dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

9 990 000 zł1 120 m² 8 915,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Nowoczesny budynek, obok autostrady A2. Niecałe 20 minut od ścisłego centrum Poznania, tuż przy centrum handlowym Factory Outlet. Idealne miejsce na Twój biznes lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł64 m² 9 147,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu czteropokojowy apartament o metrażu 64,39m2 z tarasem (24,3m2), ogródkiem (45,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na Matysówce, przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

736 805 zł54 m² 13 680 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 220 000 zł70 m² 31 714,30 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja! prestiżowy, luksusowy apartament na sprzedaż W sky tower wrocław Marzysz o życiu na najwyższym poziomie? Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 70 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 809 zł33 m² 17 448,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom o powierzchni 160 m2, trzykondygnacyjny, z lat 70-tych, na działce 372 m2, własność. Pięć pokoi, w tym 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnia, garderoba, garaż w budynku. Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

829 000 zł95 m² 8 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom Odrzański

Bytom Odrzański,lubuskie

1 500 000 zł220 m² 6 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny, luksusowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w urokliwej miejscowości Bytom Odrzański. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Okup Mały

Okup Mały,łódzkie

229 000 zł300 m² 763,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 300m2 między Łaskiem a Zduńską Wolą. Budynek dwupoziomowy z rampą, teren ogrodzony, dojazd drogą asfaltową. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abramowicka

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania świeżo wyremontowany dom wolnostojący z możliwością wydzielenia 3 niezależnych mieszkań. Zamontowana fotowoltaika aż 9,7 kw, w łazienkach podgrzewana podłoga, nowy piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica - Spełni Twoje Oczekiwania. Komfortowe i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

1 850 000 zł508 m² 3 641,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Мы также говорим на русском! Zakup tej nieruchomości nie wymaga wniesienia wkładu własnego dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach programu Rodzinny Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohaterów Westerplatte

Sokołów Podlaski,mazowieckie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż dom w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Bohaterów Westerplatte, połówka bliźniaka. Rok budowy 1982. Podpiwniczony, cztery kondygnacje użytkowe, powierzchnia ok. 200m2. Trzy łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł57 m² 9 841,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe, wilda Poznań wgn Poznań Krauthofera zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie przy ul. Antoniego Kosińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

179 000 zł26 m² 6 964,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

M2 po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji , montaż balkonu w 2026r Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,70 m , idealne dla osób szukających własnego kąta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł59 m² 12 932,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,69 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku od dewelopera Develia. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Katowice,śląskie

431 840 zł39 m² 11 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowej Rewitalizacji Kupuj Bezpośrednio od Dewelopera: 0% Prowizji i Brak Podatku pcc! Przedmiot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Września

Chorzów,śląskie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: 47m, 3 pokoje, 5 piętro, piwnica, pełna własność z kw, widok na stawy Amelung, wystawa północna i południowa *** Stan techniczny: bardzo dobry, po generalnym remoncie: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

398 000 zł69 m² 5 734,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje po remoncie | Stare Miasto | Bez pośredników uwaga! Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi prawie 70 m (69,4) Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wyjątkowa oferta dla miłośników unikalnych nieruchomości! Prezentujemy niezwykłą perełkę - urokliwy dom z drewna, wybudowany w 1936 roku, zaprojektowany przez słynnego architekta Hanzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł59 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Taras 14m2 / ogrzewanie podłogowe /2 komórki przy mieszkaniu / 3 m. postojowe w garażu podziemnym Rozkładowe, wyposażone, narożne mieszkanie na sprzedaż, w pełni wyposażone *wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

733 834 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

666 356 zł54 m² 12 280,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w najmodniejszej części Poznania! Osoba kupująca nie płaci pcc ani prowizji! Najważniejsze cechy nieruchomości: - świetnie skomunikowana okolica - bliskość rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

723 103 zł41 m² 17 637 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zemborzycka

Lublin,lubelskie

336 772 zł26 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie o powierzchni 25,61 m2 położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,73 m2 przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nasutów,lubelskie

180 000 zł1 180 m² 152,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1200m2 w Nasutowie. Druga linia zabudowy. Działka płaska, kształt zbliżony do kwadratu. Łatwy dostęp do mediów: gaz, woda, prąd. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł60 m² 12 252,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni 7,2 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

390 000 zł60 m² 6 473,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze niskiego i kameralnego budynku zlokalizowanego w Gliwicach przy ul. Granitowej. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Sosnowiec,śląskie

235 000 zł48 m² 4 938,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Dmowskiego - Zagórze. Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,81m2, zlokalizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

489 000 zł29 m² 16 593,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Meissnera 4, warszawa Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57,3 m z dodatkową piwnicą 2,8 m (ujętą w kw). zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 400 000 zł202 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 423 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem, położony w ścisłym centrum Ożarowa Mazowieckiego, przy ul. Cichej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

315 000 zł1 812 m² 173,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Atrakcyjna działka o powierzchni 1812m2 na pograniczu Nasutowa i Rudki Kozłowieckiej! Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

644 000 zł75 m² 8 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Zosia 4_1082' z ceną: 488 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł1 427 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną blisko wkd. Działka usytuowana w Milanówku pośród zabudowy jednorodzinnej, jest sucha, słoneczna, płaska, dobrze utrzymana i ogrodzona. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bilska Wola-Kolonia

Bilska Wola-Kolonia,łódzkie

249 000 zł135 m² 1 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni użytkowej: 102 m w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Bilska Wola Kolonia, gmina Sulejów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

548 500 zł44 m² 12 406,70 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.