dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

1 195 000 zł67 m² 17 835,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczny i cichy apartament usytuowany na najwyższym 6 piętrze inwestycji Nowa Lęborska w Gdańsku, dzielnicy Przymorze. Lokal trzypokojowy, wykończony w wysokim standardzie, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

265 000 zł55 m² 4 809,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią i funkcjonalnością? To 55-metrowe, dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w Zaczerniu. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zabrzeż,małopolskie

230 000 zł1 300 m² 176,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę z dużym potencjałem w miejscowości Zabrzeż, gmina Łącko, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Sportowa

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tolkmicko, działka inwestycyjna na sprzedaż. Sprzedam działkę inwestycyjną w Tolkmicku przy ul. Sportowej o pow. ok. 1500 m2. Atrakcyjna lokalizacja na działalność handlowo - usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

705 024 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I pcc! Szukasz mieszkania ,prawie' w Krakowie, ale bez krakowskich cen? Mam dla Ciebie coś idealnego! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem 6 m . Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego 2 pokojowego mieszkania Idealne dla pary, singla jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną lokalizację! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

466 333 zł38 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Zapraszam do kontaktu codziennie od 10:00 do 22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Podzamczu, do własnej aranżacji, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Pierwotnie mieszkanie składało się z 4 pokoi, istnieje możliwość powrotu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł26 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz małego mieszkania w zielonej okolicy blisko Śródmieścia - to tutaj jest takie ogłoszenie. Na sprzedaż małe mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

720 000 zł64 m² 11 180,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży przestronny w pełni rozkładowy apartament w budynku od dewelopera urbex - fabian. Budynek skrajny, znajdujący się najbliżej Rodzinnego Parku Linowego i Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**mieszkanie 56 m bez opłat! 2 pokoje, parter, centrum miasta** Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 56 m w świetnej lokalizacji tylko **500 m od centrum**! Idealne dla rodziny, pary albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełmek,małopolskie

475 000 zł87 m² 5 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Rezerwacja Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż klimatyczny, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Rembelszczyzna,mazowieckie

1 150 000 zł169 m² 6 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Garaż i ca. 650 m2 ogrodu w cenie + fotowoltaika i magazyn energii - płatne - 20 min. do Warszawy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m . Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze bloku, a okna wychodzą na trzy strony, co zapewnia dużo naturalnego światła. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

3 435 000 zł165 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Duży, klimatyzowany, jasny apartament 4 pokojowy, o powierzchni 165 metrów, położony na 2 poziomach - 5 i 6 piętro, z tarasem 32,30 m oraz z 2 balkonami, położony na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł26 m² 11 629,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

***rezerwacja*** Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 25,71 mkw. usytuowany na parterze z tarasem o powierzchni 21,34 mkw. na Osiedlu Bella Vista, przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Marki

Marki,mazowieckie

1 120 000 zł805 m² 1 391,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 805 m2. Marki, okolice ulicy Pominikowej. Bardzo dobra lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa oraz pełna infrastruktura miejska. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

789 234 zł40 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim w nowym, świeżo oddanym budynku, położone w Warszawie na Pradze Południe - Grochów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

949 000 zł153 m² 6 186,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na osiedlu Dziesięciny II przy ul. Porzeczkowej w Białymstoku jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - Katowice, józefowiec, ul. Bytkowska - nowoczesna kawalerka 31 m ilw inwestycji Śląskie Ogrody. Oferujemy do sprzedaży nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł25 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,08 m2, położona na 2 piętrze w budynku z windą, zlokalizowana pomiędzy Placem Zbawiciela a Placem Unii Lubelskiej. Doskonała propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł24 m² 11 161,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: umeblowana kawalerka z oddzielną kuchnią i widokiem na panoramę Olsztyna ul. Wańkowicza 6 , Nagórki Powierzchnia: 24,1 m Piętro: 11 z 11 (winda do 10. piętra) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szkolna

Józefów,mazowieckie

742 000 zł127 m² 5 842,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz pcc Nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w cichej, spokojnej okolicy. Na sprzedaż segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

733 100 zł67 m² 10 941,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł95 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy z tarasem, sauną i garderobą | Ursus Niedźwiadek Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Lublin,lubelskie

317 300 zł32 m² 9 990,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 31,76 m - ul. Bluszczowa, lublin Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 31,76 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 53 m usytuowane na 4 ostatnim piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

535 000 zł47 m² 11 453,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie na mapie Marek. Świetne położenie- w okolicy pełna infrastruktura- sklepy, przedszkola, szkoła, 7 min piechotą do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Skórowo

Nowe Skórowo,pomorskie

699 000 zł20 465 m² 34,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - bardzo blisko trasy S6 - Słupsk - Lębork - blisko bardzo dobrze rozwiniętego Potęgowa - duży potencjał inwestycyjny - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł38 m² 14 323 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie na Przymorzu! Inwestycja - możesz przejąć sprawdzonych, płacących najemców! Atuty nieruchomości: - blisko morza - świetna lokata kapitału, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

677 946 zł74 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 73,77 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Klucze gotowe do odbioru! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

237 000 zł37 m² 6 353,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Pszczyna, ul. Jagiełły 36 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,3 m położone na 4. (ostatnim) piętrze zadbanego bloku w spokojnej, zielonej okolicy Pszczyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

535 734 zł36 m² 15 002,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chętnie sprzedam komfortową kawalerkę na nowo powstałej inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Idealna propozycja na start - dla singla/singielki, mieszkanie pracownicze ( blisko Volkswagen Group Polska) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł128 m² 10 555,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyłącznie w Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu gotowy przestronny gotowy lokal usługowy wykończony w stanie deweloperskim o powierzchni 127,9 m , położony na parterze.