dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 823,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, parterowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w cieszyniankach 12ge'. Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

612 950 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,3 m , zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł46 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe 46 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej 87 w Warszawie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

335 000 zł32 m² 10 571,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Mieszczak Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 2-pokojowego apartamentu. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana! Usytuowana w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł388 m² 6 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:624 m²

Rezydencja z gigantycznym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym w sercu Wawra! Blisko Natury i Centrum! Dom 388 m na działce 624 m ! Szukasz nieruchomości, która dostosuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł79 m² 11 253,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79m2, zlokalizowane przy ulicy Kłodzkiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada 3 balkony. Na powierzchni 79m2 znajdują się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Unii Europejskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 999 zł43 m² 8 468,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, do negocjacji! nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, na Osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Plac Unii Europejskiej, budynek nr 17. Metraż 42,51 m2, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Lublin,lubelskie

978 000 zł88 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wieniawa, lublin Adres: ul. Głowackiego 16, lublin Rodzaj budynku: kamienica z cegły, po nadbudowie w 2015 r. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Ławy

Ławy,świętokrzyskie

39 000 zł1 005 m² 38,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 10 arowa działka położone w miejscowości Ławy (gmina Bejsce / świętokrzyskie). Działka położona jest 300 m od drogi. 79 Kraków - Sandomierz - (dojazd 45 min). - 10 arów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

263 000 zł47 m² 5 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Blok 10 piętrowy po termomodernizacji. Ekspozycja północno-zachodnia. 2 pokoje w tym jeden z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

483 336 zł29 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Nowa inwestycja mieszkaniowa, dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 144 912 zł70 m² 16 297,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa - Prądnik Czerwony Oddana do użytku 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Nowym Dworze. Mieszkanie stanowi idealne rozwiązanie dla rodziny lub pod inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: * salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Klimatyczny dom zatopiony W zieleni Urokliwy dom z potencjałem, w zabudowie bliźniaczej, położony w starej Zielonej Górze. W pobliżu szkoły, sklepy, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Strzelin,dolnośląskie

289 200 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie pochodzi z inwestycji leśna 7 w Strzelinie. W ramach inwestycji powstanie oryginalny, butikowy budynek wielorodzinny, w skład którego wejdzie 20 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

543 621 zł44 m² 12 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Suwałki,podlaskie

385 000 zł43 m² 9 056,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Suwałki, ul. Jana Pawła II Polecam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,51 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 2, ostatnim piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł61 m² 9 069,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 60,53 m2 | 3 Niezależne Pokoje | Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piętro 1 z 4 | Okna Wschód-Zachód | Do Remontu | Piwnica 3,4 m2 | Doskonała Lokalizacja | Blisko pkp Wołomin Słoneczna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 074 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kuźniczysko

Kuźniczysko,dolnośląskie

200 000 zł2 035 m² 98,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Kuźniczysko do wydzielenia z większej działki 4000 m2: - ok. 12 km od Trzebnicy - ok. 15 km od trasy S5 - ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Strzelczyki

Strzelczyki,wielkopolskie

45 810 zł3 054 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny Strzelczyki, gmina Szamocin na sprzedaż działka rolna O powierzchni 0,3054 ha Nr działki: 225/16 Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokólska

Białystok,podlaskie

589 300 zł60 m² 9 740,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Twój Nowy Dom na Sokólskiej Mieszkanie Gotowe na Rodzinne Życie Wyobraź sobie poranek: dzieci szykują się do szkoły, ty parzysz kawę w nowoczesnej kuchni z widokiem na promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

789 000 zł64 m² 12 297,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 65,16 m2 z 2 balkonami. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł35 m² 17 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: - mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąpielowa

Zielona Góra,lubuskie

1 195 000 zł141 m² 8 488,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

0% od Kupującego! Piękny dom w zabudowie szeregowej na Jędrzychowie. Skrajny segment z narożnym ogrodem i garażem. Powierzchnia całkowita 140,78m2 Powierzchnia użytkowa 130,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł76 m² 6 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu kompleksową, bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj pewność najlepszych warunków finansowania! Nasze biuro posiada ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Łódź,łódzkie

490 000 zł46 m² 10 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament w centrum przy Monopolis z loggią i ogrodem na zamkniętym terenie 2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w pobliżu alei Piłsudskiego i Kopcińskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Balice

Balice,małopolskie

939 000 zł100 m² 9 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - Balice 99,54 m | 3 sypialnie | ogród 70 m | pompa ciepła | bez pcc i prowizji Szukasz domu blisko Krakowa, ale z klimatem spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pajęczno,łódzkie

430 000 zł60 m² 7 107,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Pajęczno, ul. Dąbrowskiego, powiat pajęczański, woj. łódzkie Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fleminga

Warszawa,mazowieckie

4 475 250 zł1 755 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena za metr. 2550zł Sprzedaż bez pośredników - bezpośrednio od właścicieli Sprzedam dwie działki o łącznej powierzchni około 1775m2 tworzących prostokąt o wymiarach 28m x 63m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Galaktyczna

Straszyn,pomorskie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Galaktyczna 6 to nowoczesny budynek wielorodzinny, obejmujący osiem funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o powierzchni 65 oraz 60 m2. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w jednej z najbardziej dochodowych części Krakowa Kazimierz, z udokumentowaną historią najmu krótkoterminowego. Lokal osiągał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

849 000 zł113 m² 7 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bez podatku pcc! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

534 735 zł57 m² 9 416,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

799 000 zł66 m² 12 124,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Mieszkanie na dwie strony świata, 30-metrowy salon z aneksem kuchennym, balkon, przedpokój.