dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

930 000 zł500 m² 1 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o wyjątkowym charakterze, położony na dwóch działkach 1243m2 (793m2 oraz 450m2), stanowiących w pełni zagospodarowaną i ogrodzoną nieruchomość. To.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł2 655 m² 62,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana 2655 m2 położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Gościno, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Świetne mieszkanie pod inwestycje, bliskość do wielu uczelni. mieszkanie znajduje się na ulicy Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł165 m² 5 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, duże, słoneczne mieszkanie. Lokalizacja : Świdnica, bliskie okolice centrum, atrakcyjne położenie, pośród zieleni drzew. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł87 m² 13 678,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji od Kupującego! Oferta na wyłączność. Słoneczny czteropokojowy apartament o powierzchni 86.34m2 w stanie deweloperskim, o wyjątkowym rozkładzie pomieszczeń, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł100,60 m² 10 586,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.5 ar, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu indywidualnego. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł59,86 m² 21 049,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu nad samą Odrą, przy Bulwarze Elbląskim, idealne do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł38 009 m² 49,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 38009 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38009 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł8 300 m² 43,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Topolinek, gm. Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 8300 m , położoną w miejscowości Topolinek, gmina Świecie.

Szczegóły ogłoszenia

460 500 zł1 535 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kształtna działka znajdująca się w Kadach. Teren o powierzchni 1535 m2 i wymiarach 43 m na 35,5 m przy działce jest prąd. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o łącznej powierzchni 59 m2 położonego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Jana Pawła II. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony na dużej działce o powierzchni 900 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Dom Książenice, ładna działka - zabudowa bliźniacza- zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Książenice, gmina Czerwionka-Leszczyny, powiat rybnicki. Do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Na tym terenie nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 976 zł78 m² 13 230,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bardzo jasne, 4-pokojowe, mieszkanie dwupoziomowe z dużym tarasem idealne dla rodziny. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

288 585 zł1 749 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna działka przy siódemce Wielogóra (ul. Krótka) 1 749 m Idealna pod dom jednorodzinny z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,40 m² 11 156,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż Kraków (podgórze) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Wysłouchów, usytuowane na 4. piętrze w bloku mieszkalnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł102 m² 9 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Ostatnie dwa budynki zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość spotkania W weekend Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł32,10 m² 15 794,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: wykończone studio z balkonem nad samym morzem Mielno. Studio w znakomitej lokalizacji o powierzchni 32.1m , położony na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w Mielnie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł92,97 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - lsm, 4 pokoje o pow. 92,97 m Z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł45,35 m² 18 081,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Długa Grobla w centrum Gdańsk - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta (ok. 10 minut spacerem do Długi Targ i Fontanna Neptuna). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł794 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z wz w Otwocku Małym, gmina Karczew. Lokalizacja: karczew (otwock Mały) Cena: 397 000 zł / Cena za m : 500 zł Powierzchnia: 794 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł121,30 m² 8 202,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, wybudowanego w tradycyjnej technologii, w 2005 roku. Nieruchomość posadowiona na granicy miejscowości Łoś i Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł48,10 m² 10 706,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,10m2 zlokalizowane na ul. Rejtana na osiedlu Nowe Miasto przy samej Galerii Millenium Hall w Rzeszowie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł830 m² 90,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki budowlane w zespole osiemnastu podobnych o powierzchniach 830 m2 i 950 m2, położonym przy istniejących zabudowaniach i parku, na skraju miejscowości gminnej oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł12 520 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! tylko U nas, oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Niegowoniczki, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł53 m² 18 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w sercu Śródmieścia - ul. Emilii Plater 20 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Emilii Plater 20 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł9 141 m² 268,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położony grunt o powierzchni 0,9141 ha zlokalizowany w mieście Ostrołęka, przy ul. Goworowskiej, w kierunku miejscowości Tobolice. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł50,58 m² 4 744,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w centrum - bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł233 m² 6 652,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Przedmiotem sprzedaży są 2 domy wolno stojące w stanie deweloperskim położone w Rekowie Górnym. Łączna powierzchnia nieruchomości gruntowej to 3120 m2 - w skład której wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 049 m² 119,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m położona w spokojnej miejscowości Sułów, gmina Góra. Nieruchomość usytuowana jest na uboczu wsi, bezpośrednio pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł697 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 697 m2 położonej około 900 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni poprzez drogą publiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł810 m² 185,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce w sercu Jury - działka budowlana w Skrajnicy. Oto wyjątkowa propozycja tylko dla Ciebie! Malownicza działka o powierzchni około 810 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

573 920 zł67,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł213 m² 7 507,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni dom z największym ogrodem 415 m | 213 m potencjalnej powierzchni | Łady k. Ursynowa Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i funkcjonalny dom w prestiżowej lokalizacji Łady,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł22 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999