dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł36 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

403 800 zł23 m² 17 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Wejdź w gotową inwestycje, z czynnym pasywnym przychodem! Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 074 203 zł57 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie prestiżowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory. Lokalizacja: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

299 000 zł199 m² 1 502,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom dla dwóch rodzin w świetnej lokalizacji - Rydułtowy, ul. Tetmajera 53 Cena: 299 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł70 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na Kabatach. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość do terenów zielonych. Dokładny adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł45 m² 13 694,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 45 m , Gdańsk Ujeścisko Słoneczne Wzgórza Gotowe do zamieszkania, w pełni urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2016 roku idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł146 m² 44 521 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Lokal w prestiżowej kamienicy przy ulicy Foksal 13/15. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w pełni zrewitalizowanej kamienicy z 1895 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Białystok,podlaskie

489 000 zł1 192 m² 410,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecamy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną przy ul. Halickiej na os. Dojlidy Górne - Powierzchnia działki 1192m2 , wymiary działki ok. 27m x 40m x51m - Dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,74 m zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł92 m² 19 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | al. Rzeczypospolitej | Wilanów przestrzeń i komfort w zielonej lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura doradzamy nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Rycerskiej w Rzeszowie, na osiedlu 1000-lecia Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

222 680 zł35 m² 6 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie (2024r) Do dyspozycji Nabywcy 35,43 m2 na II piętrze: - salon z wyjściem na balkon - otwarta kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Jedno miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł24 m² 12 016,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

! nowa cena tylko do 31.12! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,05 m , położona na parterze od strony spokojnego podwórka, w kamienicy przy ulicy Lwowskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ściegiennego

Imielin,śląskie

649 000 zł3 470 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Kupujący nie ponosi żadnych kosztów obsługi biura nieruchomości revelio! ** działka 3470 m2! ** na działce dom typu kostka ** spokojna i zielona okolica ** sąsiedztwa pól! ** 10 minut rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł71 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Stara Ochota | Przestronne | Gotowe do wprowadzenia Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienne sprawunki zamieniają się w miłe rytuały, a nie obowiązki. Tak wygląda życie, gdy wszystko - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

295 000 zł27 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona kawalerkę, o pow. 26,75 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech mieszkań, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Twardowice,śląskie

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta. Nieruchomość do wykarczowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

553 690 zł33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 32,57 m , położony w nowoczesnym kompleksie Green Park w Szklarskiej Porębie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Chmielno

Chmielno,pomorskie

2 655 000 zł64 700 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o pow. 6,47 ha położona w sercu Kaszub - chmielno, pow. kartuski, pomorskie. Działka rolna z potencjałem deweloperskim pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janówka

Janówka,łódzkie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż uroczy dom, położony w spokojnej miejscowości Janówka (gm. Szczerców, pow. Bełchatowski) w otoczeniu lasów, łąk i czystego powietrza Dom z klimatem 60 m Murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

426 000 zł39 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dywity oś. Sterowców** budynek z 2021 r. ** mieszkanie Z widokiem na las ** nowa technologia ** duży balkon ** W pełni urządzone i wyposażone ** W oferowanej cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

940 000 zł142 m² 6 619,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 142 m2 na działce 459 m2 z garażem w Niemczu Przepiękny i funkcjonalny bliźniak z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Opole,opolskie

553 495 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dzikowo,zachodniopomorskie

3 250 000 zł682 m² 4 767,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 704 m²

Na Sprzedaż- prawdziwa okazja! Dobrze zorganizowany, działający zakład produkcyjny przy drodze wojewódzkiej 179 w Dzikowie, gm. Wałcz! Przedmiotem sprzedaży jest działający zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Grabowo Kościerskie

Grabowo Kościerskie,pomorskie

180 000 zł993 m² 181,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka letniskowa, mieszkaniowa oznaczona (mpzp ML) o powierzchni 993 m2, położona w Grabowie Kościerskim w gminie Nowa Karczma w powiecie kościerskim. Posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Łódź,łódzkie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grażyny, na osiedlu Chojny w dzielnicy Łódź Górna. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 049 000 zł151 m² 6 947,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** wykończony wysokiej jakości materiałami! ** szkoła 1100 m2 ** przystanek 400 m ** sklep 180 m ** blisko las i kilometry tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1959 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chorzów,śląskie

6 080 000 zł706 m² 8 611,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:40

 

Rok budowy:2022

Chorzów ul. Kościuszki Oferta sprzedaży mieszkań w pakietach z możliwością wyboru ilości i powierzchni ,liczby pokoi wybranych lokali. Przykładowa opcja:20 mieszkań 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świdrówka

Rzeszów,podkarpackie

765 000 zł85 m² 8 959,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Gotowy bliźniak w stanie deweloperskim | 4 pokoje | 85 m2 | 2 miejsca postojowe w cenie | Dzielnica Przybyszówka | Rzeszów Na sprzedaż ostatni wolny dom typu bliźniak w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rożnowo,wielkopolskie

150 000 zł842 m² 178,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Oto propozycja, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Invest Dom Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł37 m² 12 607,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są takie mieszkania, które ogląda się jak kronikę rodzinnych historii i to jest jedno z nich. Tu każdy mebel widział więcej niż niejeden serial, bo swoje miejsce ma tu wszystko: klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek wolnostojący z poddaszem, w którym znajduje się lokal usługowy, położony w centrum Jeleniej Góry- cieplice. Powierzchnia całkowita wynosi 57m2, użytkowa 38,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoffmanowej

Kraków,małopolskie

715 000 zł60 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

660 066 zł56 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł62 m² 8 665,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,20 m na parterze / z X, w budynku z 1978 r. w Lublinie. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

515 000 zł47 m² 10 957,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1972 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Główna

Kleszczów,łódzkie

5 190 000 zł2 600 m² 1 996,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 511 m²

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Kleszczowie, w powiecie bełchatowskim (woj. łódzkie). Podana powierzchnia użytkowa w parametrach oferty stanowi sumę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł47 m² 10 135,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębicka w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2024 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 380 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal użytkowy (46,12m2) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2025r., na bydgoskich Bartodziejach. Przestrzeń.