dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 48 m położone w dzielnicy Zawodzie w Katowicach, blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie Ursus, ul. Aleje Jerozolimskie 226 Oferuję świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni łącznej 50m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pabianice

Pabianice,łódzkie

188 280 zł1 569 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży kilku działek w Pabianicach. Działki budowlane o pow. od 1569m do 2770 m , w spokojnej okolicy. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomianki Dolne,mazowieckie

410 000 zł1 044 m² 392,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom wolnostojący w kształcie prostokąta, objęta mpzp; - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca - max wysokość budynków mieszkalnych 9m - intensywność zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

730 000 zł51 m² 14 361,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, przytulne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Kurdwanowie, przy ulicy Halszki w Krakowie. Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem i poddaszem w Lutyni. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł154 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153m , zlokalizowany przy ul. Marcina Filipa 27b na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Otomin

Otomin,pomorskie

520 000 zł1 004 m² 517,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (mpzp mn max zabudowy 25%) o powierzchni 1004 m2, położona za obwodnicą, w Otominie, gmina Kolbudy. Nieruchomość ok. 2 lata temu oczyszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 479 900 zł76 m² 19 549,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

The Estate Warsaw Na sprzedaż komfortowy, dwustronny apartament o powierzchni 75,7 m2, położony na 2. piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym budynku z 2010 roku, z windą, portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

573 989 zł57 m² 10 141,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż prawdziwa okazja inwestycyjna : mieszkanie W bezpośrednim sąsiedztwie politechniki W urokliwej kamieniczce przy ulicy hoene-wrońskiego. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Częstochowa,śląskie

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Księżycowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa ustawne pokoje gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł1 580 m² 537,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 1580m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona-drzewami różnego gatunku. Dobre usytuowanie działki względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Nie szukaj dalej to jest oferta dla Ciebie - jasne, a zarazem pełne elegancji i szyku mieszkanie, w zielonej najbardziej pożądanej dzielnicy Opola. Lokalizacja: przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Zakościele

Zakościele,łódzkie

179 000 zł5 120 m² 34,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż działka rekreacyjna w Zakościelu, gm. Inowłódz Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 5120 m2. Działka ma wymiary 462 m x14 m x441.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ochocice

Ochocice,łódzkie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom do remontu 110m , duża działka, ochocice ważne! Brak prowizji od strony kupującej! Obsługa również zdalna Pomagamy w sprawdzeniu zdolności i uzyskaniu kredytu hipotecznego Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 600 000 zł263 m² 6 086,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Brwinów duży dom z potencjałem- dla rodziny lub jako inwestycja Wolnostojący dom o powierzchni 262 m, położony na ogrodzonej działce ok. 800 m w spokojnej, zielonej części Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszelkie ważne instytucje, siedziby banków i firm. Mieści się tutaj Katedra i Urząd Miasta. Dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowa

Borowa,łódzkie

222 000 zł1 583 m² 140,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 5 działek - pozostała 1 o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki. Urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rabowice,wielkopolskie

1 550 000 zł133 m² 11 616,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

353 404 zł39 m² 9 020,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Andrespol,łódzkie

650 000 zł80 m² 8 108,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną inwestycją kameralnego osiedla w zabudowie szeregowej, w której powstanie 12 komfortowych mieszkań, idealnych dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* 150,24m2 + ogród 74m2 (południowo-wschodni)/ działka 223m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sosnowa

Tyniec nad Ślężą,dolnośląskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Rezerwacja oferty Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica, piękne widoki na tereny zielone i odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Nieszkowska

Wola Nieszkowska,małopolskie

165 000 zł1 370 m² 120,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- wola Nieszkowska. Polana pod lasem, a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370. 1200m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł54 m² 10 443,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia na bliższych Krzykach, tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

179 262 zł1 299 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: podstawowe informacje: działka budowlana o powierzchni 1299 m2. Oferta dotyczy działki nr 85/41, ale na sprzedaż przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży d omów w zabudowie szeregowej. Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle nowoczesnych domów , położone przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Truskawkowa

Pierwoszyno,pomorskie

2 730 000 zł6 830 m² 399,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgielnia Prezentujemy kompleks 3. działek pod zabudowę usługowo-mieszkalną, usytuowany w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Rzeszów,podkarpackie

737 000 zł62 m² 11 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł66 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Fordonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

2 łazienki | garaż | komórka | ostatnie piętro | balkon 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł45 m² 14 939,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz wygodę i dobrą energię? To 2-pokojowe, 45-metrowe mieszkanie na 1. piętrze nowoczesnego 3. piętrowego budynku z windą oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż - mieszkanie przy ul. Tuwima, bytom Wyobraź sobie poranek. Taki, w którym miasto jeszcze lekko śpi, a światło dopiero zaczyna tańczyć na parapetach. Otwierasz oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł32 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 32 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Lipskiej (róg ul. Finlandzkiej) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamieniec

Kamieniec,zachodniopomorskie

219 900 zł3 006 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy nieopodal lasu w Kamieńcu gm. Kołbaskowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

496 800 zł84 m² 5 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż dom Z bali 84 M na klimatycznym osiedlu domków jednorodzinnych Dom będzie oddany w przyszłym roku Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu z bala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Brzeziny-Kolonia,śląskie

89 000 zł716 m² 124,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716m2 położona w miejscowości Brzeziny-Kolonia przy ul. Rzecznej, oznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bychlew

Bychlew,łódzkie

155 000 zł1 484 m² 104,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w atrakcyjnej lokalizacji! Działka o pow. 1484 m , położona w cichej okolicy, w pobliżu infrastruktury miejskiej, z dobrym dojazdem do.