dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

207 200 zł1 036 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1036 m2 położoną w miejscowości bolesławice/dobra k/bolesławca. Szczegóły oferty: - nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Regiel

Regiel,warmińsko-mazurskie

252 000 zł3 150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzialka 3150mkw

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 712 m² 78,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy przeznaczoną do sprzedaży nieruchomość położoną we Fromborku przy ul. Kwiatowej. Działki gruntu nr 6/3 oraz 6/6 objęte jedną księgą wieczystą, sprzedawane łącznie, stanowią grunt.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł87,80 m² 7 574,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 891 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 87,80 m2 dodatkowo z zabudowaniami gospodarczymi oraz dużą działką o powierzchni 6891 m2. W domu jest centralne ogrzewanie, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 963 zł89,99 m² 16 657 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 344 m² 134,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 33a z domem drewnianym. Położona w miejscowości Świlcza. Nieruchomość składa się z działki o łącznej powierzchni 33,44m2. ustawna działka w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł13,60 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 11, o powierzchni 13,6m2. Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł1 574 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! Z AKTUALNYMI W Z! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m , położone przy ul. Grójeckiej w Warszawie (rakowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 200 000 zł740 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Miejsce na siedzibę Twojej firmy. Przedstawiam ofertę nowowybudowanego obiektu w Toruniu. Budynek wymaga tylko ostatniego wykończenia, które nalży dostosować bezpośrednio do specyfiki przyszłej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 110 zł53,67 m² 16 305,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Lokalizacja: lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co ważne w mieście. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a chwile relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

homfi ma przyjemność zaoferować do zakupu grunt 1000m2 zabudowany 2 domami - 1 gotowy do użytku, 2 w stanie surowym do wykończenia. Lokalizacja: na sprzedaż dom jednorodzinny w Śliwinach,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowa cena! Oferta Sprzedaży Zakładu Produkcyjnego - Wytwórni Pasz w Białośliwiu Lokalizacja: białośliwie, gmina Białośliwie Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonująca oraz sprawna wytwórnia.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł59,14 m² 15 387,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Białołęka Tarchomin ul. Milenijna - autobusy: przystanek pod budynkiem - tramwaje: 1,5 km - dojazd do metra Młociny 12 min komunikacją - Galeria Północna 1 km, Lidl i Biedronka 1 km - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 416 zł104,20 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Gotowe domy - wiśniowa godziszka Bez pcc | Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, wygodnie i blisko natury? Wiśniowa Godziszka to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 277 zł46,02 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 481 941 zł82,79 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnika na 1 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie przestronne, idealne dla rodziny lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł360 m² 3 858,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,32 m² 6 920,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie wykonanym 3 lata temu. Lokal posiada prywatne wejście z kameralnej klatki schodowej, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł6 000 m² 717 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy głównej trasie w Redzie. Działka o pow.6000m2. Działka jest płaska. Prąd na działce, pozostałe media w drodze(kanaliza, woda).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł84,41 m² 7 333,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz dużego, ładnego mieszkania z balkonem w doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, to nie czekaj. Zadzwoń i umów się na obejrzenie, bo to oferta właśnie dla Ciebie! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , niezabudowana o powierzchni 10 000 m2 - Świdnik (strefa Ekonomiczna). Wymiary działki: 180 m X 90 m Media Energia elektr., woda, gaz, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł15 400 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Zimnowoda- nr. 62/1 obręb Zimnowoda (województwo śląskie). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

89 000 zł1 352 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry! Zapraszamy do zakupu działki z wydanymi warunkami zabudowy. Lokalizacja Stargard- rogowo. Powierzchnia 1352 m2. Wydane warunki zabudowy. Budynek mieszkalny : - dach dwuspadowy, stromy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł215,47 m² 10 210,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Pasiecznej. Projekt obejmuje: 3 domy wolnostojące 2 budynki w zabudowie bliźniaczej 8 funkcjonalnych mieszkań To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 44 m2, położone na osiedlu przy ulicy Mosiężnej we Wrocławiu. Budynek z 2008 r. Lokal znajduje się na 5 piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 1500 m2 w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola. Działka w kształcie czworokąta o bokach 38 m (od drogi), 54 m, 34 m i 36 m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie po generalnym remoncie 2020| 2 niezależne pokoje | jadalnia z kuchnią umeblowana | łazienka | schowek i piwnica | centralna część miasta Rudy Śląskiej | 42 m | Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

2 589 000 zł177,94 m² 14 549,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny Kraków, sidzina Przygotowałem dla Państwa ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni wyposażonego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 686 m² 46,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pełkiniach koło Jarosławia idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2686 ha (2686 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne! okazja! Z pięknym widokiem na Panoramę Warszawy! Bardzo ładne , słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m w budynku z 1980 roku. Bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

180 360 zł1 503 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 1503 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 305 zł42,54 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie mamy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Ulokowane w centrum miasta Chorzów, przy granicy miasta Świętochłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 804 zł175,88 m² 10 625,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Ursusa. Powierzchnia całkowita domu: 175,88 m.kw., duża działka: 502. m.kw, 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dodatkowo można nabyć również działkę obok wraz z całym materiałem oraz gotowym projektem na dom o powierzchni 61,87 m2. Na sprzedaż przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Choszczno,zachodniopomorskie

125 000 zł39,50 m² 3 164,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 39,5000 m2 - cena 125.000,00 zł. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 991 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij