dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

1 277 000 zł40 m² 31 925 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mint Property przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 150m2 w ścisłym centrum Krakowa - ul. Rakowickamieszkanie składa się z: salonu 2 sypialnikuchniłazienki ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł193,30 m² 9 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 193,3 m2 położony na pięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 1 000 m2 z ogromnym tarasem (70 m2) otoczonym roślinnością. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 679 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedaż ostatniej działki z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na zamkniętym i zadbanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki usługowo-produkcyjne zielniki / środa wielkopolska trasa na kostrzyn Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4000 m , przeznaczona pod zabudowę usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

452 256 zł40,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 797 zł55,03 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

462 960 zł51,44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - 4 Pory Roku - al. Bielska Komfortowe 2 pokoje z balkonem i możliwością zakupu miejsca w garażu podziemnym Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł246,10 m² 7 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w Walendowie. Na przestronnej, kwadratowej działce o powierzchni 1100 m znajduje się nowoczesna inwestycja obejmująca dom.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 260 m² 165,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,55 m² 6 614,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w kamienicy w Ścinawie. Lokal o powierzchni użytkowej 38,55 m składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł89,16 m² 7 615,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe m4 o wyjątkowym układzie i funkcjonalności! Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 911 m² 94,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w sercu turystycznej miejscowości Pieczyska (gmina Koronowo), zaledwie rzut kamieniem od Zalewu Koronowskiego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 963 m² 37,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną. Lokalizacja: troszczyn, gm. Opalenica, powiat nowotomyski. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki 194/1 Powierzchnia działki: 900 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,77 m² 15 450,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament 10 minut spacerem od morza. o pow. 38,77 m2. Położony na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg - oddanym do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł992 m² 372,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Otulina parku krajobrazowego niepowtarzalna lokalizacja pod górami Działka budowlana o powierzchni 992 m2, ogrodzona z trzech stron. Wszystkie media miejskie: woda, gaz, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł4 020 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej wsi Olszanka w gminie Puszcza Mariańska. To doskonała okazja dla inwestorów i osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesna plomba (2004) winda parking za szlabanem Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Komuny Paryskiej 83 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

567 243 zł47 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc Apartamenty Morszczyn Zamknij na chwilę oczy. Wyobraź sobie, że delektujesz się filiżanką kawy i towarzyszy Ci widok fruwających na tle nieba mew. Wystarczy, że.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł119 m² 25 201,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament na sprzedaż | ul. Potoki | zielony Mokotów Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 220 m na Woli Justowskiej, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł64 m² 13 984,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum, atrakcyjnie i gustownie wykończone. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł417 m² 4 074,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Budy Wolskie 14g Cena: 1 699 000 zł Kontakt: kamila   Najważniejsze atuty nieruchomości: - dom o powierzchni 417 m z 2010 roku - Duża działka budowlana 2100 m - Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie o metrażu 37,31 m2 przy ulicy Angielskiej oraz ul. M.Kopernika w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł901 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m , zabudowana domem jednorodzinnym, położona w centrum miejscowości Strykowo. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł206 m² 4 126,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% pcc! osiedle królewskie - aleksandrów(pow. legionowski) Proponowany dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej (stan deweloperski), na nowym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 205,56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł235,20 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wyry dom deweloperski 400M od jeziora! Cisza, zieleń i nowoczesny standard! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Wyrach, w stanie deweloperskim, położony zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa 96,8 m Ogródek - 60 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 nowoczesne, bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe, 4-pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma łazienkami, zlokalizowane w miejscowości Hoczew,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,47 m² 12 921,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przestrzenne 40 m centrum idealne pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone w samym sercu Wrocławia przy pl. Legionów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł839 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Pierwsze, w gminie Modliborzyce, w powiecie janowskim. To spokojna i atrakcyjna okolica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 600 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Czerniejów (gm. Jabłonna). Jeśli szukasz miejsca na ucieczkę od miejskiego zgiełku, ta.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł35 m² 13 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni Witomino,. Nieruchomość o powierzchni 35 m położona jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 400 zł72,40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 72,40 m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 125 m² 124,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Marciszów Centrum, 1125 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1125 m , położona w samym sercu Marciszowa. Na terenie znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł51,30 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone przy ul. Łukasińskiego, tuż przy rynku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość klimatycznych kafejek, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł2 638 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowy etap sprzedaży!1500 m do plaży! Wyjątkowa działka o powierzchni 2638 m położona w nadmorskim Mikoszewie - jednej z ostatnich miejscowości nad Bałtykiem, która zachowała.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł1 033 m² 51,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna Oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1033 m2, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości moracz, zaledwie 6 km od Przybiernowa. To idealna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij