dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł1 603 m² 1 184,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowla w znakomitej lokalizacji. Wawer Radość. Spokojna , cicha i zielona okolica, w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka położona , przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartniczka

Bartniczka,kujawsko-pomorskie

980 000 zł18 100 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawami z rozpoczętą budową domu całorocznego na linii brzegowej. Położona jest na skraju miejscowości Bartniczka w kujawsko-pomorskim, siedziby gminy przez którą przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

974 600 zł52 m² 18 563,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzenie o idealnym wnętrzu poznaj Apartament - Bagry Park Wyjątkowy Apartament premium, gotowy, bez pcc, bezpośrednio od właściciela. English below Zakup bezpośrednio od właściciela mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

459 900 zł51 m² 9 038,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym z windą z 2012 roku. Usytuowane na osiedlu Warta Park przy przełomie Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł53 m² 26 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować doskonałą ofertę inwestycyjną. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej na wysokości Placu Dąbrowskiego. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stare Miasto - mieszkanie jakich już nie ma! Piękna przestrzeń, zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

410 000 zł2 043 m² 200,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość złożona z dwóch działek budowlanych o pow. 1000 m.kw. i 1043 m.kw., o regularnym kształcie trapezu, położona blisko Pałacu barokowego w Chróstniku. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olchowa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

173 500 zł914 m² 189,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofert sprzedaży działki budowlanej zlokalizowana na terenie gminy i miasta Czerwionka-Leszczyny w obrębie Dębieńko przy ul. Olchowej. Parcela o powierzchni 910 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł55 m² 7 228,26 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje ul. Skłodowskiej. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

446 148 zł36 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 60 m z widokiem na planowany park | Klucze luty 2026! ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 60 m | ul. Ogrodowa | Centrum Woli | Widok z 10. piętra Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne cenowo mieszkanie w samym sercu warszawskiej Woli jedna z najlepszych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jabłonka,małopolskie

1 300 000 zł324 m² 4 018,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości Jabłonka, położony w rejonie Orawy. Dom gotowy do wejścia, idealny dla rodziny, która szuka komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł115 m² 23 123,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł61 m² 10 749,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Novator Centrum Nieruchomości poleca nowoczesny, 3 pokojowy apartament, usytuowany w cieszącej się sporą popularnością dzielnicy miasta, w 5 piętrowym apartamentowcu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł42 m² 9 123,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Balkon/ ciche/ 2 pokoje / super układ mieszkania komórka lokatorska/ 2008 R Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław ul. Mosiężna - świetna lokalizacja i pełna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

375 040 zł37 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uprzejma

Skórzewo,wielkopolskie

590 000 zł48 m² 12 304,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w zabudowie szeregowej, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

749 000 zł69 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Rozkład: - salon+ jadalnia 21,93 m kw, kuchnia 6,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł43 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w prestiżowej lokalizacji (ul. Rydygiera) o powierzchni 43 m . Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimatyczna

Skórzewo,wielkopolskie

1 049 000 zł85 m² 12 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nowego bliźniaka przy ul. Klimatycznej w Skórzewie. Oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych w tej lokalizacji. Zacznijmy od tego, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

850 000 zł147 m² 5 780,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Domki na dojlidach - bliźniaki gotowe na nowe życie (I grilla)! Czas na rodzinne El Dorado. czyli cztery domy bliźniacze, gotowe na nowych właścicieli z wyobraźnią, planem i może. zestawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł86 m² 11 471,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową mieszkania na poznańskich Naramowicach dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Drodzy Państwo, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w jednej z najlepszych lokalizacji w Poznaniu przy ul. Maczka 12 (tuż przy Parku Sołackim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Koziegłowy,wielkopolskie

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłączna oferta przestronne 3-pok. mieszkanie (63,7 m) | Koziegłowy, os. Karolin Co poczujesz i zobaczysz tu od razu: poranne słońce padające na loggię, zapach lasu w oknach, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

581 145 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna oferta na siedzibę firmy (biura,gabinety itp.). Mieszkanie w kameralnym bloku (sześć mieszkań ) Otwock ul Pułaskiego. Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł60 m² 5 458,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 60,46 m2, na drugim piętrze w wieżowcu blisko galerii Focus przy mcdonald. Nieruchomość przestronna oraz rozkładowa w orientacji wschód- zachód posiada 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy mieszkanie 1- pokojowe z oddzielną jasną kuchnią (36m2) - ul.Jana Sas-Zubrzyckiego dzielnica: Wola Duchacka. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 11- piętrowym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł41 m² 12 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marynino

Marynino,mazowieckie

195 000 zł799 m² 244,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Maryninie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Marynino, przy ul. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w doskonałej lokalizacji - Kazimierza Wielka, ul. Krakowska. Dom o powierzchni 230 m , wybudowany z cegły i pustaka Akerman, przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

484 620 zł42 m² 11 616 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł61 m² 12 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 61,2 m2 z dużym balkonem 5,5 m2 i 2 piwnicami w dzielnicy Muchobór Mały. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maciejowice

Maciejowice,małopolskie

2 500 000 zł4 319 m² 578,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni około 43,19a, o wymiarach około 60m x około 70m, położona w cichym, spokojnym miejscu, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabice

Żabice,lubuskie

550 000 zł159 m² 3 459,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Działka rolna 29arów W cenie Dom z duszą i potencjałem | Żabice, woj. lubuskie Dom położony jest w cichej, spokojnej części wioski, około 500 m od głównej drogi. Prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł116 m² 22 844,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament projektowany przez architektów | wyjątkowa przestrzeń 115m | niepowtarzalna lokalizacja nad odrą | sauna | 2 łazienki | balkon Nieruchomość dla osób, które cenią autorskie projekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

407 295 zł42 m² 9 697,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty W łodzi Zakup bez prowizji i bez pcc 2% bezpośrednio od dewelopera. Nie współpracujemy z pośrednikami. Umów prezentację i skorzystaj z dodatkowych rabatów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

950 000 zł32 m² 29 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży klimatyzowany Apartament 2 pokojowy o pow. 32 m2. Włączając powierzchnię niepełnowymiarową (skosy, tzw. po podłodze 42 m2) Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

488 836 zł51 m² 9 570,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2011 roku. Ekspozycja okien południowo-zachodnia zapewnia doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

590 000 zł40 m² 14 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia