dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

228 000 zł35 m² 6 572,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła iibudynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznychnajniższa cena na rynku 6570 zł/m (przy zakupie 2 mieszkań) Atuty inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 515,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 2 piętrowej kamienicy po termomodernizacji, w dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50m2 i całkowitej 54,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Rumia,pomorskie

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i cenionej części miasta Rumia - Stara Rumia. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o dwóch niezależnych lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

818 000 zł94 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Parku Zdrowie Powierzchnia 94m2, znajduje się na 3 piętrze apartamentowca 3 piętrowego. Stan deweloperski, czyli zostaje wykończyc i wyposażyć, składa się z 3 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płock

Płock,mazowieckie

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ogólne Sprzedam Dom piętrowy w Boryszewie Nowym o powierzchni 350 m kw. z zagospodarowanym ogrodem. Posiada 2 bramy którymi można dostać się na posesje. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 090 000 zł113 m² 9 646,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowie z 2007r. Spokojna, zielona okolica, w pełni zagospodarowana. Tu nic już Cię nie zaskoczy! Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

239 000 zł1 403 m² 170,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Park Nieruchomości przedstawia Państwu działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14,03 ar. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

695 000 zł34 m² 20 525,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

360 879 zł36 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ulicy Miechowity w dzielnicy Olsza. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

488 880 zł58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

996 000 zł173 m² 5 757,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w Osielsku w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu całkowita wynosi 174m2. Nowa cena Po odjęciu kotłowni użytkowa około 174m2. Dom w stanie deweloperskim w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dmuchawcowa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł1 254 m² 2 391,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę na blok. Wymiary 37 x 34 Działka położona blisko obwodnicy a zarazem w cichej okolicy domów jednorodzinnych, atrakcyjna lokalizacja , las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kielce,świętokrzyskie

80 000 zł559 m² 143,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż Udział 1/6 w działce z budynkiem w bardzo dobrej lokalizacji ul. Hilarego Mali w Kielcach. Idealna propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Poznańska

Karpacz,dolnośląskie

2 390 000 zł6 311 m² 378,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren ( działki ) o łącznej powierzchni 6311 m2 zlokalizowane w centrum Karpaczu ul. Poznańska. W planie przestrzennego zagospodarowania działki oznaczone symbolami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

835 000 zł48 m² 17 512,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bardzo poszukiwana i atrakcyjna lokalizacja. Blisko Zamek Książąt Pomorskich, filharmonia, teatry, restauracje, kawiarnie, podzamcze, a jednocześnie cicha, kameralna ulica Mariacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł65 m² 17 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hołuczków

Hołuczków,podkarpackie

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu mieszkalno-rekreacyjnego, położonego w otoczeniu przyrody w miejscowości Hołuczków, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

414 000 zł46 m² 9 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poznań Wilda, ul. Wierzbięcice 38 46 m | 2 pokoje | 3. piętro | winda | balkon | 429 000 zł Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł56 m² 13 501,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego tuż nad Stawem Oliwskim! mieszkanie: mieszkanie o łącznej powierzchni 55,55 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł77 m² 19 350,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję lokal o powierzchni 77 m . Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2012 roku na prestiżowym osiedlu marinamokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zalesie Borowe

Zalesie Borowe,mazowieckie

150 000 zł999 m² 150,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Zalesiu Borowym. Lokalizacja: działka położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu. Blisko drogi wojewódzkiej 622. W otoczeniu lasu i powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł41 m² 8 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. 42.07m2 + balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

751 065 zł44 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 43,54 m2 | 5. piętro | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 751 065 zł I 17 250 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

494 900 zł36 m² 13 747,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Mamy okazję zaprezentować wspaniałą ofertę komfortowo wykończonego w 100% gotowego do zamieszkania nowego mieszkania w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

350 000 zł1 834 m² 190,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka budowlana Powierzchnia 1834m2, znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim w okolicach ulicy Romanowskiej. Szerokość frontu 22,5m, działka ogrodzona z bramą wjazdową. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Łomża,podlaskie

420 000 zł60 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Świetne mieszkanie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,5 m, położone na parterze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy ul. Stanisława Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Tarnowskie Góry,śląskie

439 000 zł72 m² 6 065,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - Tarnowskie Góry, stare Tarnowice, ul. Szwedzka 7a Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

407 484 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowy apartament w zacisznej dzielnicy Karpacza, gdzie do centrum miasta jest zaledwie 3 min samochodem a najbliższy stok narciarski znajduję się 750m od obiektu. Apartament nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję za sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90m2 położone na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartym przejściem do kuchni (16,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szałasa

Warszawa,mazowieckie

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł46 m² 23 673,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak pl / ukr / ru / eng Opis: mieszkania znajdują się przy ulicy Kolejowej, w jednej z popularniejszych dzielnic Warszawy - Woli. Nowy etap wchodzi w skład osiedla nu i liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wrocław Stabłowice, ul. Stabłowicka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Dolina Czerwienia

Podgórzyn,dolnośląskie

22 320 zł738 m² 30,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji konkurs ofert na zakup nieruchomości niezabudowanej - Podgórzyn Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Stanisława D. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł59 m² 11 691,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gubin

Gubin,lubuskie

390 250 zł1 115 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży dotyczy działki inwestycyjnej zlokalizowanej w ścisłym centrum Gubina o pow.1115m2. Ze względu na podłużny kształt i usytuowanie przy działce nr 58 wskazana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rokicka

Rokitno Szlacheckie,śląskie

129 000 zł1 014 m² 127,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wyjątkowej, malowniczej ziemi w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej czeka na Ciebie niepowtarzalna okazja! Ta urokliwa, niezabudowana działka w Rokitnie Szlacheckim to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

666 900 zł41 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 41,04 m2 | 2. piętro | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 666 900 zł I 16 250 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Głogów hutnik | 2 pokoje | 1. Piętro Z windą | po remoncie Kompleksowo wykończone mieszkanie dwustronne z pełnym wyposażeniem i piwnicą. Oferowana nieruchomość o powierzchni 37.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij