dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

757 322 zł74 m² 10 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł49 m² 11 389,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane w Kielanówce na pierwszym piętrze nowego bloku. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 200 000 zł189 m² 6 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny z 2018 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy wśród lasów i stawów, a jednocześnie tylko 6 km od Mszczonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice,dolnośląskie

198 330 zł1 202 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 1202 m - 165 zł/m2 1361m2- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ponad 39 m , położone na parterze kameralnego budynku w samym centrum Bydgoszczy. Gotowe do wykończenia według własnego pomysłu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

642 248 zł88 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złochowice

Złochowice,śląskie

329 000 zł160 m² 2 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 365 m²

Sprzedam dom do generalnego remontu z zamontowaną pompą ciepła i fotowoltaiką na starych zasadach, na dużej, kształtnej działce o powierzchni blisko 1 hektara, w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł33 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie, zlokalizowane w sercu Warszawskiego Mokotowa. Lokal położony jest na 3 piętrze budynku o podwyższonym standardzie z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

799 900 zł68 m² 11 797,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Dlaczego warto? - wykończone pod klucz > z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brwinów,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe wyjątkowo, przestronne mieszkanie o pow. 53m2 w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w Brwinowie. Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł48 m² 4 345,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym usytuowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 13b w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarków

Czarków,śląskie

779 000 zł164 m² 4 754,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w Czarkowie, k. Pszczyny. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 163,85 m2. Powierzchnia użytkowa działki - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

765 465 zł65 m² 11 774,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.01 m2 zlokalizowane przy osiedlu Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł26 m² 13 728,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wykończona kawalerka położona przy ul. Barcza w Olsztynie - w jednej z najbardziej poszukiwanych i funkcjonalnych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

959 900 zł135 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim (lokal zewnętrzny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

95 000 zł80 m² 1 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja czeka właśnie na Ciebie przejmij prosperujący biznes gastronomiczny połączony ze sklepem z ekologiczną żywnością. Rozpoznawalna marka, lojalni klienci i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

733 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Radzionków, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 3646 m2, na działce o pow. 9636 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gomunice

Gomunice,łódzkie

245 000 zł97 m² 2 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom murowany, położony na działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Białystok,podlaskie

2 890 000 zł215 m² 13 441,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! luksusowy dom zaaranżowany przez projektanta wnętrz, z pięknie zagospodarowaną działką. Proponujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

878 000 zł64 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! Wykończone pod klucz mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m usytuowane na 2 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł54 m² 12 806,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - jagodno - ulica wagnera | 53,8 m | kompletnie wyremontowane | place zabaw | bez prowizji Dlaczego to lokum to strzał w dziesiątkę? wprowadź się dziś - mieszkaj od razu: kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł144 m² 34 004,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w najlepszym miejscu warszawskiego Powiśla tuż obok bulwarów wiślanych. Mieszkanie 144 metrowe położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grocholice

Grocholice,świętokrzyskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży nowy, składany przez górali z Podhala, drewniany, trzypokojowy dom, na działce 1000m 2. Nieruchomość malowniczo położona na delikatnym wzniesieniu w Grocholicach, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

2 490 000 zł243 m² 10 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym na przedmieściach Kielc (w Bilczy) - około 10min jazdy samochodem do Kielc. Dom usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł38 m² 12 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji lub pierwszego mieszkania dla siebie? atuty: - dobrze skomunikowane - kilka minut autem do centrum i Starego Miasta - Bardzo duży potencjał inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plucice

Plucice,łódzkie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Dom wolnostojący, położony w cichej części wsi, z dostępem do lasu będącego częścią działki. nieruchomość znajduje się w Plucice / Plucice-Kolonia (gm. Gorzkowice). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

739 000 zł35 m² 21 260,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 34.76m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 410,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m z klimatyzacją zlokalizowane na 3/4 piętrze nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie znajduje się na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Konin,wielkopolskie

189 000 zł27 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 11 Listopada w Koninie. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej pary lub na wynajem Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

390 000 zł60 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone na czwartym piętrze w niskim bloku z 1991 roku przy ulicy Dworskiej, na osiedlu Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Begonii

Gliwice,śląskie

835 000 zł2 510 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działka wilcze gardło / smolnica Bez prowizji! Oferta godna polecenia Działka budowlana o powierzchni 2510 m2 - granica Smolnicy z Wilczym Gardłem ul. Begonii Jest to najmniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł45 m² 6 642,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania na Bielawach. Lokal ma powierzchnię ok. 45 m2 i znajduje się na IV ostatnim piętrze budynku położonego przy ul. Powst. Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrząstowo

Chrząstowo,kujawsko-pomorskie

95 000 zł3 604 m² 26,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w bardzo dobrej lokalizacji! Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę rolno - budowlaną w cenie 95 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

740 000 zł3 000 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w gminie Czernica. Na działkę wydane jest pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jedno rodzinnego projektu Anako (extra dom) o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

41 000 zł17 m² 2 455,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nidzica, 02 grudnia 2025 r. Gmkr.6840.17.2024 BURMISTRZ NIDZICY na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2024r. poz. 1145 ze zm.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Bez prowizji biura! Przedstawiamy wyjątkową ofertę - urokliwe mieszkanie usytuowane w klimatycznej willi miejskiej, położonej w sercu malowniczego, nadmorskiego Darłowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lesznowola,mazowieckie

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

1 090 000 I sprzedaż | 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sonina

Sonina,podkarpackie

79 900 zł9 000 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,90 ha zlokalizowaną w miejscowości Sonina, gmina Łańcut nr. 2486 Działka posiada numer ewidencyjny 2486 i składa się z gruntów ornych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

1 100 000 zł180 m² 6 111 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce, którą można zaaranżować jako ogród, plac zabaw lub strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł37 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.