dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

582 000 zł37 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż komfortowy, wykończony apartament w prestiżowej inwestycji w Sztutowie - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Mierzei Wiślanej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł54 m² 11 694,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, gotowe do wprowadzenia. Przedstawiam Państwu w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,90 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

835 000 zł83 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 82,81 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, narożne (północ-wschód), w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

738 500 zł53 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

2 380 000 zł1 098 m² 2 167,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

| zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości. Jej przedmiotem jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni zabudowy 1200 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siepraw

Siepraw,małopolskie

975 000 zł4 500 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren budowlany pod małe osiedle domów jednorodzinnych Do sprzedania piękna widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 4500 m2 przeznaczona pod budowę budynków jednorodzinnych w tym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Turza Mała

Turza Mała,warmińsko-mazurskie

49 900 zł38 m² 1 320,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci: - udziału o wielkości 5/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

141 000 zł1 418 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1418m2 położona w spokojnej okolicy w Kończycach Małych gmina Zebrzydowice. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korwin

Korwin,wielkopolskie

166 000 zł1 016 m² 163,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Józefowo, gmina Słupca, województwo wielkopolskie. Najważniejszym atutem nieruchomości jest jej usytuowanie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pełczyn

Pełczyn,dolnośląskie

134 505 zł1 281 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane, położone w miejscowości Żychlin (ok.6 km od centrum Wołowa), 50 km od Wrocławia, w obrębie ewidencyjnym Pełczyn, w okolicy Wołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

579 000 zł77 m² 7 473,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,47 m , położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Górczynie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 925 000 zł77 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Stylowy i nowoczesny apartament o powierzchni 77 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giełdowej tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

556 000 zł37 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru!możliwość zakupu miejsca postojowego! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bubel-Granna

Bubel-Granna,lubelskie

63 000 zł1 575 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy 4 działek położonych w bogatej w walory przyrodnicze miejscowości Bubel Granna. Jest to przepiękna, cicha i malownicza okolica w odległości 5 km od Janowa Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

575 000 zł77 m² 7 438,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! możliwe wykończenie pod klucz! Do sprzedania przestronny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 niezależne pokoje z oddzielną kuchnią na Osiedlu projektant. Mieszkanie posiada powierzchnię 68 m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

625 649 zł39 m² 16 175 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł77 m² 6 190,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowanej w spokojnej okolicy Zaczernia - blisko Rzeszowa. Dostępne mieszkania: - na parterze o powierzchni 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krąpiewo

Krąpiewo,kujawsko-pomorskie

629 000 zł201 m² 3 129,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 294 m²

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużą działką w gminie Koronowo. W skład oferty wchodzi piętrowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

434 157 zł44 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zielonka ul. Wolności > stacja pkp 8 minut pieszo ( 750 m) > bus 100 m > sklep spożywczy 5 min pieszo, niedaleko również Biedronka i Rossmann > 5 min pieszo od budynku szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Struga

Justynów,łódzkie

640 000 zł86 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowych mieszkań w stanie deweloperskim, zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

774 000 zł51 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Widok na miasto, wygoda i świetna lokalizacja idealne mieszkanie na 10. piętrze! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone wysoko na 10. piętrze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł48 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży są 2 pokoje położone na zamkniętym osiedlu na Niebuszewie. Lokal znajduje się na 2 piętrze dobrze utrzymanego, ocieplonego, niskiego bloku z cegły. Osiedle bezpieczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł59 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego / eng below Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie z balkonem i piwnicą. Oferujemy jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prażmów

Prażmów,mazowieckie

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, duża i szeroka działka budowlana o powierzchni 3000 m.kw., położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Świetna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Chroboty

Chroboty,mazowieckie

429 300 zł21 467 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka o powierzchni 21 467 m (2,1467 ha), położona w miejscowości Chroboty, gmina Radziejowice zaledwie 1,5 km od centrum Żyrardowa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

790 000 zł53 m² 15 019 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż starannie zaprojektowany 2-pokojowy apartament, idealny dla osób ceniących ciszę, bliskość natury i wysoki standard, bez rezygnacji z miejskiego stylu życia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

561 850 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja | Olecko, ulica Gołdapska, 4-pokojowy apartament nr 17 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie | dogodne formy finansowania | odbierz klucze teraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazur

Jaworzno,śląskie

348 000 zł45 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 45 m | 2 pokoje | Jaworzno - Podwale Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Jaworzna - Podwale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł74 m² 12 409 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 74,14 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1979r., Ursynów Północny. Do ewentualnego odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

405 452 zł39 m² 10 332,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł68 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Doki Living Gdańsk, ul. ks. Jerzego Popiełuszki Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (7 m ) Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

926 000 zł299 m² 3 096,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.