dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł58 m² 9 514,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta i zieleń ponad koronami drzew, miejsca parkingowe 3 pokoje, 2 balkony, ul Kordeckiego, poznań Rozglądasz się za nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lublin,lubelskie

900 000 zł4 935 m² 182,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Lublinie przy ul. Ziołowej. Usytuowana w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy lasem Starym Gajem a Zalewem Zemborzyckim. Działka o powierzchni 4935 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

480 000 zł49 m² 9 712,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Świętochłowice,śląskie

530 000 zł62 m² 8 567,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Świętochłowice Cena: 530 000 zł Metraż: 61,86 m + 2 balkony Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Dodatkowo: możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Leśna

Adamowice,mazowieckie

499 999 zł3 654 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa w Adamowicach (gm. Mszczonów), przy ul. Leśnej zaledwie 400 m od zjazdu z trasy S8! Lokalizacja: doskonały dojazd szybki dostęp do drogi ekspresowej S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chałupnika

Kraków,małopolskie

712 000 zł43 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe, w znakomitej lokalizacji, w 6-piętrowym budynku na zamkniętym, monitorowanym terenie. Mieszkanie o powierzchni 43,12 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ulicy Bieckiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

909 275 zł49 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 2-pokowy apartament w Brzeźnie 49.15m | 2 pokoje | Parter | Gdańsk | III kw. 2026 Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie z ogródkiem, położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

393 000 zł44 m² 8 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chorzów ul. Kościuszki nowe mieszkanie 2 pokojowe 44 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie 393 406,00 pln Stan deweloperski (istnieje opcja wykończenia jak na zdjęciach) tel. Nasz projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

409 000 zł48 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielna kuchnią o powierzchni 48,5m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie dwustronne położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rożyńsk Wielki

Rożyńsk Wielki,warmińsko-mazurskie

649 800 zł6 498 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z dostępem do jeziora - Rożyńsk Wielki, gm. Prostki Powierzchnia: 6498 m2 położona w malowniczej miejscowości Rożyńsk Wielki (powiat ełcki, woj. warmińsko-mazurskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

1 100 000 zł17 100 m² 64,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 17 100 m , położoną w malowniczej miejscowości Sobolewo, zaledwie 7 kilometrów od Centrum Suwałk. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

646 530 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski,wielkopolskie

320 000 zł42 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Grąblewo, gm. Grodzisk Wielkopolski Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Grąblewa, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na osiedlu Ruczaj - dzielnica Dębniki. CO sprzedajemy? Prezentujemy w swojej ofercie na sprzedaż jasne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 690 000 zł400 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia klimatyczny okazały dom z ogromnym potencjałem w samym centrum miasta przy ul. Wiśniowej na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta bez prowizji Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wykończony w stanie deweloperskim i usytuowany na działce o powierzchni 450 mkw. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł52 m² 10 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koźla

Koźla,lubuskie

199 000 zł2 400 m² 82,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni, spokoju i gotowych formalności? Ta działka 243/2 w miejscowości Koźla (woj. lubuskie) to idealna propozycja dla Ciebie. Powierzchnia 2400 m zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł46 m² 23 893 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na Dolnym Mokotowie! Atuty Wysoka jakość wykończenia Wyjątkowy design Rewelacyjne doświetlenie Nieruchomość 46 metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 350 000 zł284 m² 18 871,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1 500 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Węgliniec,dolnośląskie

360 000 zł86 m² 4 181,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie w centrum Węglińca! W pełni umeblowane, zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym, kameralnym budynku w centrum Węglińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Kraków,małopolskie

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł27 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun ofert: tel: gotowa kawalerka, idealna pod krótki najem. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Szczepin, w sąsiedztwie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

659 000 zł60 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Atuty nieruchomości: cicha okolica, otoczona zielenią i lasem, funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe 39,44 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nędza,śląskie

85 440 zł1 424 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczą działkę w Nędzy o powierzchni 1424m zlokalizowaną przy ulicy Gliwickiej. Cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

509 000 zł49 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 49 m , zlokalizowany w centrum Bielska-Białej, w prestiżowym kompleksie mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

601 884 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Poznania - Winogrady! 3 pokoje 2 balkony super cena promocyjna - jedna z najniższych w Poznaniu! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia