dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Dłużek

Dłużek,warmińsko-mazurskie

279 000 zł2 706 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Optimum Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 2706 m , położoną w malowniczej, mazurskiej miejscowości Dłużek (gmina Jedwabno). Oferta obejmuje trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

4 260 000 zł387 m² 11 019,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy lokal biurowy położony na 1. piętrze budynku Ochota Residence w dzielnicy Ochota. Lokalizacja tuż przy Placu Zawiszy zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowieckich

Piaseczno,mazowieckie

1 190 000 zł90 m² 13 275,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż | 1 190 000 zł | 89,64 m2 | mieszkanie | 4 pokoje | ogródek | Książąt Mazowieckich | Piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł1 440 m² 868,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poczuj się jak na wsi, mieszkając W warszawie. Działka ostatnia przy drodze bez wylotu , cisza i spokój. Jest możliwość uzyskania Warunków Zabudowy na 4 segmenty. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orneta

Orneta,warmińsko-mazurskie

90 000 zł2 010 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działki budowlane objęte mpzp - mnu mieszkalno-usługowe o powierzchni 2008 - 2049 m2 przy ul. Krzykały w Ornecie. Uzbrojenie: prąd w drodze - skrzynki elektryczne posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

506 515 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze o powierzchni użytkowej 59,59m2 oraz dwoma balkonami z elewacją z drewna opalanego ogniem. Nieruchomość wyróżnia wysoki standard wykończenia w cenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

919 000 zł102 m² 8 965,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Szukasz domu w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, a jednocześnie w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: centrum Mszczonowa w pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł180 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Zakup tylko za gotówkę Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Wyjątkowa inwestycja wśród natury - przestronne domy dwulokalowe z dużymi (nawet 320 mkw.) ogródkami przy ulicy Piasta Kołodzieja na Białołęce. Brak pcc! Brak prowizji biura! Tylko 2 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karwieńska

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł79 m² 23 524,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kluczowe atuty tej nieruchomości: prestiżowa lokalizacja: gdańsk Oliwa między lasem a morzem Komfort i przestrzeń: 78,64 m z idealnym rozkładem pomieszczeń W pełni umeblowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Józefosław,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

1 700 000 zł | sprzedaż | 178,55 m2 + taras 12,35 m2 | segment środkowy | józefosław | zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin,wielkopolskie

255 000 zł56 m² 4 529,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Konin - Łężyn Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56.30 m2, położonego na II piętrze. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powstańców Śląskich

Wołów,dolnośląskie

667 000 zł120 m² 5 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni - 120 m2! Położony w malowniczym mieście Wołów, otoczony lasami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię z naturą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeroka

Radom,mazowieckie

455 000 zł74 m² 6 123,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe 74,30m na osiedlu Zamłynie. Drugie piętro, odnowiony blok trzypiętrowy przy ulicy Szerokiej. Zadbane, wygodne i przestronne, w optymalnym rozkładzie. Wnętrze stanowi słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

563 000 zł72 m² 7 874,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w kamienicy znajdujące się w samym centrum Rzeszowa, w pobliżu ul. 3 maja w Rzeszowie oraz Rzeszowskiego Rynku. Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł126 m² 7 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łuków

Łuków,lubelskie

7 500 000 zł3 340 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks hal magazynowo-usługowych 3 340 m | 5 900 m działki | Łuków - top lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów

Sędziszów,świętokrzyskie

509 000 zł219 m² 2 323,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Wyjątkowy, praktyczny, funkcjonalny, wielorodzinny, wolnostojący dom w spokojnej, cichej, pięknej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk, działka pod mieszkania pnb. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5 262 m z pozwoleniem na budowę budynków mieszkalnych i usługowych. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 272 zł67 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł58 m² 11 879,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 065 000 zł90 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pod błękitnym łódzkim niebem stoi sobie M, które właśnie przeszło remont tak świeży, że aż żal wchodzić w butach. Czwarte piętro z windą bo nikt nie ma siły udawać, że lubi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gdynia,pomorskie

920 000 zł48 m² 19 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,5m2, które przeszło gruntowny remont, łącząc komfort nowoczesności z ponadczasową elegancją. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu unikatowe mieszkanie o powierzchni 100m mieszkanie w pierwszej linii brzegowej w Gdańsku dzielnicy Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł42 m² 10 869 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, połowa rozłożona na dogodne raty. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, położone przy Bolesława Śmiałego (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wodzisław Śląski,śląskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 819 m²

Dom W otoczeniu zieleni - wodzisław śląski Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się na dużej, zielonej działce z własnym lasem w Wodzisławiu Śląskim - Turzyczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pleśna

Pleśna,zachodniopomorskie

420 000 zł32 m² 13 104,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny Resort zlokalizowany 6 minut od niezatłoczonej plaży w miejscowości Pleśna blisko Ustronia Morskiego. Oferta dotyczy studia w standardzie deweloperskim na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł52 m² 18 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,7 m2 w budynku z 1968 r. na Powiślu, dwa pokoje + balkon. Do mieszkania przynalezy piwnica wpisana w kw o powierzchni 1,5 m2. Salon (około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nagodziców

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w bloku z windą w zasobach rsm "praga", osiedle "poraje". Budynek znajduje się wewnątrz osiedla, które z kolei znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

700 000 zł370 m² 1 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1534 m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, podpiwniczonym ( piwnica na poziomie 0) z garażem o powierzchni całkowitej ok. 2 60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, w sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Przylesie przy ulicy Sportowej w bloku. Sąsiedztwo miłe i spokojne, klatka czysta i zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Tychy,śląskie

1 280 000 zł349 m² 3 667,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:364 m²

Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję - wyjątkowy dom szeregowy o podwyższonym standardzie deweloperskim, zlokalizowany przy ul. Sosnowej w Tychach. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 212 940 zł71 m² 17 107,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*english version below Skorzystaj ze świątecznych ofert promocyjnych! Umów się na dni Otwarte i zobacz mieszkania na żywo! Mokotów centrum możliwości, świetna komunikacja, konkurencyjne ceny za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ciekoty

Ciekoty,świętokrzyskie

87 500 zł700 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Ciekotach gm. Masłów. Możliwość zakupu pojedynczo lub w całości, idealne pod inwestycje! Łącznie cztery działki: * działka nr 237/8 - 700 m2 cena 87 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Łodzi - dzielnicy Górna. Lokal o powierzchni 34m2.znajduje się na 9 piętzre w wieżowcu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz własnego M3 do remontu?! Jest dla Ciebie i Twojej rodziny istotna lokalizacja w pobliżu szkoły czy przedszkoli? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się ta oferta! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł36 m² 11 983,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta! bezpośrednio od dewelopera! kameralna zabudowa bliźniacza tylko 8 mieszkań! zaledwie 1,5 km od centrum Wieliczki - rożnowa! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

114 000 zł346 m² 329,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia: ok. 18x20 m idealne wymiary do budowy domu.