dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł104 m² 26 044,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

950 000 zł15 700 m² 60,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,57ha z częścia budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt siedliskowy 1 linia zabudowy lux lokalizacja wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 119 900 zł70 m² 15 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem - idealne dla wymagających Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania (70 m ) na prestiżowym Mokotów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyżne

Chyżne,małopolskie

720 000 zł400 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 576 m²

Na rynku ciężko trafić prawie 3 hektary w jednym kawałku, a my właśnie taką ofertę mamy w Chyżnem. To okazja dla osób, które szukają miejsca pod gospodarstwo, działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zosinku, blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł73 m² 7 776,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Uwaga! nowa cena! Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem - 73,3 m + balkon Osiedle Przyjaźni Zielona Góra Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2, 4 piętro, osiedle Glinki. Blok położony pod samym lasem (puszcza bydgoska), ładna cicha okolica, świeże powietrze, widok z dużego pokoju (balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

425 000 zł1 115 m² 381,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł76 m² 9 078,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach idealne dla Ciebie! Poznańskie Naramowice jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą, łączącą nowoczesną infrastrukturę z bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Uchylsko

Uchylsko,śląskie

78 000 zł49 m² 1 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy położony w centrum Uchylska. Nieruchomość jest odrębną własnością na gruncie prywatnym (nie jest to obiekt dzierżawiony od Gminy) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł48 m² 8 278 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzysztoforzyce,małopolskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej tuż przy granicy z Krakowem. I speak English; я розмовляю українською. Nieruchomość: dom o powierzchni całkowitej ok. 140 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubenia

Lubenia,podkarpackie

1 999 990 zł492 m² 4 065,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży: hala biurowo-magazynowa w okolicy Babicy Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronną halę biurowo-magazynową o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Peowiaków

Zamość,lubelskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj lub zainwestuj w świetnej lokalizacji Zamość, ul. Peowiaków Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnych potrzeb i gustu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Św. Katarzyny

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1897

Starówka 70 m2 w pełni wyposażone! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, 70m2, na 3 cim ostatnim piętrze w kamienicy na starówce przy ul. Plac Św. Katarzyny. Lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

602 850 zł42 m² 14 184,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji, 0% pcc! Nie współpracujemy z pośrednikami oszczędzasz od początku! Idealne miejsce do życia lub inwestycji w sercu Gdańska! - Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Łódź,łódzkie

1 270 000 zł121 m² 10 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Sarniej w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 121 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Gdynię, po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 42 m2 + taras 22 m2 + balkon 7 m2 + miejsce w garażu podziemnym + miejsce postojowe zewnętrzne Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym - 18 m2 + hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

365 513 zł40 m² 9 099,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

777 000 zł69 m² 11 338,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68.5 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach! Nieruchomość o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

324 000 zł63 m² 5 115,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

244 256 zł37 m² 6 601,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności Wyjątkowa oferta inwestycyjna w samym sercu Katowic - idealna pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Bisztynek,warmińsko-mazurskie

219 000 zł60 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w cichej i spokojnej części Bisztynka, przy ulicy Słonecznej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Palacza

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

785 791 zł64 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogrodem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Rumia,pomorskie

839 000 zł83 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży - mieszkanie W rumi, ul. Opolska mieszkanie Na sprzedaż oferuję wyjątkowo przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 83,19 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł37 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu kawalerkę w kapitalnej lokalizacji! mieszkanie Na sprzedaż przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

169 000 zł52 m² 3 272,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie z ciekawym układem pomieszczeń w Rydułtowach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M-3 w Rydułtowach na osiedlu Orłowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Rybnik,śląskie

205 000 zł38 m² 5 380,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m , zlokalizowane przy ul. Barbary w Rybniku. Lokal znajduje się na wygodnym 1. piętrze niskiego bloku na kameralnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budy Głogowskie,podkarpackie

630 000 zł163 m² 3 865,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić funkcjonalny dom zbudowany na podstawie projektu Dom vis-a-vis - wariant I - C126a. Na działce 13,5ar. Projekt domu jest ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 690 000 zł2 484 m² 680,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu propozycję zakupu działki budowlanej 2484m2 w Podkowie Leśnej. W planie zagospodarowania jest to działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną na działkach 137ML ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Nowy Dębiec,wielkopolskie

740 000 zł75 m² 9 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom nad jeziorem Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 75 m2 na działce o powierzchni 360 m2. Cena sprzedaży wynosi 740,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy,bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedpole

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł51 m² 17 641,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskich Włochach, w pełni umeblowane. Budynek posiada windę. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł56 m² 16 991 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Warszawa - Włochy, ul. Pola Karolińskie / Chrościckiego > 55,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > dwa balkony ok 4 m2 > miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł48 m² 10 189,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku na zielonym i spokojnym osiedlu.