dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Nabróż-Kolonia

Nabróż-Kolonia,lubelskie

349 000 zł290 m² 1 203,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 290 mkw położony w miejscowości Nabróż-Kolonia koło Tyszowiec. Lokal piętrowy usytuowany na działce 1400mkw w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zajączków

Zajączków,dolnośląskie

699 000 zł95 m² 7 326,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez podatku pcc bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego we wsi Zajączków zlokalizowanej tylko 12km od ch Marino i 10km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orfeusza

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł55 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla rodzin z dziećmi. Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale Oleckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł52 m² 12 428,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie położone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane tuż przy zbiorniku retencyjnym Świętokrzyska, przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Wiślinka,pomorskie

476 000 zł1 222 m² 389,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1222 m , położona w urokliwej miejscowości Wiślinka (gm. Pruszcz Gdański), w bezpośrednim sąsiedztwie Wyspy Sobieszewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z widną kuchnią I balkonem. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało zmienione z pierwotnego układu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł41 m² 5 872,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niższa cena! Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,70m , położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1960 roku po termomodernizacji! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielonek

Wielonek,wielkopolskie

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego urządzonego, czteropokojowego domu, położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Wielonek nad Zalewem koronowskim. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 100 zł74 m² 11 323,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z ogrodem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zezulin Niższy

Zezulin Niższy,lubelskie

580 000 zł246 m² 2 357,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stara Łomnica,dolnośląskie

158 400 zł1 584 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry - Stara Łomnica w Kotlinie Kłodzkiej. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wiśniowa,dolnośląskie

1 800 000 zł209 m² 8 632,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Dodatkowo w sprzedaży bezpośrednio do domu są położone dwie działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

602 000 zł49 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z balkonem mieszkanie na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadowniki Rycerskie

Jadowniki Rycerskie,kujawsko-pomorskie

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Przedstawiamy ofertę domu z czerwonej cegły z dużą działką 9200 m2 z ogromnym potencjałem w miejscowości Jadowniki Rycerskie, położonym w odległości 39 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szklarka,dolnośląskie

132 000 zł1 320 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka, miejscowość Szklarka, o powierzchni 1936 m2. Działka w Szklarce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuratowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49 m² 6 736,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o pow. 48,84m2 położone na III piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Święcko,dolnośląskie

120 000 zł1 578 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Płock,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Skarpa ul.Jasna 17. -metraż 45,88 m2 plus pomieszczenie piwniczne 13,65 m2. -piętro 3, -pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

615 089 zł37 m² 16 728 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w Polanicy-Zdrój na sprzedaż - oferta inwestycyjna. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Polanica Park - idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Dolina,dolnośląskie

69 700 zł8 200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna u podnóża Gór Stołowych pod zabudowę siedliskową na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Dolina, gmina Szczytna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam piękny domek letniskowy usytuowany w pierwszej linii brzegowej, nad jeziorem Bocznym, około 10 km od Giżycka. Domek położony jest w spokojnej, malowniczej okolicy z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Najdziszów,śląskie

409 000 zł4 620 m² 88,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano-rolna blisko S1 i lotniska Katowice-Pyrzowice! Idealna pod Twój dom z ogrodem i sadem! Najdziszów, ul. Topolowa gm. Mierzęcice, powiat będziński Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 388 844 zł87 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

421 909 zł49 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 000 zł60 m² 5 965,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Nieruchomość znajduje się w 4-pietrowej kamienicy, na osiedlu Szwederowo. Atuty nieruchmości: -mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lipowa

Płochocin,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do sprzedania dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy położony w pasażu handlowym w centrum Płochocina. Budynek położony vis-a-vis szkoły podstawowej, niedaleko od poczty, stacji pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

822 329 zł49 m² 16 851 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł26 m² 6 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko w mp.House Nieruchomości. Na sprzedaż kawalerka usytuowana na II piętrze 10-cio piętrowego bloku w dobrej lokalizacji Śródmieścia- ul. Okrzei. Lokal w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł43 m² 13 793,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą apartamentu z całym wyposażeniem położonego w świetnej lokalizacji - Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jest jasne, dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Osobowicach. Mieszkanie ma 72,31 m , ma przynależną komórkę lokatorską i miejsce postojowe w garażu poziemnym na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Optimum Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w samym sercu Olsztyna przy ulicy Kościuszki 119. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

289 000 zł1 002 m² 288,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1002 m - Brzezia Łąka, gmina Długołęka (nr 70/9) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona w miejscowości Brzezia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żelazno,dolnośląskie

330 000 zł2 156 m² 153,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w sercu Kotliny Kłodzkiej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko, miejscowość Żelazno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądkowo

Bądkowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 975 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym, mieszczącego się w bardzo cichym i spokojnym punkcie miejscowości Bądkowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

520 000 zł92 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Połowa domu plus działka 900 m2 w cenie na sprzedaż - Bystrzyca Kłodzka. Wgn Nieruchomości Kłodzko przedstawia na sprzedaż parter stanowiący połowę w wolnostojącym domu ceglanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże I układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż: nowoczesne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

249 000 zł45 m² 5 508,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w zabytkowej kamienicy! Nieruchomość do własnej aranżacji/remontu. Wysokie sufity! Możliwość zmiany układu! Piękna zabytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ślizów,dolnośląskie

350 000 zł3 000 m² 116,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż działka z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi 3000 m Ślizów, woj. dolnośląskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kokoszycka

Wodzisław Śląski,śląskie

175 000 zł24 m² 7 294,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie dostępne od zaraz -lokalizacja: drugie piętro w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. - stan mieszkania: przeszło generalny remont wymieniona.