dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł41 m² 21 686,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów Warszawa | 41,04 m | ulica domaniewska - służewiec| balkon I miejsce parkingowe Na sprzedaż oferujemy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

315 105 zł45 m² 7 069,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz mieszkać wygodnie? Oto wymarzony 2 pokojowy apartament blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 110 000 zł147 m² 7 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.148m2,usytuowany na działce ok 500m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Gdynia,pomorskie

2 399 000 zł216 m² 11 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący z potencjałem w doskonałej lokalizacji! opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 164,70 m2 położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Brzesko,małopolskie

439 000 zł40 m² 10 887,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Brzesku przy ul. Janusza Kusocińskiego. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia: 40,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł35 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z Tarasem na Kozanowie! Tylko u nas niepowtarzalna oferta sprzedaży kawalerki z Tarasem blisko 50 mkw na Kozanowie, przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie o pow. 35 mkw, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

589 000 zł82 m² 7 226,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Śródmieściu Jeleniej Góry - 81,5 m + 20 m piwnicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Świerczewo

Świerczewo,zachodniopomorskie

50 000 zł800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w urokliwym i spokojnej wsi oddalonej 5km od Nowogardu. Dla działki jest zapewnienie dostaw prądu ,woda z własnego ujęcia. Istnieje możliwość zakupu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł54 m² 12 932,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twój nowy apartament na nowej cukrowni Szczecin | 3 pokoje | 54,05 m | balkon | II piętro Oferta na wyłączność Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, światło słoneczne wypełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

177 800 zł1 270 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną z pięknym widokiem na całe pasmo Karkonoszy. Mysłakowice znajdują się 10 min od Karpacza, 12 min od Jeleniej Góry i 30 min. od Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Dąbek

Dąbek,śląskie

1 160 000 zł191 757 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogromna działka rolno leśna - masz pomysł na wykorzystanie ? Szukasz terenu aby rozwinąć swoją pasję? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

764 999 zł48 m² 16 007,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! English version below. Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

940 000 zł129 m² 7 262,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowskiego

Kutno,łódzkie

290 000 zł48 m² 6 079,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone w spokojnej części Kutna przy ul. Tarnowskiego. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Słupsk,pomorskie

278 000 zł36 m² 7 666,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja! 2 pokoje na parterze funkcjonalne mieszkanie na start lub inwestycję | Zatorze, słupsk Czy szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? Takiego, które jest wygodne, logicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł37 m² 16 256,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała lokalizacja - 5 min. od stacji Metra Księcia Janusza. 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Górczewskiej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł51 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

1,5 km od rynku * mieszkanie 2 pokojowe 51M2 * pełen rozkład * bez prowizji Cena: 630 000 zł Powierzchnia: 51,05 m + komórka lokatorska 4,30 m + 2 balkony + rowerownia Lokalizacja: ul. Długa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł121 m² 14 049,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem przy parku oruńskim Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Turka,lubelskie

659 000 zł66 m² 9 963,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla Rodzin szukających 3-pokojowego mieszkania, jak i dla inwestorów pragnących ulokować swoje wolne środki w dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Groblice,dolnośląskie

709 999 zł137 m² 5 182,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 137 m2, znajdujące się w Groblicach - parę min od Wrocławia. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, można od razu się wprowadzić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 800 zł50 m² 14 010 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m , położone w kamienicy przy ul. Grochowskiej 353. - bezpośrednio. Kamienica Grochowska 353, z 1910 roku, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sośnica,dolnośląskie

759 000 zł98 m² 7 744,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysokie poddasze bez skosów! Domy z własnym ogrodem w spokojnej, podwrocławskiej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do miasta? -w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

685 319 zł52 m² 13 232,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe zielone tereny, które pozwalają na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

337 904 zł30 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie to wymarzone miejsce dla osób pragnących jednoczesnej bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych, sprzyjających rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lubiatów,dolnośląskie

389 000 zł121 m² 3 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa oferta - klucze W biurze! Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowe mieszkanie powierzchni 120,86 m2 z ogródkiem w Lubiatowie Gmina Złotoryja Lubiatów - wieś w pobliżu Legnicy. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

250 000 zł1 600 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

! uwaga! niższa cena, do dalszej negocjacji dla zdecydowanych klientów! Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m 2 położona w Nasutowie gm. Niemce, niecałe 10 km od granic Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Legnica,dolnośląskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Legnicy, przy ul. Fabrycznej. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m 2 zlokalizowane przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 490 000 zł199 m² 12 537,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Atuty: świetna lokalizacjaszerokie możliwości adaptacji do różnorodnych potrzebmożliwość rozbudowy budynkuduża działka, pozwala na przystosowanie parkingu na kilka miejscidealny pod klinikę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stasin

Stasin,lubelskie

1 550 000 zł190 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym i piwnicą, wybudowany w technologii murowanej (pustak + cegła + styropian). Dom znajduje się w Stasinie gm. Konopnica, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

1 699 999 zł101 m² 16 800,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kazachskiej 1. Ponad 100 m2 powierzchni oraz wysokiej klasy materiały użyte do wykończenia (drewno, kamień naturalny, miedź) zapewnia wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł52 m² 4 440,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry - Śródmieście. Lokal o powierzchni 51,80 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozy

Kozy,śląskie

880 000 zł147 m² 5 987,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom położony w widokowej części Kóz. Do lokalu przynależy działka o powierzchni ok 426m2 oraz duży garaż o powierzchni użytkowej 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rogowa

Świerklaniec,śląskie

209 000 zł736 m² 283,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 2179/104 Świerklaniec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 736 m , położona w spokojnej, widokowej części Świerklańca. Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzycka

Oborniki,wielkopolskie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w Obornikach przy ul. Obrzyckiej, usytuowany na działce o powierzchni 79 m2. Nieruchomość stanowi murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Westate ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Adama Jarzębskiego, w sercu Starych.