dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

520 000 zł794 m² 654,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną znajdującą się na Ursynowie, przy ul. Dumki w Warszawie (lokalizacja działki na geoportalu: 146513_8.0964.4/14). Działka posiada kw. Droga dojazdowa do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 898 zł31,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 589 zł61,27 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 760 zł43,23 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

793 015 zł39,85 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta dla osób szukających autentycznego klimatu Salwatora, spokoju oraz bliskości natury w samym sercu miasta. Mieszkanie przygotowane z najwyższą starannością, użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł100,15 m² 11 962,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam bezpośrednio dom z całym wyposażeniem w zabudowie bliźniaczej Czapury, gm. Mosina. Cena do negocjacji. Osoby zainteresowane wirtualnym spacerem po domu zapraszam do kontaktu prześlę.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł215 m² 12 338,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem | 215 m | działka 890 m | 4 sypialnie | garderoby walk-in | klimatyzacja | instalacja alarmowa | automatyczne podlewanie ogrodu | kanalizacja | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Ostatnie 3 domy! nowe domy z wiatą dwustanowiskową, zamknięte osiedle pod lasem! domy gotowe do odbioru i oddane do użytkowania! niepowtarzalne domy w zabudowie bliźniaczej, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

418 015 zł38,35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

967 808 zł75,61 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, dwoma łazienkami i loggią. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

738 875 zł64,25 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką, wc i balkonem. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł357 m² 6 022,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą 3 lokale mieszkalne w kamienicy oraz oficynę zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł500 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł164,77 m² 10 918,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Zapraszam do zakupu luksusowego domu o powierzchni 163 m2, położonego w zielonej części Jaworzna - Ciężkowicach. Nieruchomość po gruntownej modernizacji, oferowana z pełnym,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,94 m² 15 403,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz piwnicą na sprzedaż w świetnej lokalizacji - os. Na Lotnisku 6, w bezpośrednim sąsiedztwie dh Wanda.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł360 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szymanów ul. Łąkowa dom 360 m na działce 12 arów Dom zaprojektowany dla osób ceniących przestrzeń prywatność i wygodę na co dzień. W pełni umeblowany zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 000 zł19 338 m² 2 016,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta inwestycyjna dla dewelopera. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość składa się z 7 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł71,38 m² 8 966,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł86,30 m² 8 227,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł86,30 m² 8 574,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Funkcjonalny, 4-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Nowosolna Residence, w zielonej części Wzniesień Łódzkich,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w nowoczesnym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa. Dom o powierzchni 216 m2 jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77,80 m² 12 596,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gerberowa | Wojszyce / Ołtaszyn. Czy ten apartament spełni Twoje oczekiwania ? Tak, jeśli cenisz naturalne materiały, przemyślany projekt i przestrzeń dającą wygodę na lata. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł69,50 m² 12 949,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna przystań, gdzie poranek zaczyna się od uśmiechu. Szukasz miejsca, które nie tylko pomieści Twoją codzienność, ale doda jej szczypty luksusu i spokoju? Zapraszamy pod adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł160 m² 6 249,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjny tani w utrzymaniu nowy dom skrajny szereg z trzema garażami. Goleszów koło Ustronia do sprzedaży nowy dwuletni dom o powierzchni całkowitej 160m2, użytkowej 80m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł66,70 m² 19 475,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w inwestycji River Point lokalizacja: inwestycja River Point położona jest na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej, w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,90 m² 9 628,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,59 m , położone w spokojnej, zielonej części Mielca.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

*siedlisko na skraju puszczy knyszyńskiej I wzgórz sokólskich*działka 3600 M2*35 km od białegostoku*idealne pod agroturystykę* Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł108,33 m² 7 846,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Jaworze nałęże, powiat bielski nowe domy W jaworzu Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami, garażem w bryle budynku, pompą ciepła i rekuperacją w cenie! -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie częstochowa północ I piętro dobry rozkład Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł554 m² 3 104,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę łączącą komfortowe życie rodzinne z dochodową działalnością hotelową wszystko w jednym, dobrze utrzymanym obiekcie, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł97,30 m² 10 174,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,31m2, usytuowany w spokojnej dzielnicy w południowej części Bełchatowa na działce o powierzchni 2056m2. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,50 m² 4 475,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa cena! Solidny dom w Centrum Wodzisławia | Najdroższe prace remontowe już za Tobą! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego, przy ul. Cichej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny, wolnostojący dom o powierzchni 150 m , położony w spokojnej i rodzinnej części Lubicza Górnego, zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,22 m² 5 736,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł131,27 m² 11 723,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: nowa oferta - dom nigdy wcześniej nie był wystawiany na portale! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom jednorodzinny budowany i wykańczany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł160 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wielicka | 3 sypialnie | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen | ciche Na sprzedaż przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł216 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w klasycznym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa, w spokojnej okolicy, na Zawadach. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł73,50 m² 13 537,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,56 m , zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Borkowskiej, w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł80,43 m² 9 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Swarzędza, os. Działyńskiego. Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 910 zł7 090 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Strzegomiu w postaci działki gruntu nr 1982, am-23, obręb 0003, powierzchnia 0,7090 ha, kw nr sw1s/00087937/6 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł600 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

600 m2 | 5 sypialni | 4 łazienki | garaż na 4 samochody | klimatyzacja Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł60,21 m² 13 535,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m , zlokalizowane na trzecim piętrze prestiżowej inwestycji złote apartamenty przy ul. Sarni Stok 64 w Bielsku-Białej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 498 m² 384,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 6 498 m w Rzgowie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp 6mn), z potencjałem podziału na kilka działek i realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Klimatyczny dom Z panoramicznym widokiem na góry I ustroń. Oferujemy dom, który łączy solidność wykonania z zapierającymi dech w piersiach widokami na pograniczu Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 949 m² 70,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa