dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

484 029 zł50 m² 9 586,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

15 minut od centrum poznania! - sypialnia poznania - najlepszy kierunek! zadzwoń I umów się na obejrzenie inwestycji Wyjątkowa propozycja dla osób poszukująca cichego, spokojnego i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 500 000 zł212 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 212 m2, położony w miejscowości Kosów (gmina Lesznowola), na dużej i ustawnej działce o powierzchni 1030 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

12 000 000 zł1 686 m² 7 119,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

315 000 zł64 m² 4 904,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** oferta bez prowizji od kupującego *** Oferuję do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w lewej oficynie kamienicy na 0 p ., o powierzchni użytkowej 64,23m2, w Śródmieściu, w ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 999 zł38 m² 6 266,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ciepła woda z sieci Ogrzewanie miejskie Powierzchnia - ok 38M: salon z balkonemsypialniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rydzyny

Rydzyny,łódzkie

340 000 zł1 600 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600m2, położona w Rydzynach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd, jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł54 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej (wrocław - Gaj). Świetna lokalizacja Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pruszkowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł62 m² 8 919,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Doskonała lokalizacja - Gdynia, pogórze, ul. Pruszkowskiego 4D Mieszkanie znajduje się w spokojnej, mieszkaniowej części Gdyni - na pograniczu miasta i terenów nadmorskich prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

396 000 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Do zakupu oferujemy mieszkanie dwupokojowe o pow. 44 m2, mieszczące się w kamienicy przy placu J. Piłsudskiego w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Straszyn,pomorskie

528 037 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu w Straszynie - 2 pokoje | 59,33m. Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Wilków

Nowy Wilków,mazowieckie

2 888 000 zł50 500 m² 57,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowy Wilków 5.05 ha 38 działek gm. Leoncin Nowy Wilków 38 działek media obok Kampinoski Park Narodowy Dojazd do terenu rozbudowaną infrastrukturą. Drogą asfaltową do granicy nieruchomości. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ślicznej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 31.01. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na cichym, strzeżonym osiedlu - Wrocław, huby, ul. Hubska 62 Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Skarszewy,pomorskie

525 000 zł56 m² 9 348,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Doskonała lokalizacja - Skarszewy, osiedle Panorama Skarszew, ul. Osiedlowa 3 Szukasz mieszkania, które łączy spokojne, uporządkowane osiedle z pełną infrastrukturą miasta i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

695 000 zł101 m² 6 901,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - Wilczak. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Azaliowa

Siechnice,dolnośląskie

678 000 zł62 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aleje Kwitnącej Wiśni - to miejsce, które stanie się Twoją spokojną przystanią W ofercie do wyboru 2 funkcjonalne wnętrza - jedno na parterze, drugie na piętrze - oba z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

599 000 zł133 m² 4 519,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny lokal pod gabinet, kancelarię lub prestiżowe biuro - centrum Elbląga, ul. Grunwaldzka Idealny pod działalność medyczną, kancelarię notarialną, biuro doradcze, ubezpieczenia, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł35 m² 12 539,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

313 782 zł34 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w malowniczej lokalizacji Siewierza Jeziornej. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Desznica

Desznica,podkarpackie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę składającą się z dwóch domków całorocznych na sprzedaż. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł66 m² 6 772,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale o powierzchni od 66,30 m2 do 65,77 m2, każde z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł59 m² 16 825,30 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Centralpark w gdańskiej Morenie. Nieruchomość została wybudowana w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumoka

Rumoka,mazowieckie

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 110 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem - rumoka, woj. mazowieckie Cena: 1 580 000 zł (do rozsądnej negocjacji) Powierzchnia działki: 7110 m Odległość: 85 km od Warszawy |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataje

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł78 m² 25 667,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy,widokowy apartament premium Warta Towers, ul. Rataje 166b, 14 piętro Mieszkanie 69.48m + komórka bezpośrednio przy mieszkaniu 8.05 m + taras 12.84 m 2 miejsca w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

736 199 zł85 m² 8 632,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85,25 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Gajowa na osiedlu Huby w urokliwej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Przestronność, nowoczesność i komfort! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w stanie deweloperskim na nowym, kameralnym osiedlu przy ulicy Dożynkowej w Krakowie. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junaków

Gliwice,śląskie

389 000 zł50 m² 7 747,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na Junaków 50,2 m balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,21 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św. Walentego. Cicha i spokojna okolica, tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

1 178 280 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 87,28 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

660 000 zł106 m² 6 218,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Odkryj unikatową ofertę na zielonym Zazamczu! Ten przestronny, 5-pokojowy apartament (106,13 mkw) na 3. i 4. piętrze w budynku wybudowanym w 2005 r. z cegły to jedyna taka propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 590 000 zł136 m² 11 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko w naszym biurze. Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni użytkowej 136m2. Dom położony na działce o powierzchni 2600m2. Parter domu to przestrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

349 730 zł1 706 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowane w miejscowości Staniszów kilka kilometrów od Jeleniej Góry i Karpacza wylot na Sosnówkę , ciche spokojne miejsce przy lesie .Powierzchnia działki 1706 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chociszewskiego

Leszno,wielkopolskie

6 500 000 zł1 704 m² 3 814,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 299 m²

Dochodowy budynek biurowo-usługowy w spokojnej części centrum Leszna. Trzykondygnacyjny budynek, z częścią piwniczną, o łącznej powierzchni 1704m2, jest doskonałą inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 600 000 zł9 385 m² 170,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedazy grunt o pow.9385m2 połozony w bezposrednim sąsiedztwie A4 w Rudzie Śląskiej. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Ruda Śląska stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Porębie, ul. Przemysłowa, 51 m2 - atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ocieplony od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Gniechowice,dolnośląskie

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż: nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - Gniechowice, gm. Kąty Wrocławskie Lokalizacja: gniechowice, ul. Wrocławska (droga krajowa 35) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 000 m z projektem domu i pozwoleniem na budowę w dzielnicy Wilanów w samym sercu natury. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

1 390 000 zł258 m² 5 387,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Rodzinny dom z charakterem pod Koszalinem | Konikowo | 258 m | 10 arów zieleni | Gotowy do zamieszkania Szukasz przestronnego, solidnie wybudowanego domu z pięknym ogrodem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: salonu Pokoju Kuchni Łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 500 000 zł212 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

780 000 zł77 m² 10 080,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z wyjątkową przestrzenią do życia ? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie.