dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli. Mieszkanie mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

799 000 zł41 m² 19 276,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 41.45 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlec

Jedlec,wielkopolskie

1 399 999 zł159 m² 8 805,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny parterowy dom z sauną, fotowoltaiką i klimatyzacją Jedlec, tylko 15 minut od Kalisza i Pleszewa! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz o domu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

925 000 zł126 m² 7 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 126 m + strych | Garaż | Miedzyń | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Raszczykowiec

Godów,śląskie

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jeśli działka pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tylice

Tylice,dolnośląskie

550 000 zł5 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tylicach, idealna dla inwestora lub budowy domu z dużym ogrodem. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 50 arów (aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Przeworsk,podkarpackie

199 000 zł51 m² 3 932,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:102 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na sprzedaż, zlokalizowanego w samym centrum Przeworska, przy ul. Jana Kilińskiego. Ta niezwykła nieruchomość, wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chylice

Chylice,mazowieckie

300 000 zł980 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Jaktorowie Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks, zielona, zadrzewiona Powierzchnia terenu 980m2 Doskonałe wymiary 20mx50m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł63 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie (62,75 m2) w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Twierdza Modlin i tylko 3 km od najbliższej stacji pkp. Układ mieszkanie bardzo rozsądny Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanka

Włodzimierzów,łódzkie

849 000 zł178 m² 4 769,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Jeżeli marzysz o domu, w którym codzienność łączy się z pięknem natury, ta nieruchomość jest idealnym wyborem. Położona w malowniczej okolicy Włodzimierzowa, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

627 064 zł66 m² 9 555,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

2 290 000 zł190 m² 12 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa luksusowa willa parterowa o powierzchni 190 m , z oddzielnym, w pełni wykończonym budynkiem o powierzchni ok. 43 m w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

1 380 000 zł184 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Urokliwie położona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 472,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w bardzo cichej i spokojnej części Mińska Mazowieckiego przy ul. Sosnkowskiego, w otulinie leśnej. Mieszkanie o powierzchni 58,06m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

673 338 zł65 m² 10 359 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65m2 z balkonami położone na 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie posiada dwa balkony, 2 sypialnie + gabinet , funkcjonalny korytarz oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

280 000 zł489 m² 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prostokątna działka budowlana z możliwością budowy domu jednorodzinnego. Wydane warunki zabudowy na projekt. Działka jest na cichym i spokojnym osiedlu w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł33 m² 15 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe z antresolą, na 3 piętrze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 238/10 Podana cena obejmuje zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hektarowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł2 550 m² 1 039,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w Konstancinie-Jeziornej w Strefie A teren zabudowy pensjonatowej i mieszkaniowej jednorodzinnej. Doskonała Lokalizacja. Dojazd: droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł220 m² 17 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom 220M2, 5 pokoi, działka 910M2, garaż na 2 auta, pompa ciepła, stan deweloperski, neo natolin, wilanów bez prowizji od kupującego dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jagiellońska

Piekary Śląskie,śląskie

250 000 zł196 m² 1 272,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w Piekarach Śląskich w dzielnicy Dąbrówka Wielka przy ulicy Jagiellońskiej, 800 metrów do granic Siemianowic Śląskich. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Szadki

Szadki,mazowieckie

1 299 000 zł144 m² 9 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom blisko Serocka Lokalizacja: dom położony w spokojnej miejscowości Szadki, zaledwie 7 minut jazdy od Serocka. Doskonała lokalizacja zapewnia zarówno bliskość natury, jak i wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m z ogródkiem 23,82 m, położone na parterze niskiego bloku z 2013 roku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł79 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal w okazyjnej cenie o pow. 79,1m2 w Lubinie - środek Osiedla Przylesie III. Dobra lokalizacja na działalność usługową - kosmetyczka, fryzjerstwo, usługi księgowe czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Warszawa,mazowieckie

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

420 378 zł50 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

590 000 zł51 m² 11 501 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizacja: os. Handlowe (dzielnica Nowa Huta) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe, punkty opieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 970 zł47 m² 17 020,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Elbląskiej 12a na sadach żoliborskich oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 4 (bez windy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk, działka pod mieszkania pnb. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5 262 m z pozwoleniem na budowę budynków mieszkalnych i usługowych. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

459 000 zł30 m² 15 228,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna kawalerka na klimatycznym osiedlu sunhouse w Pruszkowie. Mieszkanie 1-pokojowe na nowoczesnym i funkcjonalnie zaprojektowanym osiedlu zielonymi ogrodami na dachu. Jest tam przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji W ofercie biura inne inwestycje W okolicy oraz inne mieszkania W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu dom na sprzedaż Z garażem | 116,65 m | taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rączna

Rączna,małopolskie

599 000 zł62 m² 9 627,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:123 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji: maj 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 m2 (+17 m2 poddasza) położony w Rącznej, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

256 000 zł53 m² 4 804,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Masz dość płacenia z wynajem? Chcesz ulokować pieniądze? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50,03 m2 (całkowita 53,28 m2) usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

733 050 zł54 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. Henryka Wieniawskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2020 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,40 m zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1950.