dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

485 000 zł60 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m2 w Lublinie na ul. Lipowej. 2 piętro w 4 piętrowej kamienicy z 1958 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

487 000 zł61 m² 7 961,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 61,16m2 zlokalizowane w Boguchwale. Mieszkanie znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 43,09m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Koncertowej 38, na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

669 000 zł63 m² 10 627,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,95 m , położone w spokojnej i zielonej części Kiełczowa tuż przy granicy z Wrocławiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Opole,opolskie

370 000 zł27 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki położonej na nowoczesnym osiedlu Apartamenty Natura 2 w Opolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

790 000 zł110 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

795 000 zł33 m² 24 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto - zaledwie 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

643 000 zł34 m² 18 911,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z roku 1955 zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej. Media miejskie, w budynku monitoring. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

1 127 000 zł66 m² 17 179,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65,6 m , położone na Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. To oferta idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malinowa

Orzesze,śląskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Energooszczędne domy szeregowe pod lasem Orzesze Zgoń ul. Malinowa uwaga! zimowa promocja do 21 marca stan deweloperski taniej O 30.000 ZŁ Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

168 604 zł1 382 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli od zawsze marzyło Ci się mieszkanie pod lasem ta oferta wyjątkowej działki zdecydowanie spotka się z Twoim zainteresowaniem. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca, w którym działki nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł152 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni w tym etapie! Oferta bez prowizji dla biura oraz podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 152 m z ogrodem Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Jemiołowa

Kraków,małopolskie

1 215 000 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 90 m 5 pokoi ogródek 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł74 m² 5 868,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biała Posesja ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 74,13 m wraz z powierzchnią przynależną, usytuowane w Fordonie przy ul. Kwiatkowskiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł42 m² 12 917,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jagodnik

Jagodnik,dolnośląskie

8 574 950 zł171 499 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 17 ha - idealna pod produkcję, składy i magazyny! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 17 ha, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Złotego Florena

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł41 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży komfortowe i wygodne mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze budynku apartamentowego mpoint w Legnicy w centrum miasta, przy ulicy Złotego Florena. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

478 557 zł44 m² 10 861,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie od dewelopera Murapol na Osiedlu Verde w Poznaniu! Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania od Murapol na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wita Stwosza

Katowice,śląskie

1 097 880 zł113 m² 9 750,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Możliwa prezentacja online i szybka weryfikacja inwestycji w Katowicach i okolicach, które będą odpowiadały Twoim preferencjom! Bez presji. Oszczędzasz czas i kupisz taniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

818 000 zł52 m² 15 610,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a_111 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,4 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł20 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

idealne pod inwestycję / rozkładowe / doskonała lokalizacja / przystanek od powstającej stacji Metra Wiatraczna Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 mkw na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

790 000 zł1 680 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu ładną i foremną działkę budowalną znajdującą się w gminie Brwinów miejscowości Owczarnia. Nieruchomość objęta mpzp z którego wynika przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł64 m² 12 257,60 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 64.45m2 zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 034 000 zł59 m² 17 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | 59,46 m | Forma Otwarta Ekopark | Kraków ul. Sosnowiecka. Lokalizacja: kraków, prądnik Biały Powierzchnia: 59,46 m Liczba pokoi: 3 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 390 000 zł287 m² 8 327,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu malowniczego Ciechocinka Prezentujemy Państwu przestronny, funkcjonalny i nowoczesny dom zlokalizowany w prestiżowej okolicy Ciechocinka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grajów

Grajów,małopolskie

490 000 zł1 506 m² 325,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w centrum Grajowa przy szkole, zaledwie 6 km od Wieliczki z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Działka w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1855

Wombat nieruchomosci oferuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Parter | Świdnica - Park Centralny. Cena: 345 000 zł Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Prądnik Czerwony Apartament nr 32 ma powierzchnię 41,70 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szaflary

Szaflary,małopolskie

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom 160m2 z Widokową Działką 1600m2 w szaflarach/zakopane. Lokalizacja: wieś królewska, powstała w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagaje

Zagaje,małopolskie

1 160 000 zł12 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować działkę budowlano-rolną w miejscowości Zagaje -gmina Iwanowice. Najważniejsze informacje: na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościuszki

Kościuszki,zachodniopomorskie

1 149 000 zł135 m² 8 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Wyjątkowy dom 135 m na działce 1534 m Kościuszki k. Nowogardu Na sprzedaż niepowtarzalny dom premium, stworzony z myślą o wymagających klientach, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

875 000 zł74 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko w Biurze Makler! Wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bursztynowym w Osielsku - elegancja, spokój i bliskość natury Z przyjemnością prezentujemy niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

350 000 zł45 m² 7,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego, gotowego do wejścia mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do sprzedania mam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 470 000 zł151 m² 9 723,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn: 28425 tel. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o powierzchni 151,18 m w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

875 000 zł66 m² 13 273,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na os.Oświecenia-Mistrzejowice Nieruchomość: Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze 4 piętrowego budynku. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Kraków,małopolskie

750 000 zł47 m² 15 842,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku w dzielnicy Kraków-Podgórze (wola Duchacka). Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

286 000 zł30 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Jakubskie Przedmieście | Targowa | 30 m2 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Jakubskim Przedmieściu, przy ul. Targowej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, gotowe do wprowadzenia, nie wymagające.