dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem. Bardzo słoneczne, ciepłe i ciche. Posiada balkon z ładnym widokiem na zieleń, piwnicę oraz dostęp do wózkowni (wraz z 2 sąsiadami.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł71 m² 15 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł881 m² 305,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 881 mpołożona przy drodze asfaltowej, w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka narożna, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł188,24 m² 24 436,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Lokalizacja: mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne sklepy (Lidl, biedronka, żabka), piekarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,19 m² 13 467,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (z osobną kuchnia). W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Limża

Limża,warmińsko-mazurskie

999 000 zł133 700 m² 7,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w Limży powiat Iławski gmina Kisielice o powierzchni 137 000 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji. Jeśli szukasz inwestycji w rolnictwo lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 000 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Strzeniówce prestiżowa lokalizacja blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

616 000 zł80 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie w stanie deweloperskim - po kapitalnym remoncie w 80 %. Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł103,40 m² 28 529,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż świetnie zaprojektowane, bardzo funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,4 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Rydygiera na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul.Triasowej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 47,25 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł475 m² 9 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działający kompleks restauracyjny *dworski Młyn* położony przy drodze wojewódzkiej w miejscowości Nienadowa, gmina Dubiecko! wyłącznie U nas! celem uzyskania szczegółówych.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł1 720 m² 419,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kształtna, widna działka 1720 m2 położona w zielonej i spokojnej części południowego Milanówka. Działka narożna, bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej. Prąd, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł96 m² 13 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 95,81 m z garażem, położony w zielonej części Wrocław Ratyń, ul. Pejzażowa. Dlaczego warto?widok na las i dużo zieleni wokół garaż.

Szczegóły ogłoszenia

574 200 zł660 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlano o powierzchni 660 m2, położona we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powierzchnia: 80 m kw. Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 0/2 Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda: piec gazowy Opłaty miesięczne: 400 zł (zarządca, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł248 m² 3 221,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w dobrej lokalizacji, na rodzinnym osiedlu, blisko parku w Nowym Tomyślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł99,91 m² 7 506,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,91 m2 na działce 300 m2 zlokalizowany w miejscowości Bielawa (gmina Długołęka) zaraz obok Wrocławia Dom jest idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł12 080 m² 10,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na terenie gdzie położona jest działka obecnie brak planu zagospodarowania terenu. W okresie obowiązywania planu usytuowana była w jednostkach strukturalnych : D 3 rl a " Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł83,60 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedle Manhattan. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowe działki budowlane od 50 zł/m | Opcja z domem | parametry systemowe (dla działki głównej): typ działki: budowlana Cena za m : 50 zł (średnia) Media: prąd, woda (w obrębie), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł227 m² 7 709,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowa, niższa cena. Do sprzedaży zadbany dom wolnostojący w Murowańcu. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł986 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę o powierzchni 986m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł170 m² 5 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam dom z możliwością podziału na dwulokalowy + poddasze użytkowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakochaj się w tym miejscu - dom w zielonym Wawrze z charakterem i potencjałem! Powierzchnia domu: 200 m | Powierzchnia działki: 280 m | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 555 700 zł101,16 m² 25 263,94 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferta mieszkania czteropokojowego + 60m2 taras - stan deweloperski - II Q 2028r. Projekt przy Mogilskiej to nowoczesne osiedle w Krakowie, w którym deweloper po raz pierwszy zastosuje panele.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł959,20 m² 2 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa pow. 959m2 działka 17 542m2 lokalizacja: działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga, województwo warmińsko-mazurskie Powiat: elbląski Gmina Gronowo Elbląskie Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,40 m² 7 587,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 51,41 m | ul. Sikorskiego | Widok na Park Róż Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m , położone na 2. piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł250 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom na sprzedaż o pow.250m2 w Rumi. Działka aż 5800m2! Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł66,50 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do zaoferowania mamy budynek mieszkalny, powstały w zaadaptowanej dawnej zlewni mleka. Budynek przeszedł metamorfozę i został przekształcony w funkcjonalne gospodarstwo domowe, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł14 421 m² 159,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej położonej w malowniczej miejscowości Miłków, w gminie Podgórzyn - nieopodal Parku Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

568 400 zł58 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zielonka ul. Wolności - 3 pokoje / 58 m2 + balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3 pokojowego mieszkania w Zielonce przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w samym centrum Starachowic, przy ulicy Armii Krajowej, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miejskich. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

497 200 zł1 243 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1243m2 w Księżynie gm. Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość posiada aktualne Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media : -prąd w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł110 m² 9 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni 102 m2 na działce 1137 m2 przy ul. Czerwińskiego/ ul.Kuźnia w Ostrowcu Św. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł531 m² 92,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sucha Beskidzka w rejonie Zasypnica o powierzchni 531 m2 o wymiarach 13x38m (nr.działki 6048). Idealna na mały rekreacyjny domek na.

Szczegóły ogłoszenia

41 743 zł2 197 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek budowlanych o powierzchni: 2197 m2 - działka nr 10/189 oraz działka nr 10/188 o pow. 2608 m2; w miejscowości Mokiny. Cena zakupu - 19 zł/m2 brutto. Kupujący.