dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł74 m² 7 336,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie 4 pokojowe - duży balkon - oddzielna kuchnia - Park - ścieżka wokół parku - a wszystko to znajduje się na os. B. Chrobrego - Piątkowo. Na łączną powierzchnię 73,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

558 000 zł114 m² 4 875,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Segment z garażem i miejscami parkingowymi tylko 7 minut od Głogowa! Ogrzewanie podłogowe, spokojna okolica, możliwość wykończenia pod klucz i brak dodatkowych kosztów dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł85 m² 6 237,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,81 m2 usytuowane na pierwszy piętrze w niskiej zabudowie szeregowej przy ul. Jana Pawła II. Lokal posiada niezależne wejście do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

2 499 000 zł390 m² 6 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 390 m, położony na bardzo przestronnej, imponującej działce o powierzchni ok. 12.500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,44 m , położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Ursusie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł55 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow. 54,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 036 000 zł184 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowo - handlowy 184 m2 usytuowany na parterze na nowo wybudowanym osiedlu mieszkaniowym w Ursusie. Lokal posiada duże witryny widoczne z ulicy i posiada dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 595 000 zł260 m² 6 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Kijewo. Dom składa się z salonu z otwartą kuchnią i jadalnią, 8 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wilkszyn,dolnośląskie

783 000 zł124 m² 6 333,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Marzy Ci się dom, który posiada zarówno ogród, taras, jak i przestronny garaż? Mam coś dla Ciebie! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** W domu położone są gładzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

475 000 zł54 m² 8 789,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

576 121 zł63 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż nowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,31 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

648 000 zł58 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży przytulne , rozkładowe trzypokojowe mieszkanie , usytuowane w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego na ulicy Wieczystej w stosunkowo cichej uliczce na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

1 490 000 zł168 m² 8 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Dom z ogrodem, garażem i budynkiem gospodarczym w Twardogórze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - przepięknego, wolnostojącego domu o powierzchni 168 mkw, który nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m z tarasem 15,47 m , położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karwiniec

Karwiniec,dolnośląskie

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana 11 arów. Gdzie? Karwiniec Powierzchnia: 11 arów (1100 m ) Cena: 109 000 zł Lokalizacja: karwiniec doskonałe miejsce na budowę domu! Opis: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 980 000 zł240 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Na sprzedaż: komfortowy, w pełni wyposażony parterowy dom w Górze Kalwarii Na sprzedaż oferujemy elegancki, nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 240 m (231 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania przytulny bliźniak o powierzchni 104,7 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim w dogodnej lokalizacji. W bryle garaż jednostanowiskowy. Teren ogrodzony, budynek na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Urokliwe mieszkanie o powierzchni 68 m w zadbanej i klimatycznej kamienicy na 3 piętrze przy ul. W.A. Boboli 2 na Górnym Mokotowie - idealne miejsce dla tych, którzy cenią prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

998 640 zł42 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 247 000 zł430 m² 5 225,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Marzysz o miejscu, które zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, ciszę i komfort, a jednocześnie szybki dojazd do centrum miasta? Ten wyjątkowy dom w sercu Krzekowa to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie 28 m w kamienicy z 1930 r. - ursus, ul. Władysława Jagiełły Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

8 950 000 zł350 m² 25 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 404 m²

Luksus w otoczeniu zieleni Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną willę pod Warszawą, idealne miejsce dla osób ceniących wysoki standard życia, funkcjonalność, ponadczasowy design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł58 m² 10 138,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, urządzone, bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe o powierzchni 57.7m2 z balkonem 2.5m2 z wiokiem na Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,4m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Pawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł104 m² 26 044,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

950 000 zł15 700 m² 60,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,57ha z częścia budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt siedliskowy 1 linia zabudowy lux lokalizacja wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 119 900 zł70 m² 15 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem - idealne dla wymagających Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania (70 m ) na prestiżowym Mokotów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyżne

Chyżne,małopolskie

720 000 zł400 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 576 m²

Na rynku ciężko trafić prawie 3 hektary w jednym kawałku, a my właśnie taką ofertę mamy w Chyżnem. To okazja dla osób, które szukają miejsca pod gospodarstwo, działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zosinku, blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł73 m² 7 776,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga! nowa cena! Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem - 73,3 m + balkon Osiedle Przyjaźni Zielona Góra Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2, 4 piętro, osiedle Glinki. Blok położony pod samym lasem (puszcza bydgoska), ładna cicha okolica, świeże powietrze, widok z dużego pokoju (balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

425 000 zł1 115 m² 381,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł76 m² 9 078,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach idealne dla Ciebie! Poznańskie Naramowice jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą, łączącą nowoczesną infrastrukturę z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Uchylsko

Uchylsko,śląskie

78 000 zł49 m² 1 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy położony w centrum Uchylska. Nieruchomość jest odrębną własnością na gruncie prywatnym (nie jest to obiekt dzierżawiony od Gminy) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.