dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

19 800 zł300 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 3 ary, położona w Lubinie na terenie rod młodość przy ul. Spacerowej (kierunek Gola). Na działce znajdują się altanka, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 626 zł64,35 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 752 zł58,17 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 296 zł64,80 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 66 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy Placu Margaretek w Tarnowie Podgórnym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł57,60 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Partyzantów 34. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana nr 86/8 Przyszłość w Komfortowym Otoczeniu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki nr 86/8 o powierzchni 1000 m , położonej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł138 m² 5 724,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Nowoczesny dom (138m + 100m poddasze) - turowola kolonia - okazja! Na sprzedaż oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący w urokliwej i spokojnej miejscowości Turowola-Kolonia (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 615 zł44,37 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 645 zł59,30 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 615 zł44,37 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85 m² 10 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Dębogórzu, gmina Kosakowo - 85 m , dwupoziomowe, w kameralnym budynku! Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł58,36 m² 10 263,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ pomieszczeń, przytulna przestrzeń oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu tworzą idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

418 880 zł35,20 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 35,2 m w prestiżowym apartamentowcu Polonia przy ul. Portowej 18 w Kołobrzegu. Apartament posiada aktywne konta na .

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu ciekawy lokal na sprzedaż! Możliwość przejęcia z najemcą. Znajduje się w Gorzowie Wlkp., przy ul. Chrobrego. Nadaje się na szeroki zakres działalności.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł186 m² 4 973,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Przytulna skrajna szeregówka w doskonałej lokalizacji przy ul. Morelowej w Białymstoku (osiedle Dziesięciny). 0% prowizji od Kupujących. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 699 zł91,05 m² 21 358,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech komfortowych sypialni, dwóch łazienek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 016 zł47,57 m² 20 874,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, łazienki oraz balkonu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 932 zł70,36 m² 18 233,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł142 m² 1 964,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na parterze w centrum Nowogrodu Bobrzańskiego. Lokal jest w stanie deweloperskim, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł147 m² 2 176,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w samym centrum Niemodlina- rynek, ścisłe centrum miasta, dobra dostępność komunikacyjna, bliskość usług, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 100 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość podzielenia jej na 2 mniejsze działki. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa. W celu poznania szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,40 m² 13 951,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Niezwykłe mieszkanie! Oferta tylko w naszym biurze! Bez pcc i prowizji! Posiadamy na sprzedaż piękne, luksusowe trzypokojowe mieszkanie na Flisach w Bydgoszczy. Mieszkanie Premium zostało.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,39 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Białowąs Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. Stylowe Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł227 m² 4 704,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność, 0% Prowizji Działka z budynkiem Żabki Knurów, ul. Niepodległości 122 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem z żabką, o łącznej powierzchni 1 918 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł60 m² 14 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Działka zabudowana z dużym potencjałem Luboń, ul. Kręta mpzp 30mn/u Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1820 m , położona w Luboniu przy ul. Krętej. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

779 240 zł35,42 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalne mieszkanie nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom w cenie mieszkania! Cena: 349 000zł Spokój, ogród i natura - Ługi Ujskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy - Ługi Ujskie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe niezależne mieszkanie na 1 piętrze plus dodatkowo odrębna kawalerka na poddaszu, w cichej i kameralnej części Rotmanki/ Straszyn. Idealne pod mieszkanie oraz wynajem drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,36 m² 9 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 50,36 m i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł2 442 m² 366,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2.442 m2 Wydane Warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Lisiniec Wręczycka 167 Częstochowa Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,07 m² 13 870,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł865 m² 808,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki działka budowlana 8,65 a Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 8,65 ara. Działka lekko poniżej poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł952 m² 6 197,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nowy, skomercjalizowany (w 100%) park handlowy w Celestynowie (aglomeracja warszawska) przynoszący 51.000 zł przychodu miesięcznie. Oznacza to, że zarobienie.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł143,16 m² 3 283,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Opis Skrócony: duże dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 133 m2, posiadające dwa miejsca postojowe na prywatnym podwórku oraz dwie piwnice. Atuty nieruchomości -5 pokoi (w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 742 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki teren przeznaczony pod zabudowę ( ziemia kl.VI ) w Łabiszynie o powierzchni 1742 m2. Nieruchomość w bliskiej odległości lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł53,80 m² 4 442,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu piękne i przytulne mieszkanie w samym centrum Lubska,znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 53,80 m2: przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł13 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 13000m2. Ziemia jest położona w gminie Opatówek w rejonie Chełmc Saczyna. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł750 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż obręb kamień, gmina międzybórz, powiat oleśnicki nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym Pow. działki : 6000 m Pow. Dom - 85 m Pow. budynku usługowego 750.

Szczegóły ogłoszenia

435 290 zł3 002 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Zachęcam do obejrzenia filmu w technologii 360 stopni. Działka w kompleksie kilku działek sąsiadujących ze sobą. Do wyboru działki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 433 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 14,33 ara, zlokalizowana w pobliżu Zakopianki, w miejscowości Mogilany, nieopodal Krakowa. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł9 855 m² 801,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do zakupu działkę inwestycyjną idealnie położoną pośród osiedli mieszkaniowych (osiedle Bajkowe, mazowiecka Park, os. pod Lipami, os. Europejskie, os. Nova Baltica itd),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Obecnie 2 z 8 działek zostały już zarezerwowane, co potwierdza atrakcyjność inwestycyjną projektu oraz rosnące zainteresowanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,10 m² 20 498,53 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować nowe, widokowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m , położone na 7. piętrze budynku z windą. Lokal jest w trakcie remontu, będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł10 735 m² 619,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 735 m , położona w Łodzi bezpośrednio przy ul. Brzezińskiej.