dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Tarnowskie Góry,śląskie

1 879 800 zł12 532 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna. Dwie działki przylegające do siebie o łączniej powierzchn 12 532 m 2. Szerokość ok. 47m Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,85 m z dużym balkonem, położone przy ul. Aleksandry w zielonej części Nowego Bieżanowa. Lokalizacja łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

3 633 000 zł1 538 m² 2 362,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej na działce o nr ewid. 1787/49, 1787/102 o pow. 1538m , na której zlokalizowany jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł40 m² 10 831,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia: 39,5 m Piętro: 2/2 Lokalizacja: rzeszów, os. Mieszka I Dodatkowo: piwnica, przypisane miejsce parkingowe, osobna kuchnia W ofercie biura onhouse mieszkanie z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

897 500 zł132 m² 6 799,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom pod Oleśnicą. Nowy 132 metrowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej 500 metrowej działce. Bezpieczna transakcja w oparciu o przepisy znowelizowanej ustawy deweloperskiej. 5 pokoi , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł113 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczyglice

Szczyglice,małopolskie

805 000 zł950 m² 1 035,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczęta inwestycja - mała Galeria Handlowa przy drodze na lotnisko - przedłużenie ul. Balickiej Kraków. Powierzchnia - 565 pum! (681 m2 pow. użytkowa w tym winda) Lokalizacja i atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł27 m² 29 812,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka położona na dziewiątym piętrze w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych budynków Warszawy przy Al. Ujazdowskich 8, gdzie na parterze znajdowała się słynna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 33m2 przy ul. Raciborskiej. Dzielnica Ruczaj. Na powierzchnie 33m2 składa się: - pokój - osobna, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Zamenhofa 3, zaledwie kilka kroków od Galerii Focus Mall. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Katowice,śląskie

659 000 zł108 m² 6 099,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,94 m , położone na 2piętrze w kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Ligocie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Istebna

Istebna,śląskie

540 000 zł59 m² 9 152,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Własny apartament W górach! przestrzeń do wypoczynku I pewna lokata kapitału! opis nieruchomości: do sprzedania przestronny apartament położony w Istebnej - zaledwie 15 km od Wisły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą, położone w centrum Ostróda, zaledwie kilka minut spacerem od plaży miejskiej, jezioro Drwęckie oraz terenów zielonych i lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Krosno,podkarpackie

290 000 zł53 m² 5 437,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,33 m , położone w samym centrum Krosna, przy ul. Lwowskiej 2. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szymanów

Szymanów,łódzkie

115 000 zł1 468 m² 78,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Szymanowie gm. Ujazd z wydanymi warunkami zabudowy. Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szymanów, gmina Ujazd. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 200 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł56 m² 12 099,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m z loggią (ok. 6 m ), położone na 4. piętrze bloku przy ul. Paganiniego. W skład mieszkania wchodzi jasny salon z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łoś

Łoś,mazowieckie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje działkę budowlaną o pow. 1200 m - Łoś, gm. Prażmów - ogrodzona, media, gotowy projekt domu Atuty nieruchomości Działka budowlana z ogrodzeniem i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marianka,warmińsko-mazurskie

799 999 zł170 m² 4 714,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Bytom,śląskie

266 000 zł40 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie wśród zieleni w spokojnej okolicy. Na pewno zależy Ci na tym aby mieszkać w przytulnym mieszkaniu, które będzie w cichej i spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ustka,pomorskie

230 120 zł2 092 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 4 działki z planem zagospodarowania przestrzennego w Ustce. Trzy działki o powierzchniach; - 3134 m2, i jedną działkę o powierzchni - 2092m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szwajcarska

Poznań,wielkopolskie

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO kupna miejsce postojowe W hali garażowej ul. Wagrowska 12b, blisko windy. Brama na pilota. Miejsce dostępne od zaraz. Koszt 40.000ZŁ Oferta nrwysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł56 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza | Osiedle Tysiąclecia | Parter | 3 pokoje Mieszkanie położone przy ul. Sienkiewicza na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 55,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybaki Dolne

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł41 m² 14 093,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż - gdańsk, ul. Dolne rybaki 1 Mieszkanie: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 40,8 m z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rylowa

Rylowa,małopolskie

169 000 zł2 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana ze zgłoszonym budynkiem rekreacji indywidualnej! Sprzedam działkę położoną w miejscowości rylowa, gmina szczurowa, powiat brzeski o powierzchni 24 ar Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

380 000 zł88 m² 4 311,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Radlinie? Cenisz wysoki standard oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:494 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 494 m2. Nieruchomość pierwotnie znajdowała się na większej działce o powierzchni 1004 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

371 410 zł43 m² 8 565,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji | bez pcc | idealna lokalizacja na inwestycje To nie jest zwykłe mieszkanie - to przestrzeń zaprojektowana z myślą o przyszłości, komforcie i oszczędnościach. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zalesicka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

289 000 zł2 064 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie bardzo atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni około 2064 m , zlokalizowana w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego, przy ulicy Zalesickiej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł48 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku z ogródkiem. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Węgrzce,małopolskie

449 000 zł1 010 m² 444,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, oferuję na sprzedaż działkę w Bibicach przy ul. Warszawskiej 192 (na granicy z Węgrzcami). Działka ma uregulowany formalnie zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Łódź,łódzkie

2 950 000 zł231 m² 12 778,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą. Odrestaurowana willa, która niegdyś była letniskiem. Położona tuż obok lasu i kompleksu rekreacyjno- sportowego Nowa Gdynia. Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

493 240 zł52 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie 52,25 m2 z balkonem 5,79 m2 Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m2, dostępne od ręki. To ostatni lokal w tej inwestycji o takim układzie. Atutem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij