dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Straszydle

Straszydle,podkarpackie

195 000 zł2 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa na sprzedaż Straszydle gm. Lubenia Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle ok. 17km od Centrum Rzeszowa. Działka widokowa, znajduje się w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Konopnickiej

Lubin,dolnośląskie

599 000 zł75 m² 7 997,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe i nowoczesne, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m położone na 3 piętrze w V-kondygnacyjnym, kameralnym bloku przy ul. Konopnickiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł47 m² 11 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Palacza na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 999 zł39 m² 11 488,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,17 m Inwestycja Moja Wiązowa zrealizowana przez dewelopera Mrozowscy. Położone na 1. piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 039 000 zł149 m² 7 095,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący / niższa cena / Żerniki Małe / Bielany! Zapraszamy na prezentację przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 146,26 m z działką 500 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 930 000 zł400 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:700 m²

Super okazja dla inwestora! Cena do negocjacji Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: mail: wszystkie oferty na stronie: okazja inwestycyjna! Dziś kupujesz, jutro wynajmujesz i zarabiasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł48 m² 8 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,4 m w sercu Poznania - Łazarz, ulica Chociszewskiego, w sąsiedztwie Parku Kasprowicza! Położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Rezerwacja! wolnostojący dom jastrzębie-zdrój moszczenica oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom piętrowy wolnostojacy w Jastrzębiu-Zdroju Moszczenica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

1 299 000 zł135 m² 9 655,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, kilkuletni dom jednorodzinny, parterowy i wolnostojący, położony w spokojnej, podmiejskiej okolicy wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 989,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę na cichym, bezpiecznym osiedlu. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Włodarzewska 59a - Liczba pokoi: 1 - Powierzchnia: 29,64 mkw. - piętro: -0,5 (suterena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 299 000 zł237 m² 5 476,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni użytkowej 414,34 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł212 m² 6 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Grodzisku mazowieckim!oferujemy parterowy dom wolnostojący z 2008r o powierzchni ok. 145m2, usytuowany na działce 1000m2 w spokojnej okolicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Czepino

Czepino,zachodniopomorskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w zielonej i spokojnej części Czepina w okolicy lasu i nowo powstających domów jednorodzinnych. Na działkę wlascicel wystąpił o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

235 000 zł29 m² 8 176,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

NA sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe W bloku Z windą, ul. Gwiaździsta zarezerwowane umową przedwstępną Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem w otoczeniu zieleni! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

376 101 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

399 250 zł41 m² 9 812 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Świdnik,lubelskie

249 000 zł19 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej - Świdnik ul. Kościuszki, centrum Oferujemy na sprzedaż kompaktową kawalerkę po modernizacji, położoną na wysokim parterze w niskim bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rzeszów,podkarpackie

10 900 000 zł1 090 m² 8 861,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Słowackiego. Budynek usytuowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

600 000 zł45 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz fajnego 2-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - spokojne osiedle z pełną infrastrukturą, - świetny dojazd do obwodnicy (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł85 m² 8 242,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam nowoczesne mieszkanie w centrum miasta a w cichej okolicy! Wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz bez lokatorów, bez czekania na wyprowadzkę. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł77 m² 6 731,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się niemalże w Centrum Bydgoszczy, z dostępem do prywatnego, bezpłatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

359 900 zł29 m² 12 316,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, do sprzedania, oferujemy mieszkanie o powierzchni 29,22 m2 na Osiedlu Lekarka w Wieliczce. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowym, świeżo zrewitalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 999 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,49m2 + ogród 16,38m2 +taras 20,71m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 799 000 zł850 m² 2 116,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy - prosperujący biznes, znajdujący się na Zatorzu w Lesznie Oferta dotyczy sprzedaży warsztatu samochodowego, z pełnym wyposażeniem i bazą stałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

749 900 zł157 m² 4 773,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom zbudowany na samodzielnej działce w Chrzanowie Małym między Grodziskiem Maz. a Milanówkiem. Segment ma 157 m2 i 540 m2 działki z własną kw, nie ma żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

737 999 zł64 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż odświeżone, umeblowane i gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie z 2-ma balkonami, znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku w dzielnicy Wrocław-Krzyki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

402 391 zł44 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, na Łęknicach, ul. Parkowa. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 1. piętrze z poddaszem 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

3 320 000 zł127 m² 26 224,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy i przestronny 4 - pokojowy penthouse z pięknym, słonecznym tarasem (pow. 80 m2) położony w Miasteczku Wilanów na prestiżowym zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Kosynierów

Warszawa,mazowieckie

4 399 000 zł684 m² 6 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję położoną w zielonej części Wawra - na tzw. Wawerskich Błotach, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł88 m² 8 409,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne klimatyczne mieszkanie idealne dla miłośników kamienic. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Szczecina w pięknie odnowionej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

329 000 zł58 m² 5 682,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na 4. piętrze w bloku na.