dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grajów

Grajów,małopolskie

150 000 zł1 131 m² 132,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną działkę położoną w centrum Grajowa blisko szkoły, zaledwie 6 km od Wieliczki z dobrym dojazdem droga asfaltową. Działka w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł152 m² 7 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł33 m² 10 595,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne tzw. dwupak w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie niedaleko dworca kolejowego i Starego Browaru. Mieszkanie Mieszkanie na III piętrze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 254 zł64 m² 9 019,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

215 000 zł23 m² 9 500,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Niepodległości w Świdniku. Znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku, jej powierzchnia to 22,63m2 oraz przynależna do niej duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

210 000 zł692 m² 303 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Kostrzynie. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie rozwijającego się nowoczesnego osiedla Gwiazdowo, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Święcice

Święcice,mazowieckie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Święcicach, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje, ul. Widok Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,2 m , zlokalizowane na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Widok. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowa

Wawrów,lubuskie

129 000 zł2 059 m² 62,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Sprzedamy działkę budowlaną o powierzchni 2059 m2, położoną przy ulicy Malinowej w Wawrowie-gmina Santok., Działka ma dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 16 019,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 30,90 m , znajdującego się w Centrum Ursynowa, bardzo blisko Szkoły Głównej Gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł32 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na Zatokę - możliwość aranżacji na 2 pokoje - idealne pod inwestycję! Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32 m z loggią i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

915 705 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

350 000 zł22 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 005 000 zł59 m² 17 091,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Alternatywy Ekspozycja okien na 3 strony świata (salon - jedno okno na południe drugie północ, kuchnia - zachód, sypialnia - północ) Bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

466 211 zł42 m² 11 021,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł44 m² 20 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowo słoneczne, jasne i przestronne mieszkanie z loggią w urokliwej części Wilanowa, w inwestycji Villa Bianca. Całości dopełnia kolorystyka, w której wiodącą rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Słoneczny Zakątek - nowoczesne domy szeregowe z dużymi ogrodami i garażami w Kątach Wrocławskich Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla Słoneczny Zakątek, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racławówka

Racławówka,podkarpackie

719 000 zł101 m² 7 094,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania wolnostojący dom w stanie deweloperski o powierzchni całkowitej 101,34 m2 ( powierzchnia użytkowa: 93,74m2 ). Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

957 900 zł41 m² 23 357,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł85 m² 7 749,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro Nieruchomości eagles estate prezentuje domy W cenie mieszkań stan deweloperski premium | rzeszów, ul. Magiczna Z przyjemnością przedstawiamy nową inwestycję obejmującą 14 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

554 346 zł1 854 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W głogowie młp media/ wz powierzchnia 18,54 ar Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę działek zlokalizowanych w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 880 000 zł15 700 m² 119,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 1,5700 ha, która w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem d1p, co oznacza, że są to tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł87 m² 16 590,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy apartament o powierzchni 87,4 m z przestronnym balkonem 13 m , położony na kameralnym i eleganckim osiedlu w dzielnicy Białołęka, nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

361 082 zł36 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

2 910 000 zł73 m² 39 863 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament o powierzchni użytkowej 72,91 m2, położony na 6 kondygnacji (5 piętrze, przedostatnim). Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, hollu, sypialni oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Komarno

Komarno,dolnośląskie

325 000 zł3 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa - Komarno, 3250 m Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkową działkę o powierzchni 3250 m , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

620 000 zł53 m² 11 676,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Stan prawny wzorowy, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

885 000 zł84 m² 10 473,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate prezentuje dwupoziomowy apartament wykończony pod klucz w nowej inwestycji na Mierzynie! Na powierzchnie 84,5 m2 apartamentu składają się dwa poziomy: poziom 0: - przestronny salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór mieszkań w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł25 m² 7 887,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja realizowana na bydgoskim Śródmieściu zakłada przekształcenie dawnego magazynu w nowoczesny budynek mieszkalny, który stanie się ważnym elementem rewitalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Częstochowa,śląskie

299 999 zł80 m² 3 765,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79,66 m , położone na parterze. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy Krakowskiej w Częstochowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

960 000 zł125 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

2 990 000 zł354 m² 8 446,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech wyodrębnionych lokali w kamienicy, w samym sercu Dąbrowy Tarnowskiej. Lokalizacja nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie instytucji publicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

2 250 000 zł4 403 m² 511,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Wierzchosławicach koło Tarnowa. Działka położona w centrum Wierzchosławic, powiecie tarnowskim, województwie Małopolskim. W sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

660 000 zł178 m² 3 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość z potencjałem w świetnej lokalizacji Brwinowa, ok.1 km od PKP. Dom - 1/2 Bliżniaka o powierzchni całkowitej 178 m2. Z uwagi że budynek jest do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

568 642 zł36 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z duża logią I nieopodal parku I centralna lokalizacja I ponadprzeciętna wysokość Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 10,24 m | Opcja kupna miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

725 000 zł55 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Garbarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

467 505 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich miejscowości Międzyzdrojach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł83 m² 19 218,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańsk, zaspa. Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne mieszkanie.