dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł56,20 m² 5 249 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W centrum miasta Chodzież, ul. Reymonta Przedstawiamy mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym o powierzchni 56,20 m. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 609 zł52,81 m² 9 611,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację 0% prowizji / bez podatku pcc oleśnica / winda / balkon Polecam nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, usytuowane w samym centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł95,10 m² 7 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu nowe domy jednorodzinny zlokalizowany w Ochodzy zaledwie 7 kilometrów od centrum Skawiny. Ta inwestycja to drugi etap kameralnego osiedla 6 domów jednorodzinnych w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł60,90 m² 11 492,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny blok z 2019 roku na terenie zamkniętym. Bardzo korzystna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł885 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 3 działki budowlane, media w drodze, zgorzelec Na sprzedaż 3 działki budowlanych, położonych na prężnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,10 m² 20 871,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Parc, ul. Włodarzewska 81, warszawa - Ochota (szczęśliwice) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł82,30 m² 6 682,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Do Kwadratu oferuje wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 82,25 m (część mieszkalna), wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł4 225 m² 91,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż ładna duża działka o powierzchni 4225 m2 Kształt prostokąta Wymiary 24 190 Możliwość podziału terenu na mniejsze działki -minimum 1000 m2 lub więcej Teren objęty zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76,91 m² 14 289 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie tuż przy ścianie lasu! Główne atuty: - jasne, przestronne wnętrza - bardzo cicha okolica - las tuż obok budynku - garaż Lokalizacja: gdynia Karwiny.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł1 500 m² 309,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom z dala od miejskiego hałasu, ale z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dębno Polskie,wielkopolskie

270 000 zł1 712 m² 157,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjna, duża działka budowlana w Dębnie Polskim (gmina Rawicz) o powierzchni 1712 m2. Niewątpliwym atutem działki jest lokalizacja - w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł94,16 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w samym centrum Olsztyna. Kamienica wzniesiona w 1935 roku, zarządzana przez wspólnotę mieszkaniową (zbk II). Budynek znajduje się w gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (oraz parkingiem dla mieszkańców za zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł53,15 m² 2 238,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Spokojna lokalizacja | 7,85 ara | 119 000 zł Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 53,15 m , położony na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 7,85 ara.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł115 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż | 115 m | wysoki parter | ogródek z altaną | 2 wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł929 m² 204,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Dobra Szczecińska o pow.929 m2 z wydanymi WZ. Procent zabudowy 21 % Na działce Prąd i Gaz Woda i kanalizacja w drodze oddalone od działki na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni ok.42m2 leżący przy ulicy Jagielońskiej 26. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 857 m² 66,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka w miejscowości Piastów gmina Jedlińsk. Media dostępne w drodze to prąd, woda oraz kanalizacja. Działka w nieregularnym kształcie - trójkąt. Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł40,14 m² 15 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 mkw znajdujące się w pięknej, klimatycznej, kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł35,65 m² 22 861,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 476 zł61,62 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł88 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 88 m znajduje się na 8 piętrze. Składa się z: - czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą.

Szczegóły ogłoszenia

328 900 zł45,30 m² 7 260,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Kochanowskiego - w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł159,50 m² 7 523,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2. W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja przy ul. Broniewskiego Kameralna Skala i Miejski Komfort Jeśli szukasz alternatywy dla głośnych i zatłoczonych osiedli, ten projekt jest dla Ciebie. Przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 680 zł34,24 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 566 m² 223,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej w otulinie lasu i bliskości rzeki Narew, zapory w Dębe, plaży w Wieliszewie i Zalewu Zegrzyńskiego. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 720 zł55,26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,20 m² 5 912,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Polecamy do sprzedaży domek drewniany o powierzchni ok 59,2 m2 na działce 1700 m2 we wsi Nowosady w gm. Michałowo pow. białostocki. Dom wybudowany w 1985 roku, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 874 m² 109,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 425 000 zł zamiast 500 000 zł Na sprzedaż działka budowlana 3874 m gm. Turośń Kościelna, niecki z mediami, strumykiem i dużym potencjałem! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

469 700 zł6 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 6 100 m położona w Kamionie Małym w gminie Młodzieszyn. Ciche, zielone otoczenie i luźna zabudowa gwarantują prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł45,80 m² 17 903,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Woli blisko ronda onz. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł55,85 m² 15 129,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Widok na port miejski klimatyzacja sun house drewniana podłoga Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,85 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Sun House (2019.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 988 zł137 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł119 m² 8 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni 119 m2. Powierzchnia działki 600 m2. Dom wolnostojący z 2 miejscami parkingowymi, tarasem. Parter: kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 41,5 m | parter Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka 30x37m z dobrym dojazdem, sąsiadująca z działkami zabudowanymi i lasem. Woda miejska i prąd w ulicy przed działką. Teren nie jest objęty mpzp trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł110 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

864 125 zł69,13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.