dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 125 zł27 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

639 000 zł210 m² 3 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dzień dobry, poświęć chwilę, jeśli szukasz interesującej nieruchomości w centrum miasta. Położenie: śrem, wylot z rynku - położenie dla wielu idealne - praktycznie centrum starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Myślenice,małopolskie

518 192 zł45 m² 11 618,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I ogrodem | zawada K. Myślenic, 18 km od krakowa 0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru Z przyjemnością prezentuję komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Górki

Górki,świętokrzyskie

45 000 zł792 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę 792 m2, położoną w spokojnej miejscowości Górki koło Wiślicy woj. świętokrzyskie, w sąsiedztwie dużego 300 ha gospodarstwa rybackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze nowoczesnej inwestycji. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość zieleni oraz wysoki standard nowego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

259 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy 1 Maja 19 w Szczytnie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

689 000 zł126 m² 5 466,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

519 000 zł48 m² 10 723,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze bloku z 2010 roku przy ul. Juliana Dadleza 3. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Jaroty. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

341 699 zł33 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł102 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:17/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Złota 44 - pilna sprzedaż! Potrzebuje natychmiast sprzedać apartament w Złotej 44 ponieważ potrzebuje szybko gotówki! Zezwalam na kopiowanie oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł43 m² 11 711,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Avia w bydgoskiej dzielnicy Szwederowo. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealny dla Rodziny lub firmy. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 200m2 ,z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Czosnów,mazowieckie

717 000 zł106 m² 6 764,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż bliźniak - w cichej i spokojnej okolicy, wśród zieleni. Powierzchnia użytkowa 106 m2, 4 pok, działka 615 m2. Inwestycja realizowana jest w Czosnowie przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

729 900 zł43 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje W inwestycji! oddane do użytku! Mieszkanie ma ok 43m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla pary lub rodziny! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. 1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

690 726 zł63 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (64 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł42 m² 4 447,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 42,50m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Śląskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

204 000 zł1 000 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Bielsko-Biała,śląskie

266 800 zł667 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 667 m2 położoną w Wapienicy przy ul. Światopełka w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł70 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 69,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście / Prądnik Czerwony. Inwestycja Dominikanów wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Ciche

Ciche,małopolskie

330 000 zł2 406 m² 137,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 3146/2, 3150/2 oraz 20003 Powierzchnia: 2406m2 Działki mają kształt prostokąta, od strony dojazdu około 12 ar (50%) to teren w mpzp oznaczony jako mnu.2: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

1 410 000 zł59 m² 23 793,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eng below Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone i urządzone w wysokim standardzie. Przemyślana funkcjonalność, świetne doświetlenie, dużo miejsca do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł37 m² 25 405,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowa inwestycja na mokotowie Kamienica I Parki I Klimatyzacja I Przytulne | Piękne otoczenie | Klimatyczne wnętrze ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,1 m , położonego w cichej i zielonej części Lublina - na Osiedlu im. Juliusza Słowackiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

295 000 zł1 022 m² 288,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow 1022m2 w m. Rybical gmina Ryn-Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna miejscowość w miejscowości turystycznej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł52 m² 6 077,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Staszica? To mieszkanie o powierzchni 52,49 m2 usytuowane na parterze w 10 kondygnacyjnym bloku na os. Staszica. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

439 000 zł60 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kanta 5 w Olsztynie. Jest to rozkładowa nieruchomość z 3 oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

239 000 zł19 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Super Oferta Inwestycyjna idealna pod Booking! Klimatyczna kawalerka typu "wejść i zamieszkać" z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze! zapraszam na prezentacje 2- pokojowego mieszkania O pow. 47,81 mkw, położonego na zielonym biskupinie, na spokojnej uliczce W pobliżu terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

398 900 zł27 m² 14 774 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierska

Podgórzyn,dolnośląskie

489 000 zł56 m² 8 654,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze wielorodzinnego budynku przy ulicy Żołnierskiej w Podgórzynie. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 56,50 m2 i obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł76 m² 12 339 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowym budownictwie! Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Maślice> ul. Królewiecka Mieszkanie - jasne, przestronne położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,lubelskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dąbrowa gm. Ludwin. Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2, wybudowany w latach 90-tych, usytuowany w I linii zabudowy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

157 000 zł1 045 m² 150,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Kozinie Kozin niewielka wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Giżycko. Miejscowość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrygi

Konin,wielkopolskie

419 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone mieszkanie 40,50 m gotowe do wprowadzenia | Konin, ul. Erazma Pietrygi | 419 000 zł Na sprzedaż oferuję nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 111 000 zł124 m² 8 995,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom 1b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 546,62 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Zabrze,śląskie

375 000 zł47 m² 8 004,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Józefa Mehoffera 6. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły,.