla dwóch rodzin, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł64 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Lokal wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł103 m² 22 207,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

103 m2 w prestiżowej okolicy Filtrów Warszawskich. Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł64 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko w naszym biurze 3 pokoje 64 mkw z widokiem na panoramę miasta | Wrocław, ul. Krynicka Na sprzedaż przestronne, rozstawne mieszkanie o powierzchni 64,18 mkw, położone na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

329 245 zł27 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

565 000 zł37 m² 15 163,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania 2-pokojowy wyposażony apartament zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 21 (apartamenty jagiellońskie siedziba Jagiellonii) o pow 37,26m2 w centrum Białegostoku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Baldachówka w Rzeszowie - tuż przy Rynku. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane jest na pierwszym pietrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec

Joniec,mazowieckie

320 000 zł85 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 135 m²

Dom z Działką w Królewie 50 km od Warszawy Twoje zacisze w sercu Mazowsza: dom o powierzchni 85 m na działce 4134 m, otoczony lasem, w spokojnej okolicy podobnych posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

590 000 zł107 m² 5 514,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom w Ksawerowie (gmina Pabianice) ul. Ksawerowska Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 107 m (użytkowa ok. 90 m ), położony na zadbanej działce.