dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 100,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią położone na III piętrze zadbanej kamienicy w Świebodzicach. Z uwagi na występujące skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Trzebiatkowa

Trzebiatkowa,pomorskie

990 000 zł33 600 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z linią brzegową w powiecie bytowskim w Gminie Tuchomie w sercu Kaszub otoczona lasami i jeziorami. Działka mieści się zaledwie 1 km od drogi krajowej nr 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

969 969 zł56 m² 17 167,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myszków

Myszków,śląskie

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, zlokalizowana na trzecim pietrze przy ul. Leśnej w Myszkowie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 116,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Gdyni, ul. Władysława IV. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

787 000 zł55 m² 14 400,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,65 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł36 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w samym sercu Szczecina! przestronne mieszkanie o powierzchni 36,5 m z dużym balkonem, pięknym widokiem, przestronną kuchnią idealne dla młodych oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł66 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

413 952 zł26 m² 16 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 25,60 m , położone na 2. piętrze prestiżowego budynku w samym sercu Łodzi. To propozycja dla osób, które cenią wyjątkową architekturę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 535 000 zł77 m² 19 935,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Hożej - na jej spokojnym, zielonym odcinku, tuż obok Placu Trzech Krzyży. To idealne miejsce dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł53 m² 6 546,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy terenach rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedliska

Siedliska,podkarpackie

86 000 zł8 900 m² 9,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zawartość ogłoszenia: informacje podstawowe Droga Media Przeznaczenie terenu Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

96 000 zł930 m² 103,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy rodzinnych ogródkach działkowych "magnolia" Działka posiada wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

3 299 000 zł195 m² 16 917,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 195 m , ul. Bociania, ursynów, imielin, warszawa bez prowizji, bezpośrednio Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego apartamentu, o powierzchni 195 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

2 856 500 zł145 m² 19 644,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartamenty przy Królikarni przy ul. Wielickiej 38 to propozycja dla osób, które szukają dużej, funkcjonalnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Apartament o powierzchni 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cyganka

Cyganka,mazowieckie

175 000 zł988 m² 177,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu o powierzchni 988 m2 położona w miejscowości Cyganka gmina Dębe Wielkie, powiat miński - 5 km od Mińska Mazowieckiego. Położona na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł38 m² 8 874,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

*** po umowie przedwstępnej *** Tylko w Copernicus Nieruchomości Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie blisko umk Wprowadź się od zaraz! Marzysz o klimatycznym mieszkaniu blisko centrum, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 218 zł44 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

430 944 zł37 m² 11 606,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł38 m² 20 115 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

.Piękne Zielone Powiśle! Wyjątkowa lokalizacja ulica Okrąg! Metro Centrum Nauk Kopernik! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 38,28m2. Po remoncie! Usytuowane na 8 piętrze budynku 9-piętrowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdynia,pomorskie

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom pod lasem, mały Kack 140 m2 Tu zaczyna się inny styl życia, ostatni dom przed samym lasem, w miejscu, gdzie po wyjściu z ogrodu dosłownie wchodzisz prosto na ścieżki Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł50 m² 16 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,12 m2, piętro 2/3 z windą w budynku z 2010r., Ursynów Imielin. Gotowe do zamieszkania, meble do uzgodnienia, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł300 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z przestronnym ogrodem na Wilanowie lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Bruzdowej na warszawskim Wilanowie, w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł26 m² 16 264,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Nowa cena! Możliwość przejęcia najemcy. Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 26,13 m.kw. położona na 4 piętrze w budynku przy ul. Kościuszki, budynek bez windy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | Głogów Małopolski | Prestiżowe osiedle Niwa | 62,69 m + 2 balkony Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! 0% prowizji! Wpłaty na rachunek powierniczy. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

553 608 zł77 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 4 pok. apartament o powierzchni 76,89 m2 z balkonem 5,2 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wichrowe Wzgórze

Falenty Nowe,mazowieckie

644 000 zł1 150 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na sprzedaż bez pośredników. Działka   stanowiąca jedno gospodarstwo o pow. 1150 m2. Za metr 560 zł - 644000tys. Działka objęte mpzp mn, wysokość budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą połowy bliźniaka ze sporym ogrodem (550m2). Otoczenie nieruchomości: dwukondygnacyjny, nowoczesny dom zlokalizowany jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł84 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83,8 m na sprzedaż! Oferujemy piękne i w pełni wyposażone mieszkanie, które składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

555 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | 8 piętro | piękny widok | wyposażone | piwnica | balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

209 000 zł30 m² 6 943,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na os. Słonecznym Kawalerka o pow. 30,10m2 na 2 piętrze w bloku IV piętrowym. Blok w dobrym stanie technicznym, ocieplony. Pomimo niewielkiego metrażu bardzo funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Owsiana

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł21 m² 11 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kompaktowe, jasne mieszkanie z balkonem ul. Owsiana | Na sprzedaż ciepłe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,90 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

819 000 zł40 m² 20 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie położone na wysokim piętrze nowoczesnego osiedla Slow City inwestycji zaprojektowanej dla osób ceniących zieleń, wygodę i spokojny rytm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł68 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,5m2 z balkonem, z garażem 12,5m2 na wysokim parterze nad garażami w piętrowym budynku z użytkowym poddaszem z cegły z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skawinki

Skawinki,małopolskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie pod Krakowem w miejscowości Skawinki w gminie Lanckorona o powierzchni 48,00 m . Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świętochłowice,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach przy ulicy Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na pierwszym.