dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Wielisław

Stary Wielisław,dolnośląskie

1 400 000 zł245 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom 245 m w Starym Wielisławiu, blisko Polanicy-Zdrój - cena 1 400 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom z 2009 roku, wybudowany z materiałów najwyższej jakości. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

506 175 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

240 000 zł602 m² 398,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Południowej części Brennej , oddalonej 800 m od centrum! W najbliższym sąsiedztwie tereny leśne , zielone oraz luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m Tomaszów Mazowiecki, osiedle Hubala, ul. Sikorskiego Atrakcyjna oferta dla osób szukających mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bytom,śląskie

650 000 zł2 185 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2185 m2, nieruchomość składa się z 2 działek w kształcie prostokąta połączonych ze sobą. Media Gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł37 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

3 990 000 zł417 m² 9 568,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy budynek usługowo-biurowy na wyłączność w centralnej części Skórzewa Kameralny i kompaktowy budynek usługowo-biurowy o powierzchni ponad 400m2 zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł97 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radzionków,śląskie

4 000 000 zł12 808 m² 312,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny z pozwoleniem na budowę! Projekt komercjalizacji obejmuje cały teren , wraz ze zbiornikiem odpływowym ,miejscami postojowymi, halą. Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 900 zł43 m² 14 524,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni ok 44 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy z 1943 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

523 000 zł51 m² 10 295,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.80 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2008 roku. W bloku cichobieżna winda. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

730 000 zł109 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 600 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4 56 m , Żory, os. Pawlikowskiego. Wolne od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

329 999 zł73 m² 4 532,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży mieszkania - osiedle lotnisko, grudziądz Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu, przy ulicy Nauczycielskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł62 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bemowie - Jelonki, ul. Karabeli. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją (wschód/zachód), położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Za Stylchyn

Kluszkowce,małopolskie

1 255 000 zł91 m² 13 844,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament w jeszcze piękniejszym miejscu. Apartament w Czorsztynie to luksusowy apartament zaprojektowany i wykonany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 79,53 + balkon ( 6,44m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne 4-pokojowe! parking podziemny W promocyjnej cenie ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 295,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą południową i wschodnią! Mieszkanie idealne jako pierwsze lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

2 615 000 zł131 m² 19 980,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę lokalu parterowego o powierzchni ponad 130 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Stefana Żeromskiego. Lokal jest ustawny, przestronny oraz jasny, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Willowa

Zdów,śląskie

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m , położony przy ul. Willowej 8 w Zdowie, na działce o powierzchni 1259 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł52 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 52,28 m z garażem podziemnym - Kielce, ul. Tektoniczna (ślichowice) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Kielc - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 950 000 zł470 m² 4 148,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowąofertę domu, zlokalizowanego w Zielonej Górze na działce o pow. 1968m2. Na powierzchni 470m2,rozmieszczono 14 pokoi, 4 łazienki z wc, 1 wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

899 000 zł57 m² 15 827,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75 m idealne dla rodziny lub pary! Funkcjonalny rozkład z ustawnymi przestrzeniami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Marki,mazowieckie

989 000 zł72 m² 13 832,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Marki, ul. Bagienna. Okazja! okazja! okazja! w cenie calkowite wyposazenie oraz sprzety i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 100 m2 usytułowany na działce 1000 m2 w spokojnej okolicy. Przestronny salon z aneksem kuchennym zapewnia maksymalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

16 500 zł252 m² 65,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę-rekreacyjną rod Dobry Gospodarz Wrocław, ul. Klecińska Odsprzedam prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w rod Dobry Gospodarz we Wrocławiu (ul. Klecińska, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

644 140 zł43 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela, mieszkanie o powierzchni 42,80m2 zlokalizowane na parterze w bloku 5 piętrowym z windą przy ul. Reduta 26 C (prądnik Czerwony). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł39 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Mieszkanie po kapitalnym remoncie os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m po podłodze, położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

595 000 zł54 m² 11 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw. usytuowane na 1 piętrze, 8- piętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 50,1 m , zlokalizowanego na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w zadbanym budynku i posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Taneczna

Gdańsk,pomorskie

839 999 zł62 m² 13 452,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Wiszące Ogrody Taras 14 m2 Ogród 45 m2 10 min do pkm Wykończone 2020/2021 Miejsce w hali garażowej Komórka 4,5 m2 Na sprzedaż oferuję komfortowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Żychlin,łódzkie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38m2,znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki I małego przedpokoju.Posiada własny balkon.Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł20 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie inwestycyjne, w bloku, II piętro, po remoncie, wyposażone i umeblowane, przygotowane do wynajmu. Roczna stopa zwrotu 9 %. Budynek z cegły, z 2000 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

485 000 zł55 m² 8 866,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku, o powierzchni 54,70 m2, w dzielnicy lsm. Świetna lokalizacja, wszystkie usługi nieopodal nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł103 m² 14 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 103,27 m2 + taras 29,7 m2 + komórka 5,13 m2 + dwa miejsca garażowe! apartamnet obecnie 3 pokojowy, możliwość zmiany na 4 pokoje (rzut w galerii zdjęć) Do sprzedania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł128 m² 5 460,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w sercu miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy ul Klonowica. Powierzchnia mieszkalna wynosi 128m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

769 000 zł36 m² 21 184,60 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Mogilskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Julianów,mazowieckie

1 400 000 zł81 m² 17 271,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu Julianów, ul. Cyraneczki tuż obok Lasu Kabackiego i Józefosławia. Atuty: 2-poziomowe | balkon 7 m | taras 44 m | 4 pokoje | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Częstochowa,śląskie

305 000 zł54 m² 5 627,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto, częstochowa. Komfortowe mieszkanie.