dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kozłów

Kozłów,śląskie

400 000 zł1 684 m² 237,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1685 m2 zlokalizowana w Kozłowie nieopodal Gliwic (ul. Polna) Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Ukształtowanie terenu płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł70 m² 7 985,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Śródmieście ul. 5 lipca. Do sprzedaży ładne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Przynależne miejsce postojowe naziemne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 101,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! kupujący 0% Mamy przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Pragi-Północ, tuż obok Placu Konesera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

851 736 zł52 m² 16 239 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w komfortowym budynku, położonym w dzielnicy Bronowice. Idealne miejsce dla osób, lubiących łatwość komunikacji z resztą miasta. Nowoczesny design inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

422 488 zł36 m² 11 716,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

685 000 zł66 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy standard życia: 3 pokoje (66,40 M ) - przy lesie! kupuj bez kosztów pośrednich bezpośrednio od dewelopera nie płacisz podatku pcc (2%) nie płacisz prowizji Odkryj gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł153 m² 8 821,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten dom w zabudowie bliźniaczej to świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż duże M3 położone na drugim piętrze w niskim bloku, w dzielnicy Północ. Powierzchnia to 52m2, na którą się składa przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwonka-Gozdów

Czerwonka-Gozdów,lubelskie

250 000 zł3 064 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana z budynkami gospodarczymi o wymiarach 47 m x 63 m. W drugiej linii zabudowy, częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się stodoła o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Siodło

Nowe Siodło,dolnośląskie

649 000 zł184 m² 3 527,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom z dużą działką (4900m2) i klimatyczną stodołą (200m2). Marzysz o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

6 405 000 zł366 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż klimatyzowany, zadbany lokal biurowy w strzeżonym budynku z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Słomińskiego 15. Dojazd do budynku od ul. Słomińskiego, ul. Dzikiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 417,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwustronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, balkonem i miejscem parkingowym w garażu na wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Artura Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł35 m² 26 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie typu studio w bloku na 6-tym piętrze na Woli, ulica Zawiszy 16a. Mieszkanie zostało gruntowanie wyremontowane około rok temu do wysokiego standardu. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 16 128 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku na krakowskim Ruczaju. Lokalizacja: ruczaj spokojna, zielona okolica z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorlice,małopolskie

239 000 zł39 m² 6 162,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 wraz z piwnicą, usytuowane na pierwszym piętrze w pięcio kondygnacyjnym bloku w Gorlicach przy u. Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śmigielska

Warszawa,mazowieckie

800 186 zł59 m² 13 493,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Gotowe mieszkanie. Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 200 000 zł389 m² 5 655,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Nowa cena! Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł41 m² 13 004,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Klecinie. Lokalizacja Budynek znajduje się z dala od ruchliwej ulicy, okna od strony terenów zielonych. Spokojna okolica, liczne tereny spacerowe: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Brzezie,małopolskie

189 540 zł16 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal typu studio znajdujący się w domu wielolokalowym. Dokładna lokalizacja: brzezie, ul. Łąkowa. Lokal ma metraż 15,6 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Bytom,śląskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie Blok po termomodernizacji,klatka wyremontowana"domofon. Kulturalne i ciche sąsiedztwo Remont obejmował -wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł71 m² 7 760,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Royal Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 70,61 m z antresolą o powierzchni 18,61 m2, zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

730 914 zł66 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł79 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na warszawskim Gocławku, w spokojnej i zielonej części Pragi-Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z potencjałem dla rodziny jak I na inwestycję (możliwe 5 niezależnych pokoi). Lokalizacja : Doskonała zlokalizowana kawalerka w Gdańsku w dzielnicy Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł61 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko w biurze Nieruchomości. Na sprzedaż przestronne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 8 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

490 000 zł52 m² 9 488,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

562 125 zł45 m² 12 555,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, jasne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze kameralnego budynku z windą. Układ pomieszczeń został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie 46 m + duża piwnica ~5 m Bez pośredników - proszę o nie kontaktowanie się pośredników. Na sprzedaż oferuję klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

743 000 zł55 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 80 m2 , znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łojki,śląskie

127 000 zł725 m² 175,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz pomysł na dom, ale brakuje Ci odpowiedniego miejsca, żeby go postawić? Przy ul. Piastów w Łojkach czekają na Ciebie działki budowlane, które dają przestrzeń na realizację Twojego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł57 m² 12 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 57m2,trzy pokoje z balkonem 5m2 Cena 697 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Małkowo,pomorskie

749 000 zł114 m² 6 599,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy, blisko Trójmiasta! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji, położony w doskonałej lokalizacji ciche, kameralne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Stoku, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Groszowicka

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł56 m² 18 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,78 m z balkonem 6,3 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku z 2020 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji oferta deweloperska oferta dostępna również dla obcokrajowców - nie wymagane zezwolenie na zakup gruntu. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 73,73m2 z dodatkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł50 m² 12 701,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga remontu, użerania się z ekipami budowlanymi ani wielomiesięcznego oczekiwania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas | cena do rozsądnej negocjacji 3 pokoje | 60,78 m + balkon | Osiedle Bursztynowe Pruszcz Gdański Szukasz funkcjonalnego mieszkania w budynku z nowej generacji, na.