dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

790 000 zł64 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla rodziny lub pary - granica Krakowa i Zielonek Szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę mieszkania w mieście z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł53 m² 14 811,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokoje / 53 m / Wrocław - Ołtaszyn, ul. Agrestowa 141 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o pow. 47m2, 2 pokoje rembertów ul. Paderewskiego 144f 3 Piętro winda Osiedle chronione, zamknięte. Cena 649 000zl. Składa się: 1. Salon (drewniana podłoga) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paprotek

Mikołów,śląskie

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Nowoczesny, komfortowy dom u podnóża punktu przyrodniczo krajobrazowego wzgórze kamionka z malowniczym, unikatowym widokiem z ogrodu i tarasu na Katowice - Ochojec, podlesie, bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krosno

Krosno,podkarpackie

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Tysiąclecia w Krośnie. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgorzewo Koszalińskie

Węgorzewo Koszalińskie,zachodniopomorskie

925 000 zł125 m² 7 408,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Węgorzewo Koszalińskie, gm. Sianów. Jest to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Dzięki swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzechynia,małopolskie

1 450 000 zł538 m² 2 696,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: wyjątkowy kompleks trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł33 m² 14 969,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie | ul. Wieczysta | 33 m | balkon typu loggia | 8. Piętro | świetna komunikacja ** Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomsko

Radomsko,łódzkie

389 000 zł15 000 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 1,5 ha Radomsko, ul. Sikorskiego. Gratka dla inwestorów i deweloperów! Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną o łącznej powierzchni 15 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strażów

Strażów,podkarpackie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w Strażowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z bardzo dobrym dostępem do Rzeszowa! Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

1 054 144 zł94 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

? luksusowe Mieszkanie 4-pokojowe (94,12 m ) Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie nr 22 w ekskluzywnej, ukończonej inwestycji w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie - Kluczowe Dane ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł63 m² 26 070,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł102 m² 29 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gorlicka

Poznań,wielkopolskie

709 000 zł110 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , zlokalizowany przy ul. Górlickiej w Poznaniu. Nieruchomość sprzedawana jest bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 990 zł62 m² 7 661,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 15,6 m2 - 3 sypialni 10,5/9,0/7,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

412 800 zł32 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Włocławska

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

350 000 zł2 300 m² 152,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 2300m2, zlokalizowana na rogu ulic Włocławskiej i Tadeusza Kościuszki w Piotrkowie Kujawskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

1 729 000 zł214 m² 8 079,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości, przedstawia komfortowy , nowoczesny dom w Świlczy pod Rzeszowem. Lokalizacja idealna dla osób chcących mieszkać w cichej, spokojnej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

259 000 zł1 307 m² 198,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Vat 23 % .Działka budowlana w Karkonoszach w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Uzbrojona w prąd, warunki przyłącza wodnego. Gotowe pozwolenie na budowę domu mieszkalnego z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez pośredników. dwupokojowe Mieszkanie o dobrym standardzie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym nowego budownictwa na ul. Kanta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł42 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,49 m przy ul. Waniliowej we Wrocławiu (psie Pole, lipa Piotrowska) Przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

996 600 zł3 020 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, nr 493 o powierzchni 3020 mkw., położona w Przesiece, w gminie Podgórzyn, w powiecie Karkonoskim. Działka oznaczona symbolem M - mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Faszczyce

Stare Faszczyce,mazowieckie

1 800 000 zł198 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z wysokim poddaszem do samodzielnej aranżacji, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok.2168 m2. Łączna powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 342 750 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji w budynku Wola Tower w Warszawie. Apartament o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

520 600 zł35 m² 14 706,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka na wrocławskim Szczepinie | Idealna pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Wieluń,łódzkie

389 000 zł72 m² 5 402,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3- pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Wieluń, os. Kardynała Wyszyńskiego na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barwna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 749 000 zł213 m² 8 446,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom klasy premium w Piotrkowie Trybunalskim. Lokalizacja: piotrków Trybunalski, ul. Barwna Powierzchnia domu: 171 m Powierzchnia działki: 1200 m Mam przyjemność zaoferować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł26 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III kw. 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Gniazdów,śląskie

145 000 zł110 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w spokojnej, przyjaznej lokalizacji - Gniazdów, miejscowości pomiędzy Woźnikami a Koziegłowami. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

89 000 zł16 m² 5 490,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Garaż o powierzchni 16,21 m2. Stan techniczny - bardzo dobry, w garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

570 000 zł42 m² 13 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie położone na przyjaznym osiedlu Osiedlu Albertyńskim w Krakowie na Bieńczycach. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowy Las

Bartąg,warmińsko-mazurskie

710 000 zł65 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Optimum Nieruchomości przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65m z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy i cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 907 500 zł460 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż bez vat-u przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 460 m2 położony w doskonałej części Ursynowa tuż przy stacji Metra Stokłosy. Lokal Idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

755 439 zł30 m² 24 956,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament Z widokiem na rzekę W sercu karpacza Strefa wellness i basen | Prestiżowa lokalizacja 1 km od centrum | Możliwość zarządzania najmem przez Loft Affair | Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Niewodniczańskiego

Kraków,małopolskie

169 000 zł18 m² 9 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji *510 *297* 341 **oto Alternatywa kawalerka z kw na poddaszu | 18 m (7,03 m użytkowe) | Swoszowice | gotowa do zamieszkania! Marzysz o swoim pierwszym mieszkaniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

69 825 zł931 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena W dół! cena W dół! tylko U nas! 3 działki budowlane położone W miejscowości strzelno, kilka minut drogi samochodem od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł67 m² 19 837,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 66,54 m znajduje się na warszawskich Bielanach - przy ulicy Zabłocińskiej, zaledwie 350 metrów od stacji metra Słodowiec. To funkcjonalne, 3-pokojowe, narożne.