dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Opole,opolskie

215 000 zł48 m² 4 524,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wróblin w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 47,52 m2 + piwnica. Mieszkanie składa się z: - duży pokój - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brudzewice

Brudzewice,zachodniopomorskie

430 000 zł260 m² 1 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Duży, dwurodzinny dom wolnostojący, położony w centrum Brudzewic, ok. 15 km od Stargardu. Pow. całkowita ok. 270 m.kw., pow. użytkowa ok. 200 m.kw. Dom posiada podpiwniczenie i dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

649 500 zł61 m² 10 682,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ataner - super okazja! Poznań , Jeżyce , ul.Jeżycka 17 idealna komunikacja , pełna infrastruktura w pobliżu Park Sołacki niski blok z cegły , 1995r budowy , duży balkon , pierwsze piętro ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

595 000 zł51 m² 11 593,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja Osiedle Handlowe jest dobrze skomunikowane, 2 min spacerem dotrzemy do przystanków autobusowych i tramwajowych, dzięki którym w kilkanaście minut dotrzemy do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Studziennik

Bestwina,śląskie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam do zaoferowania komfortowy dom o powierzchni użytkowej 131,5 m , położony w Bestwinie - w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla rodziny, która ceni sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Kulów,dolnośląskie

130 000 zł500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka rekreacyjna z całorocznym murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Fiołkowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne mieszkanie z dwoma balkonami, położone w ścisłym centrum Wałbrzycha, w reprezentacyjnej kamienicy. Mieszkanie w pełni rozkładowe obejmuje : - Cztery obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł54 m² 9 611,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Nieruchomości oferuje nową inwestycję zlokalizowaną przy osiedlu Przybyszówka na granicy Rzeszowa i Świlczy. Każde mieszkanie na parterze posiada własny ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

299 000 zł1 805 m² 165,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1805 m2, położona w malowniczej miejscowości Myśliszów (gmina Dzierżoniów), w otoczeniu lasów i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zabawa

Zabawa,małopolskie

799 000 zł103 m² 7 792,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 4 pokojowe apartamenty o powierzchni użytkowej 102,54 m2, w Zabawie koło Wieliczki. Apartament: mieszkania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

990 000 zł78 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania. To 4 - pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim imponującym tarasem o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - 72,01 m2 powierzchni użytkowej + antresola 56 m2 + ogródek 40 m2 0% pcc, 0% prowizji! Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pogwizdów,podkarpackie

679 000 zł144 m² 4 727,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

185 000 zł43 m² 4 282,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocianów - 2 pokojowe o łącznej powierzchni mieszkalnej 43,2 m2 na parterze. Do do mieszkania przynależy piwnica 2,9m2 oraz strych 16,9m2. Na podwórku wspólna altanka dla mieszkańców domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Połowa wyjątkowej willi miejskiej 200m doskonała pod działalność lub do zamieszkania! Jeśli szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w sercu Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Marki,mazowieckie

1 849 000 zł180 m² 10 272,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom 180 m | Marki pogranicze Warszawy | Wysoki standard | Blisko Decathlon i ikea Targówek Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego i bezpiecznego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagodowa

Lublin,lubelskie

325 000 zł33 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. ponad 33 mkw połozone na Ponikwodzie przy ul. Jagodowej, blok z około 2004 roku Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lasowice

Lasowice,mazowieckie

140 000 zł1 378 m² 101,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w miejscowości Lasowice idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż przestronna i pięknie usytuowana działka o powierzchni 1378 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

416 250 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat 44 000 zł! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowoczesnego 9 piętrowego budynku. Na metraż 33,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

997 100 zł69 m² 14 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! English version below. Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 400,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr C1 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy 2 działki budowlane do sprzedania każda działka areał 13 arow woda, kanalizacja, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podzamek

Podzamek,dolnośląskie

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania posiadamy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha w miejscowości Podzamek Wieś usytuowana na wysokości 400 m.n.p.m w Górach Bardzkich u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

503 000 zł40 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 2 pokojowe 39,26m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 559 988,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Klęczany,podkarpackie

610 000 zł5 452 m² 111,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na 4 domy jednorodzinne o pow 54,52 ara zlokalizowana przy drodze 94 Klęczany - Rzeszów , Działka znajduje sie w miejscowości Klęczany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł43 m² 25 522 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal położony w ścisłym Centrum Gdańska przy ul. Ogarnej. Idealna inwestycja dla prowadzenia różnego typu działalności, natomiast nieruchomość w kw widnieje jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bytom,śląskie

196 999 zł35 m² 5 673,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż - mieszkanie o powierzchni 34,72 m w cenie 208 285 zł. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Marii Konopnickiej, w dzielnicy Rozbark. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

580 000 zł36 m² 16 205,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 35,79 m2 + balkon ul. Lindego, bronowice - Kraków brak pcc! Planowany termin oddania inwestycji: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

455 648 zł53 m² 8 602 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstowo

Chrząstowo,zachodniopomorskie

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka z wydaną dwz o powierzchni 3000 m2 oraz udział w drodze dojazdowej (1/7). Działka położona 7 km od morza (dziwnówek) we wsi Chrząstowo, gm. Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Zabrze,śląskie

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 43 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - os. Janek okolice wjazdu na Dtś. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gałczyńskiego

Gniezno,wielkopolskie

248 490 zł753 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zostały tylko 2 ostatnie działki. Polecam na sprzedaż działki budowlane w okolicach ulicy E. Orzeszkowej. Nieruchomości gruntowe zlokalizowane są dokładnie przy ul. Gałczyńskiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na osiedlu z wielkiej płyty oferujemy dobrze zaprojektowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w cenie 693.000,pln. W cenie jest komórka lokatorska i zamknięte miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

483 374 zł51 m² 9 552,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, mocno obniżona cena - oferta warta uwagi 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną doświetloną kuchnią, po generalnym remoncie, 50,6 m - Słoneczny Stok, ul. Upalna Wyobraź sobie taki powrót do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

779 000 zł65 m² 11 911,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymborskiej

Luboń,wielkopolskie

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Polecam dom na sprzedaż, wolnostojący, usadowiony na działce o powierzchni 502 m . Budynek z lat 30, do generalnego remontu lub zburzenia. Powierzchnia zabudowy ok. 70m Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

665 000 zł62 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko w biurze prospace Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,19 m2 w cenie 665 000 tyś, położone na trzecim piętrze z windą w pięciopiętrowym bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł43 m² 8 508,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczecin Dąbie 2 pokojowe umeblowane kuchnia z agdszczecin Dąbie Pomorska, 2 pokojowe umeblowane mieszkanie, sprzedaż. W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojska Polskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

180 m możliwości Przestronny apartament w centrum Włocławka Masz pomysł na swoje wymarzone mieszkanie albo szukasz miejsca na biuro czy kancelarię? Ten lokal może spełnić Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

790 000 zł1 000 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Michałowicach przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Jest plan zagospodarowania. bardzo szybko rozwijająca się okolica; buduje się bardzo dużo nowych domów. Prąd.