dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

790 000 zł105 m² 7 528,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Gotowy! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! możliwość zakupu domu Z działką 1300 mkw W cenie 1 050 000 zł Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

315 750 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 3 o pow. 25,26 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

1 249 000 zł168 m² 7 434,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To nieruchomość łącząca solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołąb

Gołąb,lubelskie

615 000 zł205 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przestronny i nowoczesny dom 205 m - gotowy do zamieszkania! Gołąb, gm. Rejowiec Fabryczny Marzysz o własnym domu z dużym ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granatowa

Lublin,lubelskie

429 000 zł33 m² 13 159,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Węglin przy ul. Granatowej. Mieszkanie: słoneczne mieszkanie o powierzchni 32,60 m2 z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rezydencyjna

Rogowo,zachodniopomorskie

1 050 000 zł47 m² 22 551,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Bez pośredników. Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych, po 19:00. Dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 148 000 zł112 m² 19 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowo przytulne 4 pokojowe mieszkanie na Kabatach. Cicha oaza blisko metra i Lasu Kabackiego Zapraszamy do odkrycia przestronnego i słonecznego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

649 000 zł81 m² 7 998,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż duży, nowoczesny dom, w spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy. Jeśli cenisz sobie spokój, wolny czas lubisz spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, ale chcesz pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 400,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr D1 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

291 484 zł28 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

999 000 zł162 m² 6 170,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 133,67 m2 znajdujące się przy ul Wojciechowskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,lubuskie

249 000 zł6 200 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Na sprzedaż nieruchomośćzabudowana domem i budynkiem gospodarczym posadowiony na działceo powierzchni 6 200 m.kw. zlokalizowana w sercu malowniczej Dąbrowy, w gminie Zabór. Ta atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

1 015 075 zł89 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł116 m² 23 666,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja; zielony żoliborz rydygiera - doskonała infratruktura, edukacja, usługi,. Elegancki, apartament na strzeżonym bezpiecznym osiedlu. Dobry rozkład, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzepiennik Marciszewski

Rzepiennik Marciszewski,małopolskie

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Rzepienniku Marciszewskim, gm. Gromnik, powiat tarnowski, woj. małopolskie. Nieruchomość w pełni zagospodarowana i utrzymana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzeżewo,zachodniopomorskie

1 147 000 zł400 m² 2 867,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Masz dość nudnych ofert? Mamy coś, co nie tylko Cię zaskoczy, ale też sprawi, że Twoje konto bankowe zacznie się śmiać! Dwa domy (242 m i 160 m ), w pełni wyposażone, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krańcowa

Radzyny,wielkopolskie

359 040 zł1 632 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - działkę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Radzyny! Co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną? Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miroszowice,dolnośląskie

1 270 000 zł167 m² 7 604,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Miroszowicach koło Lubina. Powierzchnia: 167 m w tym garaż 30 m2; powierzchnia działki: 2 000 m Liczba pokoi 5 Na parterze: -Funkcjonalna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł54 m² 10 117,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku w Centrum Szczecina. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, plus drugie wejście z klatki schodowej. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł27 m² 19 662,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją kawalerki znajdującej się w centrum Warszawy w dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia w kw 28,5m2 (wraz z piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Gulbity

Gulbity,warmińsko-mazurskie

67 635 zł1 503 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż działki rekreacyjne zlokalizowane w malowniczej okolicy, w miejscowości Gulbity, gmina Morąg. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Kapelanka (podgórze, dębniki). Nieruchomość usytuowana jest na parterze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Łódź,łódzkie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, a Ty zyskasz spokój na lata? Zapraszam Cię do poznania nieruchomości, która łączy w sobie funkcjonalność przestrzeni, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

830 000 zł65 m² 12 769,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni 65m na Osiedlu Piastów w Nowej Hucie. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kwirynów,mazowieckie

1 199 000 zł1 100 m² 1 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

v prestiżowa lokalizacja działki, janów, gmina Stare Babice. v Powierzchnia działki 1100m , pod zabudowę jednorodzinną. v Cicha i spokojna okolica w willowej zabudowie. v Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł32 m² 12 414 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zarezerwowana do 14.01.2026r. NA sprzedaż: 2 pokojowe- po remoncie, w świetnej lokalizacji. Idealna oferta dla pary, singla lub jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł69 m² 4 057,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 69,00 mkw, położone na 1. piętrze solidnej kamienicy wzniesionej z cegły na początku XX w., w cichej uliczce w Śródmieściu Włocławka - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

403 508 zł43 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Katowice, os. Paderewskiego, trzy Stawy Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 78,75 m , usytuowanego na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urszuli

Radom,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jednopokojowe 32,90m, tuż obok Parku Południe. Położone w bloku czteropiętrowym, przy ulicy Urszuli. Zawiera pokój dzienny z obszernym balkonem i widokiem na zieleń, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Srocko Małe

Srocko Małe,wielkopolskie

155 000 zł703 m² 220,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Powierzchnia działki to 703m2 (nr. 2) + udział 1/2 w prawie do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Władysławowo,pomorskie

449 000 zł44 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja klimatyczne mieszkanie W sercu władysławowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,67 m , usytuowane na 2. piętrze zadbanej, odrestaurowanej kamienicy z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł36 m² 23 545,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bez prowizji od kupującego zapraszamy do kontaktu! Warszawa ul. Elektoralna Na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,1 m2, położone w samym sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

625 000 zł36 m² 17 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,19 m , położonego w doskonałej lokalizacji - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

540 044 zł36 m² 15 157 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz miejsca dla siebie? A może marzysz o wielofunkcyjnej nieruchomości? bingo! lokalizacja: chciałabym przedstawić Państwu kameralne 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 53 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

542 000 zł37 m² 14 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

15.9 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, Idealne dla rodziny z dziećmi. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

712 000 zł49 m² 14 530,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.0.14 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 49 m2 z dużym ogródkiem Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mochnaczka Niżna

Mochnaczka Niżna,małopolskie

744 700 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty typu Premium Mochnaczka Niżna, uzdrowiskowa gmina Krynica-Zdrój Apartament A1.2 - Piętro 67,70 m2 z balkonem 744 700 zł + 8 % VAT (11 000/m2) BEZ PROWIZJI OD KUPUĄCEGO Jakubik Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł76 m² 11 788,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,5 mkw., położone na trzecim piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy z lat 60. XX wieku, zlokalizowanej przy ul. Białobrzeskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

684 800 zł86 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.