dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Łojki,śląskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łojek przy ul. Zielonej. Każdy dom posadowiony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

282 000 zł48 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabarska

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł73 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 73 m2 w okolicach Rynku. Nieruchomość składa się z: * przestronnego salonu w aneksem kuchennym * 2 sypialni * łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marki,mazowieckie

649 999 zł1 445 m² 449,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujesz bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Okazja - Ostatnia działka pod zabudowę jednorodzinną. Podłączenie prądu jeszcze w tym roku, pozostałe media w ulicy spacerowej. 21m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczew

Karczew,mazowieckie

750 000 zł157 m² 4 777,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż dom parterowy 157 m , Karczew okolice Urzędu Miejskiego Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 157 m , usytuowany na działce o powierzchni 263 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

428 950 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

1 190 000 zł238 m² 3 584,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zakupu domu dla Twojej rodziny! Lokalizacja: zabudowa szeregowa na oś. Polanka, przy ul. Piotra Skargi w Polkowicach. Piętrowy segment o imponującej pow. całkowitej 330m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

349 254 zł38 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł39 m² 15 924,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w inwestycji Port Popowice z możliwością wykończenia pod klucz! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim lub oferujemy wykończenie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

768 618 zł67 m² 11 415,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w najmodniejszej części Poznania! Osoba kupująca nie płaci pcc ani prowizji! Najważniejsze cechy nieruchomości: - świetnie skomunikowana okolica - bliskość rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczników

Tarnowskie Góry,śląskie

220 000 zł55 m² 3 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja! 3 pokoje do własnej aranżacji Tarnowskie Góry, ul. Słoneczników Marzysz o mieszkaniu urządzonym dokładnie tak, jak chcesz? To trzypokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 385 299 zł84 m² 16 562,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | 0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 83,64 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

739 000 zł65 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni - Fikakowie. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

524 600 zł43 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,33 m usytuowane na parterze nowego kompleksu Nowa Dąbrowa w Gdyni! Planowany termin oddania - I kwartał 2027 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

399 255 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament 450 m od szerokiej plaży, wśród sosnowego lasu. Idealne na własny wypoczynek i dochodowy wynajem obsługiwany przez profesjonalnego operatora. W skład 37,14m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł481 m² 2 493 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Odkryj miejsce, które realnie wspiera rozwój Twojego biznesu. Przestronny magazyn z funkcjonalną częścią biurowo-socjalną tworzy idealne warunki do prowadzenia działalności magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lusina

Lusina,małopolskie

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna. Część budowlana to 540m2. Regularny kształt - prostokąt. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 2000 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

1 600 000 zł264 m² 6 065,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 091 m²

Nowa, niższa cena! Przedmiotem oferty jest luksusowy dom wolnostojący, o pow. użytkowej 263,79 mkw. Dom położony na działce o regularnym kształcie i pow. 5.091 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bachledy

Zakopane,małopolskie

865 000 zł680 m² 1 272,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 680 m2 w Zakopanem przy ul. Bachledy. Numery działek 50/1, 50/2 obr. 33 W mpzp oznaczona symbolem 6.M/U ( tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Lewin Brzeski,opolskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal mieszkalny o powierzchni 34m2 Ogłoszenie bez pośredników. Możliwa negocjacja! Nowa instalacja elektryczna - wraz z zabezpieczceniem różnicowoprądowym oraz antyprzepięciowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

890 000 zł26 412 m² 33,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,412 hektara w lokalizacji Czułówek gmina Czernichów powiat Krakowski. Działka 493/2 oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

495 196 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 40 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z windą na ul. Bolesława Orlińskiego (os. Avia). Mieszkanie składa się z: - przestronnego przedpokoju z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Zaścianki,podlaskie

5 950 000 zł669 m² 8 893,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Wysokiej klasy budynek biurowo-magazynowy Z własnym parkingiem na sprzedaż W zaściankach! Prezentujemy na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy o powierzchni użytkowej 489 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

364 900 zł36 m² 10 136,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Promocyjna cena tylko do końca roku Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m , zlokalizowaną w samym centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Banica

Banica,małopolskie

189 000 zł3 200 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 32a. Działka ze służebnością przejazdu. Więcej informacji pod numer telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł37 m² 10 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje - projekt wnętrza otrzymasz w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Głogów,dolnośląskie

1 199 000 zł231 m² 5 183,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 231,30 m (powierzchnia użytkowa 160,50 m faktyczna powierzchnia po podłodze jest większa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł94 m² 11 720,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży kompletnie wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Chwarzno-Wiczlinie przy ul. Zaruskiego w Gdyni okolica Dzielnica Chwarzno-Wiczlino, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł63 m² 15 659,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - Gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

660 000 zł132 m² 4 995,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Głuszycy posadowiony w atrakcyjnej lokalizacji. Spokojna okolica, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Dom zbudowany w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł55 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Szukasz 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w miejscu gdzie codzienne sprawy załatwisz po drodze, a do terenów zielonych masz kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł101 m² 26 772,40 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na ostatnim 16 piętrze w 16 piętrowym skrzydle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopiska

Kopiska,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko idealne dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz możliwości wszechstronnego wykorzystania terenu. Nieruchomość obejmuje: dom wolnostojący solidnie wybudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Alberta

Żary,lubuskie

625 000 zł78 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Dajemy więcej niż inni. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij