dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł29 m² 12 202,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka 28,6 m z pięknym widokiem - Niebuszewo, szczecin Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,6 m , położona na 10. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

579 000 zł86 m² 6 748,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym i ciepłym mieszkaniu, które może stać się wymarzonym miejscem dla Twojej rodziny - ta oferta jest dla Ciebie. Biuro nieruchomości gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Oborniki,wielkopolskie

389 000 zł63 m² 6 204,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku. Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

2 200 000 zł12 692 m² 173,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Boleścinie koło Świdnicy 12 692 m Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12 692 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

630 000 zł82 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! super lokalizacja! wszystkie media! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek o pow użytkowej 81,63 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

989 900 zł135 m² 7 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

680 200 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Darłowo,zachodniopomorskie

529 900 zł110 m² 4 817,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom nad morzem W darłowie spokój, natura I doskonała lokalizacja! spełnij swoje marzenie O spokojnym życiu! Wyobraź sobie Otwierasz okno i czujesz świeży, nadmorski wiatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

589 000 zł140 m² 4 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Rezerwacja! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na obrzeżach mazurskiej wsi Dźwierzuty w powiecie szczycieńskim. Wieś otoczona jest lasami, w pobliżu jest kilka jezior : Rańskie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł25 m² 18 307,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

599 900 zł86 m² 6 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł67 m² 7 863,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w Tyczynie. Lokalizacja: osiedle znajduje się w atrakcyjnej dobrze skomunikowanej cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 051,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Gałczyńskiego. Nowoczesne osiedle w niskiej zabudowie z 2024 roku budowane przez dewelopera Robyg wpd Wojszyckie Alejki. Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

633 906 zł34 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament w Szklarskiej Porębie, ul. Dolna 7, budynek B - 33,54 m Oferujemy do sprzedaży apartament położony w nowoczesnym apartamentowcu w Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miotka

Puck,pomorskie

980 000 zł156 m² 6 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż dom w stylu skandynawskim w Pucku - 15 minut spacerem do Zatoki Puckiej! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia blisko natury i morza, a jednocześnie w spokojnym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.A.4.15 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 49,9 m2 - Kraków Podgórze Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

765 465 zł63 m² 12 169,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62.90 m2 zlokalizowane przy osiedlu Nowosądeckiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Forsycji

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł72 m² 9 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięknie i komfortowy mieszkanie położone przy ul. Forsycji w spokojnej i cenionej dzielnicy Zalesie w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

888 020 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Prądnik Czerwony Apartament nr 44 ma powierzchnię 63,43 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

565 000 zł40 m² 14 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje W bliskim sąsiedztwie parku! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Podłęskiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

370 000 zł50 m² 7 444,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2 pok., POW. 49,7 M2, II piętro, piwnica, blisko centrum! gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

242 000 zł44 m² 5 471,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 44,23 m2 składa się z dwóch sypialni( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 628 000 zł79 m² 20 607,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,00 mkw + użytkowana piwnica 4,00 mkw, z ułatwionym dostępem do kredytu - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

552 013 zł38 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne i kompaktowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł56 m² 5 666,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Metraż: 56,47 m2 Ilość pokoi: 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia i łazienka, dodatkowo piwnica Umeblowanie: mieszkanie sprzedawane umeblowane tak jak na zdjęciach Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kutrzeby

Poznań,wielkopolskie

1 744 000 zł218 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajdujący się na 2 piętrze zamkniętego osiedla Ataner przy ulicy Kutrzeby wybudowanego w 2008 roku. Biurowiec wyposażony jest w dwie windy i klatkę schodową. Dostęp do biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grafitowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

920 000 zł85 m² 10 874,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mierzyn, ul. Grafitowa. Zadbane mieszkanie na parterze z ogródkiem ok. 140 m2 w budynku wybudowanym z cegły w 2005 r. Mieszkanie o pow. 84,6 m2, pierwotnie 4-pokojowe, na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Adelinów

Adelinów,łódzkie

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1200 m położoną w spokojnej miejscowości Adelinów, nieopodal rzeki Pilicy, w gminie Sulejów, powiat Piotrków Trybunalski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

4 160 000 zł208 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam Lokal użytkowy o powierzchni 208 m znajdujący się w samym sercu Warszawy, przy Alei Szucha jednej z najbardziej renomowanych ulic stolicy. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

499 000 zł3 244 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Kostrzynie przy ul. Półwiejskiej granicząca z drogą krajową 92. Grunt ma powierzchnię 3.244 m2, z czego część budowlana to 801 m2, a część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł63 m² 14 715,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł148 m² 9 114,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu komfortowy, zadbany dom idealny dla rodziny, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Myślibórz,zachodniopomorskie

219 000 zł37 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cena ofertowa 219 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na IV piętrze. Przedstawiamy Państwu 1 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Pomorskiej w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

339 000 zł30 m² 11 334 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. wraz z piwnicą 29,91 m2, które jest zlokalizowane w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

550 000 zł143 m² 3 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Więcej informacji 604*196*759 Jeśli szukasz domu do wykończenia na widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łazy,mazowieckie

12 500 000 zł2 260 m² 5 530,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość z wielkim potencjałem, 3 domy, 2 magazyny, staw. Nietuzinkowa posiadłość w naszej ofercie! Na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

185 000 zł32 m² 5 815,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Na sprzedaż kawalerka położona na ul. Oswobodzenia 38 w Katowicach. Składa się z: pokoju dziennego, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stary Wiśnicz,małopolskie

750 000 zł214 m² 3 504,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 214 mkw (powierzchnia użytkowa 150 mkw) z pięknym ogrodem. Nieruchomość położona jest na.