dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

498 885 zł63 m² 7 918,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Na sprzedaż jasne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Trzebinia Lokal nr k2m12 ma powierzchnię 63 m2 położony jest na 2 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł40 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie (40,18 m2) położone na wysokim parterze, w bloku z 2005r., na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, rozkładowe: duży pokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 181 512 zł55 m² 21 599,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Globalproperty ma przyjemność zaoferować Państwu luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar ul. Czarny Dwór, gdańsk. Apartament o powierzchni użytkowej 54,7 m2, na 12 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia o fertę sprzedaży mieszkania - Dzierżoniów, osiedle Tęczowe. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,81m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

649 000 zł88 m² 7 406,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu 20 minut od Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

1 440 000 zł1 000 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

999 999 zł52 m² 19 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł52 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na przedaż mieszkania 3-pokojowego Wrocław, różanka Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,1 m , zlokalizowane na 5. piętrze 10-piętrowego budynku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 968 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka z widną kuchnią w kamienicy z 1938r przy ul. Podskarbińskiej na Pradze Południe. Bardzo ciekawa nieruchomość na granicy Kamionka i Grochowa. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podłęże

Podłęże,małopolskie

715 000 zł68 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w domu w zabudowie bliżniaczej w Podłężu koło Krakowa. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł144 m² 9 002,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty: - dwupoziomowy układ - przestrzeń i komfort jak w domu jednorodzinnym - Aż trzy balkony - idealne miejsce na poranną kawę i wieczorny relaks - Duży, dwustanowiskowy garaż (ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiełmina

Kiełmina,łódzkie

1 150 000 zł21 002 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty! Na sprzedaż: unikalna działka budowlana o powierzchni 21 002 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Kiełmina, w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł42 m² 14 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj od zaraz w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem i piwnicą na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie położone na 8 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szydłowska

Poznań,wielkopolskie

1 295 000 zł160 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Na sprzedaż szeregowiec z 1990 roku o powierzchni całkowitej 160 m (powierzchnia użytkowa 148,1 m ), położony na działce o powierzchni 152 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kołaczkowo

Kołaczkowo,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 074 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1074m2, z warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka do wykończenia/balkon+parking/1pokój! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,33 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł450 m² 4 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z historią lub zrealizuj plan inwestycyjny w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Prezentujemy przedwojenną willę z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

736 199 zł85 m² 8 632,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85,25 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Gajowa na osiedlu Huby w urokliwej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Chełm,lubelskie

170 000 zł66 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od pięknego parku miejskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stanowice

Stanowice,śląskie

244 000 zł1 878 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych mieszczących się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, w Stanowicach! Parcela o powierzchni 1878 m 2 , wymiarach: szerokość 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

150 500 zł1 709 m² 88,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty : - Spójny, przemyślany podział działek, - wydane warunki zabudowy na budowę domu, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 2 minuty autem do Egiertowa, - 10 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

915 000 zł110 m² 8 295,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, 110,30 m , Szczecin Płonia. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotników

Stargard,zachodniopomorskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pełną własność ,do odświeżenia tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kolbuszowa,podkarpackie

497 000 zł59 m² 8 439,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,89 m 2 zlokalizowane w nowej inwestycji Kolbuszowa Park II. Jest to kompleks dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł37 m² 16 917,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowej nieruchomości premium z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie, idealne do dalszego wynajmu z możliwością oddania do zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

440 704 zł34 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament inwestycyjny w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 35 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Kanarkowa

Sobolewo,podlaskie

4 200 000 zł22 650 m² 185,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna duża działka położona przy ulicy Kanarkowej w Sobolewie. Całość jest w kształcie trapezu z bokiem o długości ok. 170m przylegającym do ulicy Kanarkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł74 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo eleganckie i komfortowe mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu z ochroną na 3 (ostatnim) piętrze budynku. Wymiary: powierzchnia użytkowa mieszkania: 74 m2 + dwa tarasy zimowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Opole,opolskie

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tu masz ciszę, spokój, ogród z nawodnieniem, opcję jacuzzi i miejsce dla swojego czworonoga. Wyobraź sobie poranek na tarasie, kawa w dłoni, delikatna muzyka płynąca z wbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,świętokrzyskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 241 m²

Emmerson prezentuje (kupujący nie płaci prowizji) Dom wolnostojący o powierzchni 200m2 wzniesiony na przełomie lat 60 i 70. Budynek znajduje się na zaaranżowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

752 652 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł60 m² 18 592,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Chodkiewicza, bydgoszcz Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł45 m² 13 301,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Targówek-Bródno ul. Kondratowicza > stacja metra Bródno 600 m od klatki > przystanki autobusowe 100 m > tramwaje 600 m > bezpośrednio obok budynku poczta, paczkomaty, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

924 900 zł139 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.