dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł46 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

245 000 zł33 m² 7 401,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,10 m2 przy ul.1 Maja w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - dwóch pokoi (w jednym, z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

353 250 zł24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ivy House to wyjątkowa Inwestycja przy ul. Starachowickiej 15 Dzięki doskonałej lokalizacji i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej części Wrocławia, możesz liczyć na regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kobyłka,mazowieckie

630 000 zł96 m² 6 550,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż II etapu - inwestycja zalasek Osiedle zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kobyłki jest idealną alternatywą dla wielkomiejskiego zgiełku. Komfort, nowoczesność i natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł48 m² 11 101,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,65 m , położone na 10. piętrze ocieplonego wieżowca na Pomorzanach, w pobliżu pum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

795 000 zł95 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W galerii dostępny jest link do filmu : Oferta bez prowizji i podatku pcc - dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż nowoczesny, 2-poziomowy segment bliźniaka o powierzchni ok. 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł38 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 8. (ostatnim) piętrze budynku z windą przy ul. Chełmskiej 27 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szlembark

Szlembark,małopolskie

1 190 000 zł2 981 m² 399,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 2981m2 z pięknym widokiem na jezioro oraz Tatry szlembark/czorsztyn. Lokalizacja: działka położona w urokliwym Szlembarku to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

950 000 zł5 100 m² 186,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Ojrzanów Oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m (wymiary ok. 39 139 m), położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorlice

Gorlice,małopolskie

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio | 0% prowizji | pompa ciepła W standardzie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Zielona Stróżówka. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

429 000 zł34 m² 12 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 749 900 zł161 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

671 416 zł38 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina. Opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,72 m2, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Warszawa,mazowieckie

720 555 zł44 m² 16 376,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker świetna oferta inwestycyjna ostatnie mieszkanie W I etapie Bez odstępnego - kupujesz od dewelopera gh Development orzechowa 3 | Włochy Raków II etap za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 041 zł42 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Imielin

Imielin,śląskie

258 880 zł6 742 m² 38,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 0.6742 ha. Ww. działki zlokalizowane są w Imielinie, mają zapewniony dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł51 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. 3 pokoje po remoncie! | dla studenta | tramwaj Otoczenie nieruchomości: kameralne budownictwo w ścisłym centrum. Wokół dużo zieleni, miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

1 085 000 zł3 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w całości budowlaną o pow. 3100 m2. Działka posiada dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek ok. 200 metrów prowadzi poprzez ustanowioną służebność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zgłobień

Zgłobień,podkarpackie

80 000 zł2 400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o doskonałym potencjale zabudowy. Opis nieruchomości: typ: działka Powierzchnia: 24 ary (2400 m2) Wymiary: 81 m x 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 079 zł40 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

279 900 zł32 m² 8 681,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

> kawalerka Z balkonem < ( stan deweloperski ) Powierzchnia mieszkania 32,24 m2, balkon 7,65 m2 Położenie: II piętro Ogrzewanie gazowe ( kotłownia). Jedyny budynek w tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 190 m2, użytkowej 150 m2 na działce 417 m2 na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Na pierwszym poziomie gabinet, 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Karwieńska

Ostrowo,pomorskie

411 000 zł500 m² 822 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: całoroczny, samowystarczalny dom zaledwie 400 m od morza. Kontakt 7 dni w tygodniu 365 dni w roku w godzinach 9:00-20:00, zadzwoń i umów się na bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł52 m² 9 123,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane na ul. Granicznej na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie blisko centrum. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 999 zł42 m² 5 301,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie do remontu ok. 41,50m2 Podzamcze w Wałbrzychu Blok z windą z poziomu 0 zero po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

434 214 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papierni Prądnickich

Kraków,małopolskie

679 000 zł38 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m2 położone na ul. Papierni Białoprądnickich - Górka Narodowa. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim (możliwość wykonania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

370 000 zł46 m² 7 979,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe | 46,37 m2 Oferuję jasne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,37 m2, zlokalizowane na ostatnim, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł44 m² 7 517,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 44 m2 usytuowany w Centrum miasta Zielona Góra. Składający się z powierzchni sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego oraz osobnego wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

499 000 zł49 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3 piętrze z 3 w budynku z 2004 roku przy ul. Obwodowej, w centrum Redy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Osiedle Poznańskie,lubuskie

990 000 zł241 m² 4 107,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dom wolnostojący 241 m na działce 1009 m , Os. Poznańskie, ul. Klonowa. Cena: 990000 zł. Ogłoszenie prywatne bez pośredników. Dom z 2010 r., wykonany z Ytong, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

695 000 zł621 m² 1 118,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 086 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Budynek produkcyjny o powierzchni 620m2 położony na działce 3100m2 w Nowej Wsi Wielkiej (powiat bydgoski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Mysłowice,śląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Franciszków

Franciszków,łódzkie

202 500 zł2 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż zadbana działka budowlana o powierzchni 2 700 m , z udziałem 300 m w drodze dojazdowej (łącznie 3000 m2), położona w malowniczej miejscowości Franciszków, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł65 m² 13 462,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Kuligów,mazowieckie

999 999 zł99 m² 10 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w którym codzienność staje się luksusem - komfort, styl i wyjątkowe wnętrza! Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy w jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Jawczyce

Jawczyce,mazowieckie

6 636 000 zł5 530 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowo-przemysłowa 5 300 m2 z bardzo dobrą ekspozycją, jawczyce, przy S8. Opis: działka objęta mpzp przeznaczenie u/p powierzchnia biologicznie czynna - 20% intensywność.