dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

1 158 400 zł72,40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 72,40 m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 125 m² 124,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Marciszów Centrum, 1125 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1125 m , położona w samym sercu Marciszowa. Na terenie znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł51,30 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone przy ul. Łukasińskiego, tuż przy rynku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość klimatycznych kafejek, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł2 638 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowy etap sprzedaży!1500 m do plaży! Wyjątkowa działka o powierzchni 2638 m położona w nadmorskim Mikoszewie - jednej z ostatnich miejscowości nad Bałtykiem, która zachowała.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł1 033 m² 51,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna Oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1033 m2, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości moracz, zaledwie 6 km od Przybiernowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Biały Bór,zachodniopomorskie

850 000 zł226 m² 3 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom z wieloma możliwościami! Zamieszkaj, wynajmij lub połącz pokolenia. Dom z dwoma niezależnymi wejściami i dwiema kuchniami po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno, ul. 3 maja Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w świetnej lokalizacji Jaworzno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 630 zł39,96 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładne widne mieszkanie z balkonem w niezwykle efektownej i lubianej inwestycji Fuzja. Okazyjna cena! Lokal znajduje się w cieszącej się dużym uznaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dydnia,podkarpackie

685 000 zł140 m² 4 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

W ofercie Biura Estaton przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , wybudowany w 1990 roku, położony w malowniczej miejscowości Dydnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Drawno

Drawno,zachodniopomorskie

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spokój, przestrzeń i własny prąd klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem. Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój. Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,40 m² 6 988,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zdjęcia z wizualizacji Biuro sprzedaży Developergo ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2, ulokowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł1 216 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż na granicy Bielska-Białej i Jaworza. Atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę domu w malowniczej okolicy. Oferowana działka o powierzchni 1216.

Szczegóły ogłoszenia

879 900 zł71,62 m² 12 285,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

PL. Grunwaldzki 72 m tylko 1 lokal na piętrze Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo przestronne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,61 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł72,07 m² 11 516,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne i ustawne 4- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Architektów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj urok życia na wsi dzięki tej wyjątkowej działce dostępnej na sprzedaż. Położona w cichej i spokojnej okolicy, nieruchomość ta oferuje wyjątkową okazję do stworzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 340 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 823 m²

Gospodarstwo, zabudowa dworkowo-folwarczna. Budynek mieszkalny wraz z drugim budynkiem mieszkalnym oraz oborą i częścią magazynową w ruinie. Oficyna mieszkalna o pow. 496m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 794 zł48,58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 985 zł38,09 m² 14 859,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł799 m² 206,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę pod budownictwo jednorodzinne. Znajduje się ona przy ulicy Liliowej na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych położonym pomiędzy ulicami Olsztyńską, graniczną i Północną.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł42 m² 9 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe, wykończone i urządzone mieszkanie 42 m , Kalwaria Zebrzydowska Nowoczesne 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie z dużym balkonem i przypisanym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

550 000 zł147 m² 3 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu dla swojej rodziny, gdzie przestrzeń, wygoda i spokój idą w parze z dogodną lokalizacją? Oto dom, który spełni Twoje oczekiwania! 147-metrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 172 zł80,73 m² 742 072 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie A4 Kończymy budowę w październiku 2025 r. Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 000 zł58,32 m² 15 037 723 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament położony w prestiżowym kompleksie Saltic Resort & Spa " las " w Łebie zaledwie 550 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł112,55 m² 8 440,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł32,20 m² 7 111,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji z doskonałą ekspozycją na główną ulice miasta. Lokal o pow. 32,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł216 m² 9 212,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Niezależny budynek z 4 mieszkaniami: idealna inwestycja w Ursusie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł239 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dwulokalowy położony w miejscowości Szadurczyce. Nieruchomość została zaprojektowana w sposób umożliwiający funkcjonowanie dwóch niezależnych mieszkań, każde.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Słonecznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł34,96 m² 15 352,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak Prowizji oraz pcc! wiosenna promocja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr A10- pow. 34,96 m kw, w stanie deweloperskim, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł177 m² 11 299,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny / bliźniak 177 m - działka 656 m | okolice Warszawy | funkcjonalny i energooszczędny Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł33 m² 17 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Żabiance. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ulica Ziemowita to malownicza okolica, która oferuje nie tylko doskonałe warunki do prowadzenia biznesu, ale również wysoką jakość życia. Bliskość natury, świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,81 m² 21 309,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na Brzeźnie, niedaleko parku Reagana i plaży. Idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś jako "second home" lub pod wynajem długoterminowy /.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46,89 m² 12 369,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w podpoznańskich Plewiskach, w spokojnej i dobrze zorganizowanej okolicy. Lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł2 000 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Strzeniówce koło nadarzyna/pruszkowa. Działka przy gminnej drodze gruntowej, utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym położony w Wierzchucinku, w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł92 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Nowa cena W nowym roku 2026! 200 tysięcy złotych za mieszkanie 92 m2 + garaż + ogród , parter, 60 m od jeziora! Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Drawno, parter, 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł95,50 m² 7 958,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kaszuby / Pojezierze Bytowskie/ Rekowo-klimatyczny dom wśród lasów i jezior. Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy dom z duszą , położony w kaszubskiej miejscowości Rekowo oddalonej ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

829 000 zł119,74 m² 6 923,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia prawego segmentu w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku usytuowanego na działce o powierzchni 418 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij